Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
üstadlar windows 10 sahibi malesef değilim, altserver kuramıyorum windows 10 destekliyo , uncower cydia impactan tutun 3utolls dan ve harici site üzerii sitelerinden hiç bir şekilde inmiyo napacam delirdirm :(

Son düzenleme:

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar uçak modunu denedim hard reset denedim unc0veri kaldırıp tekrar kurdum ama bir türlü bu sorunu aşamadım yardımcı olabilecek varmı acaba
Birde restore rootfs deneyin oda olmazsa telefonu ayarlardan sıfırlayıp birde öyle deneyim. En kötü o şekilde olur diye düşünüyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Su93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Birde restore rootfs deneyin oda olmazsa telefonu ayarlardan sıfırlayıp birde öyle deneyim. En kötü o şekilde olur diye düşünüyorum.

restore rootfs nasıl yapabilirim hiç duymadım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
**Arkadaşlar şu anda hiç bir seçenek yok**
Jailbreak araçlarını yüklemek için...

Bir ihtimal AltStore...

Yada ücretli Dev hesabı...

Lütfen bu tür sorularla konuyu dağıtmayalım

Teşekkürler

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
reprovision kurulu her gün otomatik atıyor inşallah bir sıkıntı olmaz

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
REPREVİSİON imzalamayı sonlandırmıştı, yeniden imzalıyormu ?

Düzenleme: imza başarılı.

Son düzenleme:

Su93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
**Arkadaşlar şu anda hiç bir seçenek yok**
Jailbreak araçlarını yüklemek için...

Bir ihtimal AltStore...

Yada ücretli Dev hesabı...

Lütfen bu tür sorularla konuyu dağıtmayalım

Teşekkürler
altstore yaptım ve unc0ver geldi şimdi nasıl bir yol izlemeliyim cydia duruyor hala atıyor jailbreak yapmaya çalışınca da atıyor unc0ver ayarlarından birşeyler mi seçmem gerekiyor

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
altstore yaptım ve unc0ver geldi şimdi nasıl bir yol izlemeliyim cydia duruyor hala atıyor jailbreak yapmaya çalışınca da atıyor unc0ver ayarlarından birşeyler mi seçmem gerekiyor
Uncover ayarlarından sadece renistal cydia açık olsun sonra jailbrek butonuna bas

Su93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uncover ayarlarından sadece renistal cydia açık olsun sonra jailbrek butonuna bas
Çok teşekkürler oldu hepsi geri geldi son 1 soru soracağım bu altstore sanırım süreli tekrar appcake şeklinde yapamam mı jailbreak işlemini yani komple silsem tekrar appcake üzerinden yapsam daha kolaydı o şekilde sanki 😃

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Şarj bitmeye yakın stres olursun.
Telefon kapanır stres olursun.
Sabah kalkarsın telefon reslemiş stres olursun.
Bu liste uzaar gider.
Bu stresi çekmeye değmeyeceğinin kanaatindeyim.
Aylık starbucks kahvesinden daha ucuza gelen dev hesabına katılın kafanız rahat etsin...
YILDIRIYOR APPLE

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@efsane kardeşimize devaloper hesap için teşekkür ediyorum ,Dünya varmış !Yok imza olmuyor yok kapanacak sonra unc0ver acaba çalışacakmı korkusu yok️ Kaliteli jb li iPhone için devaloper hesap şart.

Son düzenleme:

fkaya025

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@efsane kardeşimize devaloper hesap için teşekkür ediyorum dünya varmış !Yok imza olmuyor yok kapanacak sonra unc0ver acaba çalışacakmı korkusu yok️ Kaliteli jb li iPhone için devaloper hesap şart.
Merhaba. nedir bu hesap, ne işe yarar tam anlamıyla. En önemli soru, ne kadardır?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba. nedir bu hesap, ne işe yarar tam anlamıyla. En önemli soru, ne kadardır?
Devaloper hesap alınca geliştirici oluyorsun sertifica sorunu olmuyor ister jb araçlarını sorunsuz kullan (imzalama) ister yeni beta iOs sürümlerini kurabiliyorsun engel kalmıyor imzası açık sürümler tabi! Bunlar sorunsuz uygulanabilir oluyor yerinizde olsam devaloper olur keyfime bakarım kendi adıma biraz geç kalmış keşke daha önce alsaymışım Ücreti @efsane ye özelden sorabilirsiniz.

Son düzenleme:

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unc0ver 4.3 ne zaman çıkacak bileğisin olan varmı? Baya bir düzeltme yapmış. Testlerden sonra yayınlayacaktı 3 gündür sesi çıkmadı.

byzancio

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar 12.4 iphone x kullanıyorum jb'li 13.3 e direkt olarak güncelleye bilir miyim ?
bunu için herhangi bir ihtimal var mıdır ? varsa nasıl yapabileceğimi anlatabilir misiniz?

merenkisa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar selamlar, iOS 12.4 iPhone X jailbreak kullanıyordum ancak telefonum az önce kapanıp geri açıldı, jailbreak gitti ve tekrar yapamıyorum, birkaç gün önce de aynısı olmuştu, forumdan bir arkadaşın önerisiyle iosgods’tan uncover indirip yapmıştım ancak şimdi yapamıyorum, farklı bir yöntem var mıdır?

Darkenik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Devaloper hesap alınca geliştirici oluyorsun sertifica sorunu olmuyor ister jb araçlarını sorunsuz kullan (imzalama) ister yeni beta iOs sürümlerini kurabiliyorsun engel kalmıyor imzası açık sürümler tabi! Bunlar sorunsuz uygulanabilir oluyor yerinizde olsam devaloper olur keyfime bakarım kendi adıma biraz geç kalmış keşke daha önce alsaymışım Ücreti @efsane ye özelden sorabilirsiniz.
Developer hesap ne işe yarar hocam. Bide nasıl yapabilirim bendede xs cihaz 13.3.1 sürüm var acemiyim jailbreak konusunda. Uğraşıyorum ama bi türlü yapamıyorum şu jailbreaki. Sürümümde desteklemiyormuş

ssendogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Developer için ödeme aylık mı yıllık mı bilen varmı? Birde ne kadar?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. Developer hesabı için whatsapp veya telegram üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz. @efsane abimizle de iletişime buradan geçebilirsiniz. Özelden yazdığınız soruları da cevaplayacağım. iyi forumlar.

ssendogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sanırım 5 mesaj olmadığı için erişemiyorum arkadaşlara bu mesajla eder 2 😀

burakaydin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iOS 12.1 için jailbreak olmuyor yardımcı olabilecek bir yardımsever arkadaş var mı:)

Tips
Tips
Üst Alt