Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

thebest73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
İmpactor üzerinden revoke yapman gerekiyor sanırım. Çünkü aynı sorun bende de olmuştu.
Cydia Impactor Nedir? Nasıl Kullanılır
Bu sana yardımcı olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Zaten verdiğiniz linkteki konudan yaptım.. revoke yapınca paylaştığım 2. Hatayı verdi.. ne yapacam şaştım kaldım?
Mesaj düzenlendi:

0.9.52 kurdum.. ilk JB neyi yanlış yaptım bu hatayı verdi.. yönergeleri tam takip ettğimi düşünüyorum.. çözüm öneriniz nedir?
Ekli dosyayı görüntüle 12673
Mesaj düzenlendi:

0.9.43 kurdum revoka yaptım onda da bu hatayı verdi..
Ekli dosyayı görüntüle 12674
Hala böyle bekliyom.. iPad 6.nesil ios12.2.. touch kapalı, Siri kapalı, uçak modu açıp kapattım.. ne yapsam olmuyo..!!!

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Biraz ugrastim ama oldu, da degisik bi cydia gibi geldi bana.
Eski repolarimin ekli gelmesi normalmi.
Birde ana ekraninda hesabi yonet kisimlarina girilmiyor basinca grilesiyor.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ne ters bu adamlar ya iphone 5s den başlaması gerekirken yavas yavas updateleri 8 plustan aşa iniyolar :D

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
En günceli her zaman öncelik 🤷‍♂️ Kim 4-5 senelik cihaza öncelik verir ki 😂
Çünkü 5s ve 6’lar ios 13 güncellemesi almayacağı için bir devir kapanıp başka bir devir açılacak 4 ve 4s zamanında da böyle olmuştu ve twitter’da yorumlara bakınca a7 a8 chipli cihaza sahip bekleyen çok insan var :(

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Zaten verdiğiniz linkteki konudan yaptım.. revoke yapınca paylaştığım 2. Hatayı verdi.. ne yapacam şaştım kaldım?
Mesaj düzenlendi:

Hala böyle bekliyom.. iPad 6.nesil ios12.2.. touch kapalı, Siri kapalı, uçak modu açıp kapattım.. ne yapsam olmuyo..!!!
Unc0ver ipasını cihazınıza yüklediniz mi yoksa cydia impactor da halen sorunmu yaşıyorsun.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çünkü 5s ve 6’lar ios 13 güncellemesi almayacağı için bir devir kapanıp başka bir devir açılacak 4 ve 4s zamanında da böyle olmuştu ve twitter’da yorumlara bakınca a7 a8 chipli cihaza sahip bekleyen çok insan var :(
bi cıkarsa ucundan ios 10 a düşücem cihazı onun için bekliyorum :)

kyazmaci468

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s 12.1.4 de bu sorunu yaşıyorum arkadaşlar sorun nedir çözemedim ?
12685

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Biraz ugrastim ama oldu, da degisik bi cydia gibi geldi bana.
Eski repolarimin ekli gelmesi normalmi.
Birde ana ekraninda hesabi yonet kisimlarina girilmiyor basinca grilesiyor.

Uncover ayarlardan reinstal cydia yapabilirsiniz sorun devam ederse.
Unc0ver ayarlardan restore rootfs ile restore edin işlemi 3-4 kez tekrarlayın tekrardan jb yapın.
Jb li iken İtunes veya icloud yedek alıp geri yüklediğinizde repolar ve cydia ayarları geri yüklenir.

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 7 ios 12.2 var sırf çözünürlük değiştirmek için yapıyorum inşallah elimde patlamaz

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover ayarlardan reinstal cydia yapabilirsiniz sorun devam ederse.
Unc0ver ayarlardan restore rootfs ile restore edin işlemi 3-4 kez tekrarlayın tekrardan jb yapın.
Jb li iken İtunes veya icloud yedek alıp geri yüklediğinizde repolar ve cydia ayarları geri yüklenir.
Bozuk isliyo bende cydia. Erisebilirlikteki ust ekran kolayligini kapatamiyorum mesela. Komple uc0ever i nasil kaldirabilirim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bozuk isliyo bende cydia. Erisebilirlikteki ust ekran kolayligini kapatamiyorum mesela. Komple uc0ever i nasil kaldirabilirim.

Unc0ver ayarlardan restore rootfs yapıp restore edebilirsiniz. Uncover ipasını basılı turarak silin.
Daha sonra chimera ipasını yükleyin ve jb yapın.

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Eskiden 5s’in çözünürlüğünü plus yapmıştım ama jb’nin stabil olduğu zamanlardı. Şimdi tehlikeliymiş yapmayın çözünürlük değiştirmeyi jb iyice oturana kadar

Kubi34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eskiden 5s’in çözünürlüğünü plus yapmıştım ama jb’nin stabil olduğu zamanlardı. Şimdi tehlikeliymiş yapmayın çözünürlük değiştirmeyi jb iyice oturana kadar
valla hocam ben şimdi yaptım testini de yaptım dedim ne olursa olsun. biraz araştırma yaptım redditte biri çözmüş hiçbir sıkıntısı yok. şuanda gayet güzel kullanıyorum. biraz teferuatlı ama kolay. isteyen olursa yardımcı olurum
Mesaj düzenlendi:

Şuanda böyle
Mesaj düzenlendi:

o yüzden diyorum bende siz patlamaz dediniz bende umarım c4 yoktur içinde patlamaz demek istedim
dostum bir risk alıp yaptım şuan sorunsuz kullanıyorum ama psikolojik midir bilmem gözlerim ağrıdı yarım saat telefonu kullandım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

xspread

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Iphone xsmax 12.2 için hangisi uncovermi chimerami? birde safari link lütfen teşekkürler kolay gelsin herkese

Tips
Tips
Üst Alt