Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
installing cydia yazısı gelmiyor 2/3 olup respring yapılıyor açılıyor jb aktifleşiyor ancak cydia yok
yokmu bu installing cydia nın gelme çözümü
Chimera JB den bahsediyorsan o tarafta artık Cydia yerine Sileo var biliyorsun değil mi ?

WonderChils

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.
Ios 12.3.1 icin muzik programi varmi

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
Uzun zamandır Rocket for Instagram tweakini kullanıyordum ve ziyadesiyle memnundum. Lakin iki gün önce tweakin çalışmadığını farkettim. Instagram ayarlarına baktığımda en bu tweak ile ilgili ayar satırının olmadığını gördüm. Instagram'ın yeni versiyonunda (96.1) engellenmiş ya da uyumlu olmayabileceğini düşünerek uygulamayı kaldırıp bir önceki sürümünü yükledim ve tweaki tekrar kurdum. İlk görüntülemede gayet düzgün çalıştı. Fakat uygulamayı kapatıp açınca tweak ve ayarları uygulamadan yine kayboldu. Bir anlam veremediğim için buna neyin sebebiyet vereceği hususunda sizlere de bir danışayım istedim..

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,
Uzun zamandır Rocket for Instagram tweakini kullanıyordum ve ziyadesiyle memnundum. Lakin iki gün önce tweakin çalışmadığını farkettim. Instagram ayarlarına baktığımda en bu tweak ile ilgili ayar satırının olmadığını gördüm. Instagram'ın yeni versiyonunda (96.1) engellenmiş ya da uyumlu olmayabileceğini düşünerek uygulamayı kaldırıp bir önceki sürümünü yükledim ve tweaki tekrar kurdum. İlk görüntülemede gayet düzgün çalıştı. Fakat uygulamayı kapatıp açınca tweak ve ayarları uygulamadan yine kayboldu. Bir anlam veremediğim için buna neyin sebebiyet vereceği hususunda sizlere de bir danışayım istedim..

EmirAkin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
Merhaba ben iOS 11.2.6' da Electra Jailbreak kullanıyorum. Fakat bu electra gitti cydia' yı falan bıraktı sileo' ya geçti benim de bütün düzenim bozuldu. Acaba diyordum şu an iOS 12.3 çıktı ama ben ios 12.0 a geçebilir miyim? Ve geçtikten sonra da unc0ver falan indirebilirmiyim? (yani electra varken) Yoksa illa önceden electra indirdim diye electra' dan mı devam etmek zorundayım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba ben iOS 11.2.6' da Electra Jailbreak kullanıyorum. Fakat bu electra gitti cydia' yı falan bıraktı sileo' ya geçti benim de bütün düzenim bozuldu. Acaba diyordum şu an iOS 12.3 çıktı ama ben ios 12.0 a geçebilir miyim? Ve geçtikten sonra da unc0ver falan indirebilirmiyim? (yani electra varken) Yoksa illa önceden electra indirdim diye electra' dan mı devam etmek zorundayım
Öncelikle electra ile devam etmek zorunda değilsiniz.ıos 12 ye geçemezsiniz imzalar kapalı.ama unc0vera geçmek istiyorsanız cihazı sıfırlayıp sonra temiz bir kurulum yaparak unc0ver a geçebilirsiniz..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Resimleri direk silen tweak?
Ve
Video durduran , devam eden tweak ?

İsimleri neydi arkadaşlar iOs 12 tabiki

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AppStore dan sadece güncelleme yapabiliyorum. Forumdaki yöntemleri denedim fakat yeni bir uygulama indiremiyorum.
AppAdmin kurdum, cihaz dilini değiştim olmadı jailbreaksiz açtım cihazı gene olmadı.
Chimera
6s 12.1.2

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@turkaslan konunun kapanma nedeni, arama yapılmadan konunun açılması Special’s for JailbreakTR linkinde güncel beta profilleri mevcut ve yeni bir beta profil yayınlandığı takdirde linke eklenir. Ve yazınızı okudum bir başkasının konusu altına başka bir konu şeklinde gözlem ve cevap olarak yazmışsınız.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@turkaslan konu açmak tabiki hakkınız, diğer konuda paylaştığınız mesajınızı düzenleyerek forumda jailbreak ve ios 13 ile ilgili görüşlerinizi önerilerinizi paylaştığınız bir konu açabilirsiniz.

