Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
valla hocam ben şimdi yaptım testini de yaptım dedim ne olursa olsun. biraz araştırma yaptım redditte biri çözmüş hiçbir sıkıntısı yok. şuanda gayet güzel kullanıyorum. biraz teferuatlı ama kolay. isteyen olursa yardımcı olurum
Mesaj düzenlendi:

Şuanda böyle
Mesaj düzenlendi:

dostum bir risk alıp yaptım şuan sorunsuz kullanıyorum ama psikolojik midir bilmem gözlerim ağrıdı yarım saat telefonu kullandım
psikolojik olabilir cihazınızın marka modeli nedir ? Çözünürlük sanki plus gibi duruyor

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Iphone 8 12.1.4 için hangisi uncover mi chimera mi? İkisi hakkında bilgim yok hiç en son iPhone 7 iOS 11 için yaptım jb bayağıdır takip edemiyorum..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Iphone 8 12.1.4 için hangisi uncover mi chimera mi? İkisi hakkında bilgim yok hiç en son iPhone 7 iOS 11 için yaptım jb bayağıdır takip edemiyorum..
Konuyu inceleyebilirsiniz.

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Konuyu inceleyebilirsiniz.
12.3 için Gelişmeleri Nerden Takip Edebiliriz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
psikolojik olabilir cihazınızın marka modeli nedir ? Çözünürlük sanki plus gibi duruyor
iPhone 7 ama plus çözünürlüklü kullanıyorum
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar banka uygulanmasına girince cihazınız jailbreaklı sorumluluk size ait yazıyor. Sıkıntı çıkabilir mi?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar banka uygulanmasına girince cihazınız jailbreaklı sorumluluk size ait yazıyor. Sıkıntı çıkabilir mi?
crackli uygulama kurmadıgın sürece sıkıntı cıkmaz cözünürlüğü begendim

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
crackli uygulama kurmadıgın sürece sıkıntı cıkmaz cözünürlüğü begendim
Crackli uygulamadan kastınız nedir. Mesela çözünürlük değiştirmek için uygulama kurdum. Operatör ismini gizlemek için yine uygulama kurdum. Bunlar sıkıntı çıkartır mı

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Crackli uygulamadan kastınız nedir. Mesela çözünürlük değiştirmek için uygulama kurdum. Operatör ismini gizlemek için yine uygulama kurdum. Bunlar sıkıntı çıkartır mı
ücreli olup başka bir repodan ücretsiz şekilde crack yapılmış indirirsen crack içerisinde zararlı biraz yazılım bulunabilir buda bilgilerinin calınma riskini yükseltir ücretsizse zaten uygulama sorun olmaz ücretliysede satın alman tavsiye edilir

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ücreli olup başka bir repodan ücretsiz şekilde crack yapılmış indirirsen crack içerisinde zararlı biraz yazılım bulunabilir buda bilgilerinin calınma riskini yükseltir ücretsizse zaten uygulama sorun olmaz ücretliysede satın alman tavsiye edilir
Hocam şöyle bir repo yükledim iCleaner pro için (ivano yazan) normalde prosunu bulamadım YouTube dan böyle repo yükleyip yapabildim eğer tehlikeli olabilirse hemen kaldırayım

Ekli dosyalar

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Mesaj düzenlendi:

Evet bazı tweakler ücretli o tweakleri kurabilmek için crack tweaki var ücretsiz hale getiren onlardan uzak durun yeter bir de forumda repo konusundaydı galiba uzak durulması gereken repolar var onları eklemeyin yeter. Bir de bu bankaların bu hatayı vermemesi için bypass eklenecek 3.4.0 update ortaya çıkınca.

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam şöyle bir repo yükledim iCleaner pro için (ivano yazan) normalde prosunu bulamadım YouTube dan böyle repo yükleyip yapabildim

Ekli dosyalar

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sayfalarını inceledim güvenli gibi duruyor
Çok teşekkürler son olarak bunlara bakabilir misin? Daha bir şey kurmayacağım zaten bunlar güvenli midir birde hangileri kötü amaçlı kullanılabilir sistem yazanlar filan mı çünkü ben prefence loader diye bir şey kurmadım ancak kurulmuş

Ekli dosyalar

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Çok teşekkürler son olarak bunlara bakabilir misin? Daha bir şey kurmayacağım zaten bunlar güvenli midir birde hangileri kötü amaçlı kullanılabilir sistem yazanlar filan mı çünkü ben prefence loader diye bir şey kurmadım ancak kurulmuş
Ne demek. Repolarına baktım bigboss zaten güvenilir güncel bir repo bunlardan sıkıntı çıkacağını sanmam. Preference loader gibi şeyler tweaklerle beraber geliyor genelde o yüzden sorun teşkil etmez. iOS9-10 zamanlarında jailbreakli kullandım 2 sene boyunca crackli tweak yüklediğim de olmuştu banka hesaplarım hiç soyulmadı allahtan 😂

Kadirkuru55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
jb yapılı cydia dan tweak yüklüyorum ama ayarlar bölümünde görünmüyor sebebi ne olabilir ? Mesela LocallApStore yüklüyorum görünmüyor

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ne demek. Repolarına baktım bigboss zaten güvenilir güncel bir repo bunlardan sıkıntı çıkacağını sanmam. Preference loader gibi şeyler tweaklerle beraber geliyor genelde o yüzden sorun teşkil etmez. iOS9-10 zamanlarında jailbreakli kullandım 2 sene boyunca crackli tweak yüklediğim de olmuştu banka hesaplarım hiç soyulmadı allahtan 😂
Çok teşekkürler zaten bir ton kredi kartı borcum var birde olan limitini yedirmeyeyim 😂

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çok teşekkürler zaten bir ton kredi kartı borcum var birde olan limitini yedirmeyeyim 😂
icleaner ben bigbosstan satın almıstım pro hic kullanmadım ama repo güvenli siz yinede bigboss reposundan almaya calısın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İcleaner pro geliştiricisi ivano bilenchi dir ve tweakı kurduğunuz geliştiricinin kendi reposu.
Sorunsuz kullanabilirsiniz
Bigboss genel bir repo bütün geliştiricilerin tweaklarını tek çatı altında toplar.

Kadirkuru55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.1.4 uyumlu tweak listesi var mıdır ? Cydia dan hiç bir tweak kuramıyorum ..

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
şuanda 12.3.2 yüklü 8 plus geçen jb kaybettim sizce bu sürümde kalayım mı? yoksa 12.3' düşüreyimmi imzalar şuanda açık

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
şuanda 12.3.2 yüklü 8 plus geçen jb kaybettim sizce bu sürümde kalayım mı? yoksa 12.3' düşüreyimmi imzalar şuanda açık
12.3 düşür derim ama 12.3.2 yazılımı 8 pluslarda kamera sorunu için yayınlanmıştı. (portre modunda derinlik efekti olmadan fotoğraf kaydetme sorunu)

Tips
Tips
Üst Alt