Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
İlgilenen bilen kimse yok mu yaa jb yapamıtoruz sertifika gitti yükleyemiyorum
arkadaş sorununu git doğru başlık altında yazarsan yanıtını alırsın. Burası senin sorunun yanıtlanacağı yer değil. Buraya gelip isyan etmen sana fayda getirmez.

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
uncover beta 50 yayınlandı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memet47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bi turlu jailbreak a geçemiyorum youtube'dan birkaç video izledim ama olmuyo nasıl yapmam gerek

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uncover yükleyemiyorum. Ne ımpactor ile nede internet üzerinden yardımcı olurmusunuz ?

sfydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
arkadaşlar bu videodaki yöntemle pc olmadan unc0ver yükleyebilirsiniz ben yaptım

Onur8486

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ne
arkadaşlar bu videodaki yöntemle pc olmadan unc0ver yükleyebilirsiniz ben yaptım
Kullandığı prığramın adı nedir bende cydai var açılmıyor Unc0ver o zaten yükleme yapamıyorum yardımcı olurmusun
Mesaj düzenlendi:

bende cydai yüklü açılmıyor nereye başvursam cydai istiyor oda açılmıyor PC yok kullandığı proğramı nerden. Nasıl indirebilirim

Son düzenleme:

sfydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ne

Mesaj düzenlendi:

bende cydai yüklü açılmıyor nereye başvursam cydai istiyor oda açılmıyor PC yok kullandığı proğramı nerden. Nasıl indirebilirim
cihaz jailbreakli değilken yapılmıyor sanırım reprovision uygulamasını açabilmeniz lazım

Onur8486

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
cihaz jailbreakli değilken yapılmıyor sanırım reprovision uygulamasını açabilmeniz lazım
Reprovision uygulamasını nasıl açabilirim bunun için jailbreak ı aktif halemi getirmek gerekiyor buda PC olmayacak dimi

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Reprovision uygulamasını nasıl açabilirim bunun için jailbreak ı aktif halemi getirmek gerekiyor buda PC olmayacak dimi
Arkadaşlar videoda yapılan işlem için cihazınızda jailbreakın aktif olması gerekiyor jailbreak aktif değilse cydiayı açamazsınız zaten ve bu tweakide yükleyemezsiniz yani bu yöntem deaktif olmuş cihazlar için ki imzalar kapandığı anda telefonlarımız yeniden başlayıp jailbreak gittiği için malesef olmuyor

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Çıkmadı henüz ama twitter da saurikin açıklamaları var yorumlara bakılırsa yakındır A12 cihazlara jailbreakin gelmesi

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yorumlarda teşekür edenler olmuş onlara bakarak olumlu diye düşündüm hayırlısı olsun yapacak birşey yok

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Görünüşe göre A12ciler Substitute ye kaldı saurik zannedersem direk bırakacak A12 için

trailblazer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba geliştirici sertifikası 7 gün sonra bitince tekrardan bilgisar olmadan impactorsuz bu işlemleri yapabileceğimiz bir yol var mı? yoksa jailbreak benim için anlamsız olacak...

Tips
Tips
Üst Alt