Neler yeni

Tweak SnowBoard

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak Adı : SnowBoard
Açıklama : Temaları cihazınızda uygulamanızı sağlar. Temalar ayrı indirilir.
Repo :
Uyumluluk : iOS 7 - 12.4
Fiyat : Ücretsiz
Ek Özellikler: Simgelerin çerçevesini köşeli, oval yapabilirsiniz. Yazıları gizleyebilirsiniz. Boyunu ayarlayabilirsiniz. Ve en güzel ve müthiş özelliği söyleyeyim size. 2 tane tema açıyorsunuz. Fotoğraflar uygulamasında A temasının simgesini seçebiliyorsunuz, isterseniz ayarlar uygulamasının simgesini B temasından seçebiliyorsunuz. Yani size karıştırma imkanı veriyor bu tweak. Ya da kendi fotoğraflarınızdan bir resim seçerek simgesini değiştirebilirsiniz. Kısaca bu tweak bir harika.

Ekran Görüntüleri:

Video:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Örnek Alternatif İkonlar:

Önceden WinterBoard vardı. O öldü yeni kral anemone dediler. Şimdi de anemone öldü yeni kral "SnowBoard"

Ve daha paylaşalı 10-15 dakika oluyor.

iOS 7 ve sonraki temaları da destekliyor. Çünkü bu tweak WinterBoard'ın motorunu kullanıyor. Tabiki yeni temaları da destekliyor. Ben en son iOS 8'de yapabildiğim 1ONE temasını denedim ve oldu. Ve temayı değiştirirken respring vs atmanıza da gerek yok. Sadece temayı seçin ve ayarlardan çıkın. Bu kadar.

7719

Moderatör tarafından düzenlendi:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aslında nasıl yapıldıgı ile ilgili temiz bir video yapılırsa daha yararlı ve kullanışlı olur diye düşünüyorum.anemone ile çakışır mı acaba... 🤔

Moderatör tarafından düzenlendi:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aslında nasıl yapıldıgı ile ilgili temiz bir video yapılırsa daha yararlı ve kullanışlı olur diye düşünüyorum.anemone ile çakışır mı acaba...
Zaten sen bunu yüklerken anemoneyi kaldırır. Çakışması gibi bir şey mümkün değil bu yüzden. :D

Videoluk pek durum yok da bakalım bi. :D

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Zaten sen bunu yüklerken anemoneyi kaldırır. Çakışması gibi bir şey mümkün değil bu yüzden. :D

Videoluk pek durum yok da bakalım bi. :D
Peki Anemone la kullandığımız temaları bununla da kullanabilecek miyiz.benim satın aldığım TEMA’lar var mesela onları kullanabilir miyim bu tweakle de..?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peki Anemone la kullandığımız temaları bununla da kullanabilecek miyiz.benim satın aldığım TEMA’lar var mesela onları kullanabilir miyim bu tweakle de..?
Kullanabilirsin tabi. Hemen dene derim. Sil anemoneyi buna geç. :D

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ses temaları bende çalışmadı

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Anemonda cihazı kitlerken, şarja taktığımda , kamera çekim ve klavye ses tonu gibi kullandığım
Onları başka tweak ile yapabilirsin. Ben anemone de hiç görmedim de duymadım. Anemone de yapabiliyorsan onu kullan derim yani ilk defa böyle bir şey duydum ben. :D
Mesaj düzenlendi:

Valla açıkçası biraz korkuyorum ve çekiniyorum
Adam çok stabil yaptı. Takip ettim geliştiricisini bir kaç aydır yapıyor. Yani çıkardığı beta, deneme sürümü vs değil. Full sürüm. Güvenebilirsin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam normalde temaların içerisinde ses dosyaları varya ben onları uyarlayıp kullanıyorum ne kadar çok tweak o kadar sıkıntı anemon da çok sağlıklı çalışmıyor snowboard çok kullanışlı sanırım geliştirilir

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Onları başka tweak ile yapabilirsin. Ben anemone de hiç görmedim de duymadım. Anemone de yapabiliyorsan onu kullan derim yani ilk defa böyle bir şey duydum ben. :D
Mesaj düzenlendi:

