Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Valla daha önceden güncellemeyin bekleyin 12.2 de demişlerdi hala bekliyorum. Bilseydim ben hediye alırdım şimdiye kadar madem çıkaracak )))
Çıkaracak demedim, çalışabilir dedim. Net bir şey yok ortada. :D

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Chimera tokatlar geçer diyorum. Çıktığı günden beri kullanıyorum Cydia unuttum. İyi ki de unutmuşum diyorum.
Hocam sen niye sürekli sürüm yükseltiyorsun senin yüzünden ben de yükselticem sürümü üşeniyorum açıkçası

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
İ game guardian ödemesini yaptım ama tweak bana Inilitalization failed hatası veriyor bileğiydi olan var mı
Geliştirici iletişime geçin diyor. Twitter veya mail üzerinden iletişim sağlayabilirsin. Daha fazla soru için ilgili başlıkları kullanın

Mavimsi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mail adreslerine nasıl ulaşabilirim?
Geliştirici iletişime geçin diyor. Twitter veya mail üzerinden iletişim sağlayabilirsin. Daha fazla soru için ilgili başlıkları kullanın

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Chimera tokatlar geçer diyorum. Çıktığı günden beri kullanıyorum Cydia unuttum. İyi ki de unutmuşum diyorum.
Bu chimerada da telefon kapanınca jb gidiyor mu ? Unc0ver jb eski deyişle untethered yani tel kapanınca jb gidiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Artık Radikal Bir Karar Aldım Ve Bundan Sonra Hacker Olmaya Karar Verdim..İlk Adım Olarakta Tweak Geliştiricilere Destek Olsun Diye Orjinal Tweak Kuracam Cihazıma Fakat Ödemeyi Nasıl Yapacam Bilmiyorum Paypal Çalışmuyormuş Türkiyede Kredi Kartıyla Öde Seçeneğide Yok Lütfen Bu İşten Anlayan Baba Yiğit Biri Yardım Edermi Bekliyom Bundan Sonra Cracke Karşıyım

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar Artık Radikal Bir Karar Aldım Ve Bundan Sonra Hacker Olmaya Karar Verdim..İlk Adım Olarakta Tweak Geliştiricilere Destek Olsun Diye Orjinal Tweak Kuracam Cihazıma Fakat Ödemeyi Nasıl Yapacam Bilmiyorum Paypal Çalışmuyormuş Türkiyede Kredi Kartıyla Öde Seçeneğide Yok Lütfen Bu İşten Anlayan Baba Yiğit Biri Yardım Edermi Bekliyom Bundan Sonra Cracke Karşıyım

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar Chimera için 1.3.3 sürümü yayınlandı A7 (iPhone 5s) 12.4 sürümünde Chimera kullananlar var mı ?

Beyazrus77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jailbreak işlemi başarıyla oldu fakat cydia yüklenmedi nedendir acaba ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Her zaman güncel kullanmayı severim. :D
Mesaj düzenlendi:

EDİT: Pwn'de A12'ler için 12.4'e yükseltmesinler 12.3.x sürümünde kalsın dedi.
Hocam öyle bir şey demedi.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
12.3.x ya da 13 kullanan A12 cihaz varsa 12.4'e geçsin dedi. Diğer sürümlerde olanlar ise kalsın dedi. Hatta dediği tam olarak anlaşılmadığı için 12.1.3-12.2 olanlar kalsın diye bugün yine tweet attı
bekleyelim görelim bir kaç güne ne olacak. Gönül ister A12 için 12.4 e JB gelsin ama zor gibi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam öyle bir şey demedi.
12.3.x ya da 13 kullanan A12 cihaz varsa 12.4'e geçsin dedi. Diğer sürümlerde olanlar ise kalsın dedi. Hatta dediği tam olarak anlaşılmadığı için 12.1.3-12.2 olanlar kalsın diye bugün yine tweet attı
bekleyelim görelim bir kaç güne ne olacak. Gönül ister A12 için 12.4 e JB gelsin ama zor gibi
Kocaman "NOT" upgrade diyor hocam. Güncellemeyin diyor yani.

13317

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
İkinizde aynı şeyden bahsediyorsunuz aslında :D@AirLife, Eğer 12.3.x sürümlerinde iseniz, (A12) yükseltin 12.2 ve öncesi için kalın diyor

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X

ne diyon dayı😂

Yomarion61

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar 12.4 sürümündeyim jailbreak yapacağım ama sorum şu Chimera mı yoksa Unc0ver ?
Sizce Hangisi Hem batarya Hem performans açısından
teşekkür ederim şimdiden saygılarla

jackreacher

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar 12.4 sürümündeyim jailbreak yapacağım ama sorum şu Chimera mı yoksa Unc0ver ?
Sizce Hangisi Hem batarya Hem performans açısından
teşekkür ederim şimdiden saygılarla
aga 3 gündür aynı soruyu soruyom kimse cevap vermiyor ama chimera daha iyiymiş daha stabilmiş

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
aga 3 gündür aynı soruyu soruyom kimse cevap vermiyor ama chimera daha iyiymiş daha stabilmiş
teşekkür ederim kardeşim sen en azından cvp verdin eyvallah
Arkadaşlar, herkes aynı sorulara aynı cevapları vermekten yoruldu. forum içinde konuları da açıldı. Forum içerisinde biraz dolaşın ve arama yapın.

Tips
Tips
Üst Alt