Neler yeni

SHSH IOS 12.1.1 beta 3

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Slm begler ben SHSH alamadim benim ios 12.1.1 beta versiona ... suan imzalar da kapani...ne yapmami önerirsiniz ?! tsk

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bunun bir çözümü yok dostum en azından 12.1.3 ve 4 ü alabilirsin bu saatten sonra elinde ki jb yi bozma yeter.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Bunun bir çözümü yok dostum en azından 12.1.3 ve 4 ü alabilirsin bu saatten sonra elinde ki jb yi bozma yeter.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
sagol Kardes tskler...insallah bozulmaz,ama bagzi tweakler tehlikeli iste..gecem keyboard tweak indirdim jailbreak cöp oldu.. hayirli günler

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Uyumluluk kontrolü yapmadan çok eski tweakleri yüklemediğin sürece çok büyük bir tehlike yok.Elmada kalmadığın sürece her şey yolunda.

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Uyumluluk kontrolü yapmadan çok eski tweakleri yüklemediğin sürece çok büyük bir tehlike yok.Elmada kalmadığın sürece her şey yolunda.
demin Snowboard günceledim Cydia da ...dondu iphone ...restart yapti,unc0ver app acilmiyo :S unc0ver 38b kulaniyorum.. ne yapayim simdi kardes :S ? yeniden jailbreak yapsam tweakler de silinir demi ...

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
demin Snowboard günceledim Cydia da ...dondu iphone ...restart yapti,unc0ver app acilmiyo :S unc0ver 38b kulaniyorum.. ne yapayim simdi kardes :S ? yeniden jailbreak yapsam tweakler de silinir demi ...
Yeniden Jb yapmak tweakleri silmez unc0verı silip yeniden yükleyin ignitiondan vs.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Yeniden Jb yapmak tweakleri silmez unc0verı silip yeniden yükleyin ignitiondan vs.

tskler...ama bukadar basit bozulmamali ya..tweak yükledim max 5 tane...Snowboard gibi app jailbreak bozuyorsa bu isden hayir gelmez :S neyse.. sagol kardes

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
tskler...ama bukadar basit bozulmamali ya..tweak yükledim max 5 tane...Snowboard gibi app jailbreak bozuyorsa bu isden hayir gelmez :S neyse.. sagol kardes
Bozulmamış tır şu anda JB tetheret olduğu için cihazı kapatıp açınca jb gidiyor her seferinde yeniden yapmanız gerekiyor

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Bozulmamış tır şu anda JB tetheret olduğu için cihazı kapatıp açınca jb gidiyor her seferinde yeniden yapmanız gerekiyor

ya onu biliyorum da...unc0ver appi acmadi ..ekrana gelib arka plana atiyo direk.. dedigin gibi yükledim suan sorunsuz calisiyor ,) sagol

Tips
Tips
Üst Alt