Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

M_r_T

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
daha önceki sayfalarda konuşulmuştur ama, zahmet olmazsa 13.3.1 iPhone Pro Max uncover neden yayınlamıyor, veya checra1n başardı ama o da eski tellere veriyor? beklesek gelir mi 13.3.1 A13 işlemciye

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Altstore ve uncover uygulamasının 1 günü kaldı.Bir gün sonra ne olacak ne yapmam gerekir yardımcı olabilirmisiniz lütfen

Su93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba dün telefonuma uncover appcake üzerinden jailbreak yaptım telefonum 6s 13.3 sorunsuz çalıştı ama bugün tema yüklerken cydia hatası aldım ne cydia ne uncover açılıyor. Bende tekrar yükelemek için uncover sildim şimdi yükleyemiyorum cydia açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?

aligramofficial

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba Cihazım İphone 5S Sürümü 12.4.4 Jailbreak Yapmaya Çalıştım unsupported Yazdı Unc0er Yeni Sürümü Ama Neden Bir Yardımcı Olurmusunuz Şimdiden Sağolun

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar hiçbir şekilde unc0ver yükleyemiyorum. Jailbreakme gibi sitelerden indirince gri kalıyor açılmıyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar hiçbir şekilde unc0ver yükleyemiyorum. Jailbreakme gibi sitelerden indirince gri kalıyor açılmıyor. Ne yapmamı önerirsiniz?
Sertifika bitti güncellenince tekrar yüklenebilir oluyor bu sinir bozucu durum bıktırdı

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
altstore ile appid ve şifre değiştirerek yeniden kurdum

ustad0006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocam siz berden kayıt oldunuz tam o link’i paylaşırmısınız! Sinir oldum google giriş yaptım face ile yaptım olmadı
buradan önce dogum tarihini gir sonra üye olma sayfasına atıyor

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
buradan önce dogum tarihini gir sonra üye olma sayfasına atıyor
Eyvallah kaydoldum yanlız Unc0ver yükleniyor uygulamaya girince direk atıyor dışarı

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Altstore yaparken iki doğrulamayı kapatın diyor ama benim iki doğrulama kapanmıyor ne yapmam gerekiyor ?

proho

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 3
ios 12.4.5 yüklü ipad mini 3 için jailbreak ile alakalı forumda hangi konunun yardımı dokunur bilgi alabilir miyim.

Su93

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba dün telefonuma uncover appcake üzerinden jailbreak yaptım telefonum 6s 13.3 sorunsuz çalıştı ama bugün tema yüklerken cydia hatası aldım ne cydia ne uncover açılıyor. Bende tekrar yükelemek için uncover sildim şimdi yükleyemiyorum cydia açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?
yardım edebilecek yok mu acaba?

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
yardım edebilecek yok mu acaba?
Unc0veri tekrar kurup jailbreak yapmanız gerekiyor. Üst postlarda nerelerden kurulacağını arkadaşlar yazmışlar. Bu sorunla karşılaşmamak için dev account alabilirsiniz.

Tapatalk Pro kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Öncelikler İyi forumlar arkadaşlar, unc0ver 4.2.1 sürümü jailbreak yaptım yapmasınada canımı sıkan bir şey var. wifi açıkken,telefonu kilit ekrana aldığımda wifi kendi kendine kapanıyor ve ayarlara girip katıldığım ağa tıklamadan wifi bağlanmıyor.bunu nasıl çözeceğim yardımcı olurmusunuz

Tips
Tips
Üst Alt