Adam çok stabil yaptı. Takip ettim geliştiricisini bir kaç aydır yapıyor. Yani çıkardığı beta, deneme sürümü vs değil. Full sürüm. Güvenebilirsin.
Anladım.peki ben su respring TEMA’ları var onlarıda kullanıyorum ben Anemone ile.modernresprin pack falan var bunlarıda kullanabiliryim bununla.?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Anladım.peki ben su respring TEMA’ları var onlarıda kullanıyorum ben Anemone ile.modernresprin pack falan var bunlarıda kullanabiliryim bununla.?
Respring logo da çalışmıyor alt yapısı anemondan farklı

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Respring temalarını kullanmıyorum bir kere elma da kalmama sebep olmuştu. O yüzden bilmiyorum oluyor mu olmuyor mu.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sırf respring yaptırıyor diye anemone kullanamıyordum, bu daha stabil gibi gözüküyor. Teşekkürler paylaşım için..

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
WinterBoarddan sonra cok başarılı buldum.Anemone çöpe sürekli sorun yatariyordu .:okay::okay:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
ModMyi sonradan yöneten kişi (Dennis Bednarz) tarafından yapılan bir TEMA aracıdır...

Eskiden Macciti ve Dennis beraber yönetirlerdi sonra Serverler pahalı olunca durduruldu..

Acele Etmeyin bir iki güncelleme daha alacaktır mutlaka.. Anemone 3.0 da yakında yayınlanır.. TEMA bölümünde biraz dikkatli olun geriye dönüşü olmayan kırıntılar bırakabilir Anemone’yi silerken..

Size Tavsiyem tabiki Anemone’yi Tam tamına silin öyle kullanın bu aracı

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben temaları filza ile yerine koymak istedim fakat library içinde thema klasörü bulamadım. Dosya yolu bunda neresi acaba..

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
ModMyi sonradan yöneten kişi (Dennis Bednarz) tarafından yapılan bir TEMA aracıdır...

Eskiden Macciti ve Dennis beraber yönetirlerdi sonra Serverler pahalı olunca durduruldu..

Acele Etmeyin bir iki güncelleme daha alacaktır mutlaka.. Anemone 3.0 da yakında yayınlanır.. TEMA bölümünde biraz dikkatli olun geriye dönüşü olmayan kırıntılar bırakabilir Anemone’yi silerken..

Size Tavsiyem tabiki Anemone’yi Tam tamına silin öyle kullanın bu aracı
Asil kodlamayi yapan sparkdev dir dennis sadece ui ve logoyu yapmistir. 👍🏻

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Asil kodlamayi yapan sparkdev dir dennis sadece ui ve logoyu yapmistir.
Bana kalırsa Anemone daha güzel.anemone da TEMA’ların özelliklerini ayrı ayrı seçebiliyorsun farkli farkli AE leri Dock’ları badgeleri kullanabiliyorsun.ayrıca respring TEMA’ları fontlar bunların hepsi mevccut.bu tweakin biraz daha yol alması lazım bence

restblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Simge küçültme olayı daha stabil değil, evet küçültüyor ayarlayabiliyorsunuz ama klasörlere girip çıkın bug olduğunu anlayacaksınız. Simge küçültme bugsuz olduğu zaman benim için tamamdır ama şu an hazır görmedim tweaki

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bana kalırsa Anemone daha güzel.anemone da TEMA’ların özelliklerini ayrı ayrı seçebiliyorsun farkli farkli AE leri Dock’ları badgeleri kullanabiliyorsun.ayrıca respring TEMA’ları fontlar bunların hepsi mevccut.bu tweakin biraz daha yol alması lazım bence
Suan daha yeni cikti beta gibi birsey, tweake zamanla ek ozellikler illaki eklenecektir benim gorusum.Ben tweaki begendim cok hizli ve eski ios surumleriyle uyumlu olan temalarida(winterboard) calistirmasi cok buyuk bir artısı tweakin.Anemone 3.0 bazi dylibler kirpili halde gelecek(dock, font vs).

@murat.toksoz Eger Library/Themes klasoru yoksa kendiniz olusturup temanizi buraya tasirsaniz Tweak icinde gozukecektir.👍🏻

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Kullanımı basıt ama 3 d touch özelligi menüde çalısmıyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Konuya video eklendi

Tips