Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Iron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar başka bir cihaza Jailbreak yapmaya çalışırken.....
AltSinger ile imzaladım izaladığım İPA'yı 3uTolls ile yüklemeye çalışırken iDevice Unjailbroken hatası veriyor.
Not: Altsinger ile 3uTolls Apple hesabı aynı.

Yardımızı bekliyorum. Teşekkürler.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar başka bir cihaza Jailbreak yapmaya çalışırken.....
AltSinger ile imzaladım izaladığım İPA'yı 3uTolls ile yüklemeye çalışırken iDevice Unjailbroken hatası veriyor.
Not: Altsinger ile 3uTolls Apple hesabı aynı.

Yardımızı bekliyorum. Teşekkürler.
Altsigner ile imzalama yaptığınızda masa üstünde klasör içinde yeni bir ipa yükleniyor onu yükleyeceksiniz 3utools ile

Iron

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Altsigner ile imzalama yaptığınızda masa üstünde klasör içinde yeni bir ipa yükleniyor onu yükleyeceksiniz 3utools ile
Hocam öyle yapıyorum rakamlarla başlıyor hatta mesajım da yanlış belirtmişim kusura bakmayın.

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max

Jailbreak olduğuna dair resim görmek isteyen arkadaşlar içindir. 11promax ios13.5 uncover5.0.0

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Bende de ilk denemede hata verdi. Sonra reklamı izledim. Tekrar denememde reklamı üst köşedeki x işaretinden kapatarak denedim bir sıkıntı çıkmadı. Ben mac ile işlemi gerçekleştirdim, ayrıca unc0ver uygulamasını unc0ver.dev sitesinden Mac’e kurulu Altserver ile telefona yükledim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 7 13.5. Unc0ver 5.0.1
Altsigner de başka bir apple hesabı ile imzalama yaparak 3utools ile tekrar yüklemeyi deneyin.
Ayrıca unc0ver 5.0 sürümünü yüklemeyi deneyin.

Mustisahiin06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
preference loader, rocket boatstrap tweakları tekrar yükleyin ve tweaklarınızı tekrar yükleyin.
Onlar Kurulu görünüyor hocam
Edit; dediğiniz ikisini de tekrar kur dedim ardından tweak indirdim yine sorun devam ediyor

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone 3GS den beri jailbreak yaparım , zepplin in çalışmadığını görmediğim bir araç yoktu . 13.5 JB de ilk defa gördüm . Zeppelin çalışmıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Esasında tam anlatayım isterseniz, normalde telefonum jailbreakliydi düşük bir sürümle. Daha sonra uncover dan ayarlardan Rfresh Icon Cache , Restore Root FS ve Reload System Daemons aktif edilip jailbreak kaldırıldıktan sonra Ayarlardan Genel Sıfırla Tüm Ayarları Sıfırla yaptım. Daha sonra uncover.dev sitesinden Altserver ile mac'den telefona yükledim.

Mustisahiin06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Unc0ver ayarlardan restore rootfs açın ve restore yapın (tüm tweak ve repolarınız silinir)
Tekrar jb yapın.
Hocam bunu da denedim fakat halâ indirdiğim tweaklar görünmüyor, komple jailbereak telefondan kaldırıp baştan yüklemeyi düşünüyorum, komple telefondan nasıl silebilirim?

Mustisahiin06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bir üstte anlattım.
Telefonu sıfırlamak istemiyorum çok yedek dosyası var :( uncoverden önce cydia sildim ardından ayarlardan profilleri sildim altserver uncover sildim, pc den tekrar altserver kurup uncover yüklemeyi düşünüyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam bunu da denedim fakat halâ indirdiğim tweaklar görünmüyor, komple jailbereak telefondan kaldırıp baştan yüklemeyi düşünüyorum, komple telefondan nasıl silebilirim?
İtunes ile dfu mod da restore yapabilirsiniz.

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Telefonu sıfırlamak istemiyorum çok yedek dosyası var :( uncoverden önce cydia sildim ardından ayarlardan profilleri sildim altserver uncover sildim, pc den tekrar altserver kurup uncover yüklemeyi düşünüyorum
Böyle telefon sıfırlanmıyor. Dosya ve resim felan rehber mesaj duruyor. Sadece ayarlar sıfırlanıyor. Kişisel bir veri kaybolmuyor...

Optimuser1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iPhone 6 12.4.1 unsupported

iphone6 ların yine gözü yaşlı boynu bükük

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Arkadaşlar herkese merhabalar bu siteden uncoveri indirip sorunsuz birşekilde kurdum çalışıyor bilgisayarı olmayanlara yada uğraşmak istemeyenlere büyük kolaylık imzalı kullanın

Ekli dosyalar

Mustisahiin06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Böyle telefon sıfırlanmıyor. Dosya ve resim felan rehber mesaj duruyor. Sadece ayarlar sıfırlanıyor. Kişisel bir veri kaybolmuyor...
dediğiniz şekilde yaptım tüm ayarları sıfırlayıp tekrar yükledim düzeldi teşekkür ederim, düzgün olarak çalışan tweaklarınız var mı ? varsa eğer ne işe yaradığını kısaca yazıp paylaşır mısınız ?

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
dediğiniz şekilde yaptım tüm ayarları sıfırlayıp tekrar yükledim düzeldi teşekkür ederim, düzgün olarak çalışan tweaklarınız var mı ? varsa eğer ne işe yaradığını kısaca yazıp paylaşır mısınız ?
Az evvel onların da resimlerini attım. Bilmediklerinizi internette ne işe yaradığını anlatan çok video var. Sırayla inceleyin bence.

Tips
Tips
Üst Alt