Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

netfl1x

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
indirdim ama inen şeyde beyaz uygulama var unable to install uncover yazıyor basınca

Appvalley ve ignitiondan uncover indiriyorum beyaz renkli uygulama oluyor basiyorum unable to install hatasi aliyorum
Cozumu nedir acaba
Bilgisayara erisimim yok su anda

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler toplanın altstore ve altsinger da sorun yaşayanlar için anlatıyorum 3utools un jailbreak bölümünden 13.5 e kadar jailbreak yapabiliyorsunuz desteklenen sürüm olarak 13.3 e kadar desteklediğini söylesede 13.5 için denedim unc0ver ın 5.0.1 sürümünü başarılı bir şekilde kurmayı başardı sonraki işlemler zaten telefon üzerinden unc0ver ı cihazınıza indirmede sorun çekiyorsanız bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Daha önce yüklüyordu ama ,Tweak sorunlu mu iOS 13.5 ile yoksa ?
Safari yada başka bir browserdan apple hesabına git, bir sözleşme geliyor , kabul et kapat sonra reprovizyonla dene.. Reprovizyon çalışıyor

BunyaminCerrah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Arkadaşlar uncover 5.0.0 sürümünü kurdum yine cydia atıyor repoda çözüm yok mu 10 saattir uğraşıyorum uyumadım daha
Mesaj düzenlendi:

Son düzenleme:

kiska

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
evet gencler 3utolls update yaptım ve jailbreak başarılı herkese tavsiye ederim

BunyaminCerrah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max

Jailbreak olduğuna dair resim görmek isteyen arkadaşlar içindir. 11promax ios13.5 uncover5.0.0
hocam gözünüzü seveyim nasıl oldu pro max kullanıyorum cydia atıyor 5.0.1 de de 5.0.0 da da olmuyor bi türlü repoda atıyor

FeritErken

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
hocam gözünüzü seveyim nasıl oldu pro max kullanıyorum cydia atıyor 5.0.1 de de 5.0.0 da da olmuyor bi türlü repoda atıyor
Sabah unc0ver 5.0.0'dan 5.0.1'e geçtim ikisinde de sıkıntı yaşamadım. İsterseniz baştan dikkatlice her şeyi baştan yapın. Bazı ufak atladığınız ayrıntıdan böyle sonuçlar çıkabiliyor. Mesela tüm işlemler yapılırken İphone'umu Bul kapalı olacak , unc0ver kaldırılırken ayarlardan açılması gereken ayarlar, telefonun ayarlarının resetlenmesi felan. Bunlara çok dikkat etmek gerek.
Mesaj düzenlendi:

Sabah unc0ver 5.0.0'dan 5.0.1'e geçtim ikisinde de sıkıntı yaşamadım. İsterseniz baştan dikkatlice her şeyi baştan yapın. Bazı ufak atladığınız ayrıntıdan böyle sonuçlar çıkabiliyor. Mesela tüm işlemler yapılırken İphone'umu Bul kapalı olacak , unc0ver kaldırılırken ayarlardan açılması gereken ayarlar, telefonun ayarlarının resetlenmesi felan. Bunlara çok dikkat etmek gerek.
Ayrıca mesela ben genelde unc0ver'ı kurarken telefonu uçak moduna alıyorum.

BunyaminCerrah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Mesaj düzenlendi:

Ayrıca mesela ben genelde unc0ver'ı kurarken telefonu uçak moduna alıyorum.
bana anlatır mısın ayarlar neler ve ne yapmam gerek ben yabancıyım bu konuya ilkdefa deniyorum çünkü teşekkürler

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Stabilmi acaba 12.4 ten gecmeye degermi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telden yapanlar tel kapanıp açılınca uncOver iş görmüyor tekrar yüklemek gerekli varmı bi çözümü

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Safari yada başka bir browserdan apple hesabına git, bir sözleşme geliyor , kabul et kapat sonra reprovizyonla dene.. Reprovizyon çalışıyor
Evet calisiyor ama iPhone ayarlara Profil yüklemiyor, Cihaza restart atinca unc0ver acilmiyor

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bildiğiniz güzel repo adresi varsa söyleyin..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoklavat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Selamlar, 13.5 jailbreak yaptım kullanmaya başladım. Telefonu kapatıp açınca jailbreak gitti. Kalıcı değil miydi?

