Neler yeni

Tweak SnowBoard

Mystic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
3d touchda çalışıyor sıkıntı yok şimdiye kadarki en iyi tema tweaki

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Anemone yerine bunu kurdum ama tamamları indirirken aşağıdaki hatayı alıyorum ve indirdiğim Temalar tüm iconlara etki etmiyor.Hepsini yuvarlak yapması gerekirken bazılarını yapıyor.
Etki etmemesi doğal. Temayı yapan adam atıyorum Türkiye’deki yemek sepeti uygulamasını nereden bilsin de ona ikon yapsın. Popüler uygulamalara ikon yapıyor adamlar. Bu yüzden renkli tema yapmanı öneririm Benim gibi. Bazı ikonlara uygun olmadığı için göze batıyor bende renkli TEMA’lar tercih ediyorum ki araya kaynasın. 😂😂

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Etki etmemesi doğal. Temayı yapan adam atıyorum Türkiye’deki yemek sepeti uygulamasını nereden bilsin de ona ikon yapsın. Popüler uygulamalara ikon yapıyor adamlar. Bu yüzden renkli tema yapmanı öneririm Benim gibi. Bazı ikonlara uygun olmadığı için göze batıyor bende renkli TEMA’lar tercih ediyorum ki araya kaynasın. 😂😂
Ya hocam onu mu diyorum allah aşkına.Yemek sepetine yeni icon gelsin demiyorum.Örnek olarak anemoneden yuvarlak icon TEMA’sı kurduğumda tüm iconlar yuvarlağa dönüyordu yemek sepeti cart curt hepsi.Şuan olmuyor resimdeki hata yüzünden onu diyorum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ya hocam onu mu diyorum allah aşkına.Yemek sepetine yeni icon gelsin demiyorum.Örnek olarak anemoneden yuvarlak icon TEMA’sı kurduğumda tüm iconlar yuvarlağa dönüyordu yemek sepeti cart curt hepsi.Şuan olmuyor resimdeki hata yüzünden onu diyorum
Bi yazdığın sorunu oku "İndirdiğim temalar tüm ikonlara etki etmiyor" yazıyorsun onun cevabını veriyorum ben. O zaman Anemone kullan ne yapayım yuvarlak yapmıyorsa.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bi yazdığın sorunu oku "İndirdiğim temalar tüm ikonlara etki etmiyor" yazıyorsun onun cevabını veriyorum ben. O zaman Anemone kullan ne yapayım yuvarlak yapmıyorsa.
Ya hocam anemonede yapmıyor zAten genel bir sorun oluştu onu belirtiyorum burda sen ne anlatıyorsun

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ya hocam anemonede yapmıyor zAten genel bir sorun oluştu onu belirtiyorum burda sen ne anlatıyorsun
Anemone sil bence snowboard yükle daha stabil ikonlara yuvarlak, küçültüp büyütebiliyorsun. yada kare, ikonlara ayrıyetten kendi resimini bile koyabiliyorsun

Son düzenleme:
C

clkgkmn

Guest
Bu tweak'in appcon dan cok bir farki yok gibi @uydufly arkadasin dedigi gibi anemone daha bir kapsamli sanki

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yüklediğim themesi bulamıyorum, var/lib/themes klasaörü bende yokdu, kendim manüel oluşturmama rağmen göremiyorum?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yüklediğim themesi bulamıyorum, var/lib/themes klasaörü bende yokdu, kendim manüel oluşturmama rağmen göremiyorum?
Cydia dan yüklediyseniz snowboard içinde otomatik olarak görünmesi lazım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşim su TEMA’yı filzada açıp library theme klasörüne at bakalım çalısacak mı..elit8 teması.

Bu benden bir ss

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim su TEMA’yı filzada açıp library theme klasörüne at bakalım çalısacak mı..elit8 teması.

Bu benden bir ss

Bu şekilde, dosya konumu /var/mobile/Library/themes atıyorum, themes dsoyası yoktu manüel olarak oluşturdum. Yanlış bir şey yapıyorum ama nerede?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Bu şekilde, dosya konumu /var/mobile/Library/themes atıyorum, themes dsoyası yoktu manüel olarak oluşturdum. Yanlış bir şey yapıyorum ama nerede?
TEMA indirdiğin zaman theme klasörü otomotik olarak gelmesi lazım zaten.kardeş packix reposunda su tema var onu bir denesene..RYLEEBUG...

Tips
Tips
Üst Alt