Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İyi forumlar arkdaşlar, iOS 9'du yanlış hatırlamıyorsam bu sürüm ve öncekilerinde itools'dan .ipa olarak çekiyorduk uygulamalarımızı sonraki sürümler için apple farklı bir dosya sistemi uyguladı diye olmuyordu.

Peki jailbreakli bir cihaz da aynı sonuca mı ulaşırım yoksa jailbreak'in yardımı olur da bi şekilde ipa olarak çekebilir miyim?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İyi forumlar arkdaşlar, iOS 9'du yanlış hatırlamıyorsam bu sürüm ve öncekilerinde itools'dan .ipa olarak çekiyorduk uygulamalarımızı sonraki sürümler için apple farklı bir dosya sistemi uyguladı diye olmuyordu.

Peki jailbreakli bir cihaz da aynı sonuca mı ulaşırım yoksa jailbreak'in yardımı olur da bi şekilde ipa olarak çekebilir miyim?
Sadece Cihazda olan .ipa’ları çekebilirsin...

Jailbreak şart + Filza...

JailbreakTR

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Peki nasıl olacak bu işlem, yani kurulu uygulamamı nasıl ipa olarak tekrar paketleyeceğim.
Cihazda kurulu olan İPA’ları Filza ile PayLoad ederek tekrar Filza ile yükleyebilirsin...

Bugün bir video atarım buraya...

JailbreakTR

Oquz275

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ios 12.2 sürümündeyim cihaz ip6 jb olan herhangi bi sürüme geçme şansım var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar HomeScreen’dayken renkli buhar efekti veren tweak’i merak ediyorum bide repo’sunu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar HomeScreen’dayken renkli buhar efekti veren tweak’i merak ediyorum bide repo’sunu
Aradığın bu widget ise xen html ile kullanılıyor.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar iPhone 6s - 7 gibi modellere true tone ekran özelliği eklemek mümkün mü ? Night shift özelliği olan modellere “true tone” özelliği getirmek zor olmasa gerek.
Mesaj düzenlendi:

Bu güncelleme uyarısı nasıl ortadan kaldırılır ?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iPhone 6s - 7 gibi modellere true tone ekran özelliği eklemek mümkün mü ? Night shift özelliği olan modellere “true tone” özelliği getirmek zor olmasa gerek.
Mesaj düzenlendi:

Bu güncelleme uyarısı nasıl ortadan kaldırılır ?
Notmytweaks.gitgub.io burdan güncel sürümü yükleyin

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ekrandaki güncelleme uyarısını kaldırmak istemiyor musunuz

Bu başka bir konu hocam.. teşekkür ederim ama deniyorum hemen.
Mesaj düzenlendi:

İyi akşamlar arkadaşlar. Son zamanlarda her ne kadar dikkat etsem de telefonumda dosya ve tweak kalıntıları “diğer” bölümünü aşırı doldurmakta ve sürekli sıcak ve ılık arasında olduğundan en basit işlemlerde bile telefonu kılıfsız kullanamamaktayım.
Bugün dikkatimi çeken “***” isimli tweak’in bu tür sorunlara iyi geldiği iddia ediliyor. Tecrübeli arkadaşlar bu ne derece doğru ? Zira succession kullanmak yerine bu sadece tweakleri ve kalıntılarını temizlemek çok daha kullanışlı ve risksiz olur benim için. cihazim iPhone 7 sürüm 12.1.2 b3

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

İyi akşamlar arkadaşlar. Son zamanlarda her ne kadar dikkat etsem de telefonumda dosya ve tweak kalıntıları “diğer” bölümünü aşırı doldurmakta ve sürekli sıcak ve ılık arasında olduğundan en basit işlemlerde bile telefonu kılıfsız kullanamamaktayım.
Bugün dikkatimi çeken “***” isimli tweak’in bu tür sorunlara iyi geldiği iddia ediliyor. Tecrübeli arkadaşlar bu ne derece doğru ? Zira succession kullanmak yerine bu sadece tweakleri ve kalıntılarını temizlemek çok daha kullanışlı ve risksiz olur benim için. cihazim iPhone 7 sürüm 12.1.2 b3
Yardımcı edecek var mı ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Mesaj düzenlendi:

İcleaner ile temizlik yapmayı deneyin. Eğer hala olmadı Succession ile sıfırlayın.
Tavsiyem elemeyin sistem dilediği şekilde yönetsin, yer ihtiyacınız olursa müdahele edin.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İcleaner ile temizlik yapmayı deneyin. Eğer hala olmadı Succession ile sıfırlayın.
Tavsiyem elemeyin sistem dilediği şekilde yönetsin, yer ihtiyacınız olursa müdahele edin.
İcleaner ile giriş ekranından yazan “temizle” butonunu kullanarak temizleme yapmaktayım fakat sadece o an 300-500 MB alan temizleyebiliyor ki bunun depolama ayarlarında ki “diğer”kısmından temizlik yaptığını göremiyorum maalesef. Sizce ıcleaner ile daha detaylı temizlik nasıl yapılır?telefonu rahatlatırsam çok iyi olacak. Zira Safari’de basit bir arama yapıyorum hemen ısınıyor telefon. Ya da basit bir oyun acıyorum ısınmaya başlıyor.

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Arkadaşlar Merhaba,
Bir tweak vardı uygulama yada tweak içerisindeki dili seçtiğimiz bir dile çeviriyordu. Var mı adını bilen hatırlayan acaba?

patrow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar Merhaba,
Bir tweak vardı uygulama yada tweak içerisindeki dili seçtiğimiz bir dile çeviriyordu. Var mı adını bilen hatırlayan acaba?
Selector

Ercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Translomatic packix reposunda fakat ücretli arkadasın dedıgı selectoru dekullandım bazen cevırıyordu bazen cevırmıyordu yinede önce onu dene

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Selector

Yok bu değil bu ayrı.
Bahsetmiş olduğum tweak ayarlarına girince içerisinde uygulama yada tweak seciyorsun sonra dil seçiyordun seçmiş olduğumuz tweak yada uygulamanın dilini Türkçeye çeviriyordu açtığında direk. Geçen forumda biri yazmıştı ama adini unuttum.

Belki bilginiz vardır: @efsane6 @Kenan___ @gokmenecer @ramazandemiral
@yusuf.ozgul

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

TweakCleaner12'yi 2-3 kere kullandım herhangi bir problem yaşamadım ve açıkça söylemeliyimki işini çok iyi yapan bir tweak.

Tips
Tips
Üst Alt