Neler yeni

Tweak SnowBoard

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Varmı güzel bir tema kardeşim deneyim efsane temam vardı eskilerden 77seven bir güncelleme gelmedi senelerdir
Abi ben viola, muze 4, 1ONE gibi temalar kullanırdım. Mesela 1ONE temasını iOS 8’den beri hiç bir sürüm de çalıştıramadım, güncellemedi geliştiricisi. Ama SnowBoard, WinterBoard’ın motorunu kullandığı için o temayı çalıştırabildim. Yani SnowBoard eski temaları da destekliyor.

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Abi ben viola, muze 4, 1ONE gibi temalar kullanırdım. Mesela 1ONE temasını iOS 8’den beri hiç bir sürüm de çalıştıramadım, güncellemedi geliştiricisi. Ama SnowBoard, WinterBoard’ın motorunu kullandığı için o temayı çalıştırabildim. Yani SnowBoard eski temaları da destekliyor.
Normal mi bu

Ekli dosyalar

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Evet denediğim temaların çoğunda böyle

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
O zaman geliştiriciye mesaj atmak lazım A12’ler de tam çalışmıyor diye.
Geliştirici ile alakası yok.kullandıgınız TEMA’nın kaç tane ıconu desteklediği ile alakalı.yani TEMA’yı aktif ettiğinizde tüm uygulamalar zaten değişmez.temanın desteklediği uygulamalar değişir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Geliştirici ile alakası yok.kullandıgınız TEMA’nın kaç tane ıconu desteklediği ile alakalı.yani TEMA’yı aktif ettiğinizde tüm uygulamalar zaten değişmez.temanın desteklediği uygulamalar değişir.

Attığı fotoğraf da Apple’ın kendi uygulamaların da dahi değişiklik yapmıyor. Adamlar tema yapıp, onları es mi geçecek hocam ? 😁😁

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Attığı fotoğraf da Apple’ın kendi uygulamaların da dahi değişiklik yapmıyor. Adamlar tema yapıp, onları es mi geçecek hocam ?
Hııı ana uygulamaları değiştirmiyorsa tamam.o zaman sıkıntı vardır.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aşırı ısınma oluyor cihazda.
12.1.2 6s

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Başka tweaklerden de olabilir. Bir sorun yok çünkü bayadır kullanıyorum.
Şuan sorun yok. Springtomize efektlerini kapattım.

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Themelar hep paralı mı ? Repo var mı ? 😊

wrwvget

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
arkadaşlar bu tweak ilk yükleyip telefon açıldıgında kar yagıyor onu sürekli olacak hale nasıl getiririz

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak Adı : SnowBoard
Açıklama : Temaları cihazınızda uygulamanızı sağlar. Temalar ayrı indirilir.
Repo :
Uyumluluk : iOS 7 - 12.1.2
Fiyat : Ücretsiz
Ek Özellikler: Simgelerin çerçevesini köşeli, oval yapabilirsiniz. Yazıları gizleyebilirsiniz. Boyunu ayarlayabilirsiniz. Ve en güzel ve müthiş özelliği söyleyeyim size. 2 tane tema açıyorsunuz. Fotoğraflar uygulamasında A temasının simgesini seçebiliyorsunuz, isterseniz ayarlar uygulamasının simgesini B temasından seçebiliyorsunuz. Yani size karıştırma imkanı veriyor bu tweak. Ya da kendi fotoğraflarınızdan bir resim seçerek simgesini değiştirebilirsiniz. Kısaca bu tweak bir harika.

Ekran Görüntüleri:

Video:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Örnek Alternatif İkonlar:

Önceden WinterBoard vardı. O öldü yeni kral anemone dediler. Şimdi de anemone öldü yeni kral "SnowBoard"

Ve daha paylaşalı 10-15 dakika oluyor.

iOS 7 ve sonraki temaları da destekliyor. Çünkü bu tweak WinterBoard'ın motorunu kullanıyor. Tabiki yeni temaları da destekliyor. Ben en son iOS 8'de yapabildiğim 1ONE temasını denedim ve oldu. Ve temayı değiştirirken respring vs atmanıza da gerek yok. Sadece temayı seçin ve ayarlardan çıkın. Bu kadar.

Ekli dosyayı görüntüle 7719

Ekranı nasıl samsungtaki gibi oval yaptınız sırf o yüzden s8 alıp geri vermiştim :)

Tips
Tips
Üst Alt