Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Facebook hesabımı Cydia ile iliskilendiremiyirum? Neden olabilir

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Normal de oluyor.App acilmaz.. Liberty lite Beta ve ya FlyJB tweak ile cözebilirsin belki
Kardeşim bu dediğin uygulamalar cydia da bulunmuyor ama arama kısmına yazıyorum ama çıkmıyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba, bende demiş olduğunuz siteden indiriyorum ancak güven dememe rağmen unv0ver uygulamasına girerken açılır gibi yapıyor ve uygulamadan atıyor yardımcı olabilecek var mıdır ?

kaptan53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar elinde guvenilir repolari paylasabilir misiniz guvenilir kaynak olursa iyi olur sagdan soldan bakipta guvenilmez repolari ejleyip basimiza is acmayalimm

Moderatör tarafından düzenlendi:

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Aynen, uzun bir aradan sonra iOS a döndüm, hatırladığım hiçbir repo artık yok. Güncel repo paylaşabilir misiniz?

Okanyilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar telefondan ipa yi indiriyorum fakat hiç bir şekilde yükleme yapamıyorum Ayarlar-Genel- profil kısmı yok nasıl yapabilirim ??

Mustisahiin06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar 7 Plus 13.5 sürümlü cihazıma jailbreak yapmayı düşünüyorum fakat mobil bankacılık uygulamalarını aktif olarak kullanıyorum. Jb yaptığım zaman bu uygulamaları sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilir miyim ? Teşekkürler. İyi forumlar.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@kaptan53

Son düzenleme:

Hakan0011

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar 7 Plus 13.5 sürümlü cihazıma jailbreak yapmayı düşünüyorum fakat mobil bankacılık uygulamalarını aktif olarak kullanıyorum. Jb yaptığım zaman bu uygulamaları sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilir miyim ? Teşekkürler. İyi forumlar.
kullanabilirsin.

liberty lite
a-bypass

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şimdilik bir sıkıntı var .

kerimozmen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam arkadaslar ipa uncover lisans kac gun kaldigi yazmiyor neden

Mustisahiin06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Iphone 7plus için 13.5 Jb işlemini gerçekleştirdim fakat Iphone X gibi home tuşu yerine çizgi bar kullanmak istiyorum güncel çalışan tweak var mı ?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
iOS 12.4'te unc0ver 5.0.1 sürümüyle iPhone 5s'e jailbreak yapmaya çalıştığımda 5. adımda hata alıyorum. "An error occured while finding offsets" diyerek kalıyor. 12.4 zaten destekli bir sürüm değil miydi, offsetleri bulamaması ilginç. AltStore ile yükledim bu arada.

ismlcyrl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
7 plus cihazımda uncover cihaza yükleniyor ama jailbreak butonuna bastığımda hata alıyorum. Şimdi 13.5'e güncelleme yapıyorum ota ile umarım sonuç değişir

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
hocam bunu indirdim fakat respring yapınca cihaz siyah ekranda kaldı bende komple kapatıp cihazı geri açtım jb gitti, şimdi tekrar jb yapmaya çalışıyorum :)
home gesture ile çakışan yada aynı işlevi gören bir tweak daha olabilir cihazında veyahutta home gesture tweak i daha ios 13.5 icin güncellenmemiş olabilir. Tekrar kolay gelsin size

Tips
Tips
Üst Alt