Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

xxxbaltaxxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone 7 plus ios12.1.3 unic0ver b6 ile jb yaptım. Oldu. Hayırlı forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Valla bende inmiyor

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar jailbreak yaptıkdan sonra telefonun zil sesi ve titreşimi gitti herhangibir bildirim yada mesaj geldiğinde normal ama arama geldiğinde ne ses var ne titreşim

Naltun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
iPhone 5s için jailbreak gelmeyecek gibi duruyor.

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar telde problem oldu restore etmeye kalktım elma da kaldım çizgi sona kadar geliyor öyle kalıyo sabaha kadar bekleyimmi yoksa 12.3 temiz kurayım mı bişeyler çıkarmı çok yavaş ilerliyor çizgi sona kadar geldi ama telefon açılmadı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar telde problem oldu restore etmeye kalktım elma da kaldım çizgi sona kadar geliyor öyle kalıyo sabaha kadar bekleyimmi yoksa 12.3 temiz kurayım mı bişeyler çıkarmı çok yavaş ilerliyor çizgi sona kadar geldi ama telefon açılmadı
Hard reset atın cihaza

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hard reset atın cihaza
attım hocam 12.3 ü indirdim hazırda bekliyorum ama jb giderse üzülürüm çizgi gözle fark edilemeyecek derecede çok yavaş ilerliyor olacağını bilsem sabaha kadar beklerim

maviyolcu09

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba.
6s Cihazım 9.3.3. Jailbreakli. 12.2 shsh kaydım var. Sep uyumluluğu diye bir şey varmış, açıkçası epey uzak kaldım bu konulara, Upgrade yapabilir miyim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
attım hocam 12.3 ü indirdim hazırda bekliyorum ama jb giderse üzülürüm çizgi gözle fark edilemeyecek derecede çok yavaş ilerliyor olacağını bilsem sabaha kadar beklerim
Hemen güncellemek için Acele etme. İşlem biter

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hemen güncellemek için Acele etme. İşlem biter
tamam o zaman sabaha kadar bekleyeyim yalnız şunuda belirteyim tüm içerik ve ayarları sil dedim jb li cihaza bunları yapmadan önce de yanılmıyorsam cydia nın ana dosyalarından bir iki dosya sildim yanlışlıkla tweak hata vermişti resping yaptı cihaz dönüp durdu hard resetle açtım cihazı gerisini zaten satırın en başında yazdım hocam

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
tamam o zaman sabaha kadar bekleyeyim yalnız şunuda belirteyim tüm içerik ve ayarları sil dedim jb li cihaza bunları yapmadan önce de yanılmıyorsam cydia nın ana dosyalarından bir iki dosya sildim yanlışlıkla tweak hata vermişti resping yaptı cihaz dönüp durdu hard resetle açtım cihazı gerisini zaten satırın en başında yazdım hocam
Jb li cihaz ayarlardan sıfırlanmaz.
Uncover ayarlardan önce restore rootfs yapman gerekiyordu.
Cihaz ilerleme durumu nedir şu an

suheyl.2013

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selam arkadaşlar ben unc0ver beta 2 sürümünü impactor ile kurup jailbreak yaptım ve hali hazırda kullanıyorum ancak unc0ver sonrasında bir sürü beta paylaştı ve bir gün tam kararlı hale gelicek.benim bu durumda unc0verın sürümünü yükseltmem gerekicek bunu nasıl yapabilirim ? Tweaklerime bişey olur mu telefona bişey olur mu beni bilgilendirirseniz çok makbule geçer
Şimdiden teşekkürler

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jb li cihaz ayarlardan sıfırlanmaz.
Uncover ayarlardan önce restore rootfs yapman gerekiyordu.
Cihaz ilerleme durumu nedir şu an
hard resetten sonra çigi şuan sona dayanmak üzere bir yere kadar rahat geliyo orda duruyo çok yavaş ilerliyo

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@suheyl.2013 cihazdaki b2 ipasını sileceksiniz yeni sürüm olan unc0ver ipasını cihazınıza yükleyeceksiniz. Ve tekrar jb yapacaksınız tweaklarınıza veya ayarlarınızda herhangi bir silinme değişiklik olmaz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hard resetten sonra çigi şuan sona dayanmak üzere bir yere kadar rahat geliyo orda duruyo çok yavaş ilerliyo
Normaldir yavaş ilerlemesi bütün yapılmayacakları yapmışsın.
İnşallah yükleme ekranında açılır. işlem devam ettikçe umut var.

kaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar repolarda güncelleme alamıyorum nedenini bilen varmı.yardımcı olabilirmisiniz

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Normaldir yavaş ilerlemesi bütün yapılmayacakları yapmışsın.
İnşallah yükleme ekranında açılır. işlem devam ettikçe umut var.
haklısın hocam valla bir yanlış tüm doğruyu götürecek gibi duruyor ya bakalım beklicem inat ettim sabaha kadar açılmazsa sabah 12.3 e mecburen geçecem

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Su an hangi betayla yapalim i7 icin hangisi saglam.

Tips
Tips
Üst Alt