heikkonen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba. Tivibu GO için Jailbreak hatasını çözen bir tweak var mı acaba? NoSub, Liberty, Liberty Lite, tsProtector, xCon, LaunchInSafeMode tweaklerini denedim, hiçbiri çalışmadı. Shadow diye bir tweak çıkmış, onu da kullanmayı beceremedim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba. Tivibu GO için Jailbreak hatasını çözen bir tweak var mı acaba? NoSub, Liberty, Liberty Lite, tsProtector, xCon, LaunchInSafeMode tweaklerini denedim, hiçbiri çalışmadı. Shadow diye bir tweak çıkmış, onu da kullanmayı beceremedim.
UnSub tweakını dene bir de.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bir flex yaması hazırlamaya çalışıyorum dostum ufak bir çalışma hazırladım geçici bir yöntem kullanarak uygulamayı açabiliyorum şuanlık

Video:

Son düzenleme:

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sorum Adguard Pro kullananlar içindir;

AppStore’dan adguard pro alındığı taktirde kullanım süremiz ömür boyu mu oluyor ? 1 yıllık mı ? Açıklama bölümünde bu konuya değinilmemiş. Reklam engelleme hakkında başka bir uygulama önerisi olan varsa onu da bilmek isterim.
Kolay gelsin

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sorum Adguard Pro kullananlar içindir;

AppStore’dan adguard pro alındığı taktirde kullanım süremiz ömür boyu mu oluyor ? 1 yıllık mı ? Açıklama bölümünde bu konuya değinilmemiş. Reklam engelleme hakkında başka bir uygulama önerisi olan varsa onu da bilmek isterim.
Kolay gelsin
Ömür boyu lisanslı oluyor.

Reposunda MUHB yükleye de bilirsin.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ömür boyu lisanslı oluyor.

Reposunda MUHB yükleye de bilirsin.
Cevap icin teşekkürler. Halı hazırda MUHB yüklü ve çok memnun bir şekilde kullanmaktayım fakat Turkcell’den 10 tl’lik kullanmam gereken bir çek var ve jailbreak olmadığı zamanlarda da çalışan bir çözüm lazim. Bir arkadaş bu yorumu yapmış sizce mantıklı mı ? Eğer çalışıyorsa harika bir çözüm gibi geldi bana

Ekli dosyalar

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Flex 3 uygulamalardan Tivibu GO ya gir bakalım orda bi yama var çalışıyor diyorlar.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bir flex yaması hazırlamaya çalışıyorum dostum ufak bir çalışma hazırladım geçici bir yöntem kullanarak uygulamayı açabiliyorum şuanlık

Video:

Mc donalds ve tivibu ios9 da açmıyor. Bunu nasıl çözebiliriz?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

heikkonen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Video:

Videoda kullandığınız tweak nedir?
Bu arada Flex 3'te bir yama olduğundan söz etmişsiniz. O zaman hazır yeri gelmişken şunu da sorayım, cihazım iPad 4 10.3.3 H3lix. Flex3 beta 8'i kurmuştum ve çalışıyordu. Daha sonra sildim. Filza'dan tekrar kurmaya çalıştığımda "subprocess paste was killed by signal (Broken pipe: 13) " hatasını alıyorum. Bunun için bir çözüm öneriniz var mı?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Videoda kullandığınız tweak nedir?
Bu arada Flex 3'te bir yama olduğundan söz etmişsiniz. O zaman hazır yeri gelmişken şunu da sorayım, cihazım iPad 4 10.3.3 H3lix. Flex3 beta 8'i kurmuştum ve çalışıyordu. Daha sonra sildim. Filza'dan tekrar kurmaya çalıştığımda "subprocess paste was killed by signal (Broken pipe: 13) " hatasını alıyorum. Bunun için bir çözüm öneriniz var mı?
Flexible kullandım hocam. Flex 3 konusunda malesef bir şey söyleyemeyeceğim.

Tips
Tips
Üst Alt