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar, 13.5 jailbreak yaptım kullanmaya başladım. Telefonu kapatıp açınca jailbreak gitti. Kalıcı değil miydi?
Hayır . Her kapatıp , açıldığında tekrar jb yapacaksın ....

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Tekrar jailbreak pc den yükleyenler içindir..telden yükleyenler maalesef olmuyor.

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

Peki yüklediğimiz repolar ve tweakleri de tekrar mı kuracağız siliniyor mu onlar bende telden yaptım ama daha telefonu kapatıp açmadım dünden beri
2. Sorum,cydia da hesabı yönet bölümünde oturum açmak gerekiyor mu

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Peki yüklediğimiz repolar ve tweakleri de tekrar mı kuracağız siliniyor mu onlar bende telden yaptım ama daha telefonu kapatıp açmadım dünden beri
2. Sorum,cydia da hesabı yönet bölümünde oturum açmak gerekiyor mu

Tekrar kurmanıza gerek yok . Jailbreak ı tekrar yüklediğinizde herşey yerinde duruyor...

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet calisiyor ama iPhone ayarlara Profil yüklemiyor, Cihaza restart atinca unc0ver acilmiyor
Site üzerinden yüklediğiniz unc0ver ipa dosyalarının sertifikalarının sürelerine güvenmeyin (her an iptal olur ve siz cihazı kapatıp açtığınızda uygulama kullanılmaz olur)
Başka bir siteden indirdiğiniz unc0ver ipa yı ReProvision ile imzalasanız da geçersizdir. Çünkü sitenin kendi sertifika süresi var.
AltStore veya Altsigner ile unc0ver in kendi sitesinden indirdiğiniz ipa dosyasını kendi hesabınız ile imzaladığınız sürece 1 hafta kullanım süresi vardır ve AltStore veya Altsigner ile imzalama yapıp yüklediğiniz unc0ver ipa dosyasını ReProvision da aynı hesap ile giriş yaparak imza süresini uzatabilirsiniz.
ReProvision uygulama imzalamayı ayarlara profil yüklemeden hallediyor artık.

Salihates69

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Tam olarak nasıl yapılıyor reprovision ayarları yardımcı olur musunuz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tam olarak nasıl yapılıyor reprovision ayarları yardımcı olur musunuz

Konu linkini inceleyin, ekstradan soracağınız bir şey olursa yardımcı olayım.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar Sileo unc0ver'ın yeni sürümünde çalışıyormuş isteyenler kullanabilir Cydia yerine.

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Site üzerinden yüklediğiniz unc0ver ipa dosyalarının sertifikalarının sürelerine güvenmeyin (her an iptal olur ve siz cihazı kapatıp açtığınızda uygulama kullanılmaz olur)
Başka bir siteden indirdiğiniz unc0ver ipa yı ReProvision ile imzalasanız da geçersizdir. Çünkü sitenin kendi sertifika süresi var.
AltStore veya Altsigner ile unc0ver in kendi sitesinden indirdiğiniz ipa dosyasını kendi hesabınız ile imzaladığınız sürece 1 hafta kullanım süresi vardır ve AltStore veya Altsigner ile imzalama yapıp yüklediğiniz unc0ver ipa dosyasını ReProvision da aynı hesap ile giriş yaparak imza süresini uzatabilirsiniz.
Bende telefondan uncover indirdim yaptım ReProvision da uncover 306 gün kaldı gösteriyor yalan mı yani her an patlayabilir mi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Sagol Admin 👍

Tips
Tips
Üst Alt