Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
TweakCleaner12'yi 2-3 kere kullandım herhangi bir problem yaşamadım ve açıkça söylemeliyimki işini çok iyi yapan bir tweak.
İşte öğrenmek istediğim cevap.. peki dikkat ettiniz mi ? Depolama bölümündeki “diğer” alanı da ilk hali gibi az yer kaplayacak şekilde düşmüş mü ?

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İşte öğrenmek istediğim cevap.. peki dikkat ettiniz mi ? Depolama bölümündeki “diğer” alanı da ilk hali gibi az yer kaplayacak şekilde düşmüş mü ?
Ona dikkat etmedim fakat üstün körü bir şekilde tweaklerin klasör/dosya oluşturduğu dizinlere baktığımda silinmiş olduğunu gördüm.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sistem dosyalarının kapladığı alanı temizleyecek tek yöntem şu anda succession ile restore.

onurskvx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bir gün bir tweak kurarken kaldırmaya zorla,güvensiz gibi birşey vardı onu onayladım ve respringten sonra cydia silindi tweaklerin tümü silindi şuan sileoda bu hatayı alıyorum restore istemiyorum yardım lütfen. :(

Ekli dosyalar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
bir gün bir tweak kurarken kaldırmaya zorla,güvensiz gibi birşey vardı onu onayladım ve respringten sonra cydia silindi tweaklerin tümü silindi şuan sileoda bu hatayı alıyorum restore istemiyorum yardım lütfen. :(
Yapmamanız gereken bir şey yapmışsınız ios sürümünüz ve hangi jb aracını kullandığınızı yazar mısınız

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bigboss reposunu tekrar eklemeye çalışın.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
11.4.1 electra
Mesaj düzenlendi:

Eklemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum ve sileodan hiç birşey kuramıyorum
Cihazınızda cydia var mı ? Bigboss reposunu bu şekilde ekleyemezsiniz.

dbonur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@Se7Touch restore şartmı bir çözümü varmı bunun bir kere electradan enable yapıtıktan sonra installing
Cihazınızda cydia var mı ? Bigboss reposunu bu şekilde ekleyemezsiniz.
dediğim gibi cydia silindi onu yaptıktan sonra ama bi kaç kere denedim electradan enable jb yaptım bi kez installing cydia yazısı geldi ve cydi telefona geldi sonradan geri gitti ne olduğunu hatırlamıyorum ama şimdi install cydia yapsam bunun bir çözümünü bulabilir miyiz?
Mesaj düzenlendi:

cydia olsa bile bir tweak kurmaya çalıştığımda kaldırmaya zorla şeyi çıkıyor o siliyor zaten cydia yı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@dbonur konudan cydia kurabilirsin tekrar

dbonur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
electra enable yaptığımda installing cydia gelmesi için bişey yapmam mı şans işi mi 2/3 oluyor respring yapıyor ama cydia gelmiyor installing cydia yı görmem lazım o da 1 kere denk geldi henüz :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
electra enable yaptığımda installing cydia gelmesi için bişey yapmam mı şans işi mi 2/3 oluyor respring yapıyor ama cydia gelmiyor installing cydia yı görmem lazım o da 1 kere denk geldi henüz :)
Cihazınızdaki electra ipa yı silerek linkden tekrar electra ipa dosyasını indirerek jb yaparmısınız.

dbonur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cihazınızdaki electra ipa yı silerek linkden tekrar electra ipa dosyasını indirerek jb yaparmısınız.
deneyeceğim çok saolun fikriniz ve yardımınız
için

thebest73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
slm.. yeni üye oldum.. ipad(6.nesil) kullanıyorum.. ios 12.2.. biraz foruma baktım henüz JB çıkmamış.. biraz forumu karıştırdım ama kafam karışmadı değil.. sizden ricam başlayacağım yer ve linkleri paylaşabilir misiniz.. tşk..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
{ file provision .cpp; line; 81; what: }

Cydia extender ile unc0ver kurmak istediğimde böyle bir hata almaya başladım ilk defa.. çözümü var mıdır?
Konudan yardım alabilirsin. Eğer hiçbirisi işe yaramaz ise yeni bir hesap ile imzalama yap.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
slm.. yeni üye oldum.. ipad(6.nesil) kullanıyorum.. ios 12.2.. biraz foruma baktım henüz JB çıkmamış.. biraz forumu karıştırdım ama kafam karışmadı değil.. sizden ricam başlayacağım yer ve linkleri paylaşabilir misiniz.. tşk..
12.2 için şu anda yapılabilir bir jailbreak yok. Formu takipte kalırsanız, bir gelişme olduğu takdirde konusu açılarak bilgilendirme yapılır.

Gio

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar başlık Merak Ettikleriniz ve Sormak İstedikleriniz olduğu için buraya yazıyorum yanlışsa silinebilir.

Elimde iPhone 7 iOS 10.3.3 var. Son zamanlarda iOS 12'ye geçmeyi düşünüyordum fakat iOS 10.3.3 sürümünün talebi yüksek bi telefon olduğunu gördüm. Telefonda kılcal çizik bile yok hiç bir sorunu yok batarya vs. de değişmedi Eylül 2019 tarihine kadar batarya değişim hakkı var. Bu telefonun değeri ne kadardır?

Teşekkür ederim.

thebest73

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
12.2 için şu anda yapılabilir bir jailbreak yok. Formu takipte kalırsanız, bir gelişme olduğu takdirde konusu açılarak bilgilendirme yapılır.
İlginize tşk.. genel olarak JB aynı şekilde yapılmıyor mu??? Genel olarak nerden başlamalı ve nereleri takip etmeliyim.. onu da sormak istemiştim.. 12.2 gelmeden JB ile ilgili genel bilgim olsun diye.. tekrar tşk..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İlginize tşk.. genel olarak JB aynı şekilde yapılmıyor mu??? Genel olarak nerden başlamalı ve nereleri takip etmeliyim.. onu da sormak istemiştim.. 12.2 gelmeden JB ile ilgili genel bilgim olsun diye.. tekrar tşk..
Jailbreak ana başlığı altında aradığın bütün soruların cevabını bulabilirsin Jailbreak

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
NewTerm2 / Mterminal/ iFunBox SSH terminal(pc) saymış olduğum terminallerden erişim sağlıyorum fakat "uicache" dediğimde
LOADING PATCHER!
sonucunu alıyorum ayrıca
"killall SpringBoard" dediğimde respring ediyordu şuan sadece enter olarak alt satıra geçiyor var mı bilgisi olan?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
NewTerm2 / Mterminal/ iFunBox SSH terminal(pc) saymış olduğum terminallerden erişim sağlıyorum fakat "uicache" dediğimde
LOADING PATCHER!
sonucunu alıyorum ayrıca
"killall SpringBoard" dediğimde respring ediyordu şuan sadece enter olarak alt satıra geçiyor var mı bilgisi olan?
su
alpine

Şeklinde giriş yapıyorsun ve #root dizininde komutu girdiğinde böyle mi oluyor yani ?

dbonur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
installing cydia yazısı gelmiyor 2/3 olup respring yapılıyor açılıyor jb aktifleşiyor ancak cydia yok
yokmu bu installing cydia nın gelme çözümü

Tips
Tips
Üst Alt