Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çentik duvar kagidinin kendisinde mevcut ama oval kenarları s8 edge tweaki ile yapıyorum.
Çentiği hangi tweakle yaptınız
Mesaj düzenlendi:

FloatingDock ve floatübgdockplus Yapıyordu zannedersem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim Floating Dock ile istediğim sonucu aldım sağolun.

Son düzenleme:

ismail5634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Üstadlarım umarım yardımcı olursunuz :( dün rollectra ıle jb kaldırıp sıfırladım cıhazı tekrar jailbreak yukledım cıhaza her şey sorunsuz lakin daha düne kadar oynadım bütün oyunların deblerını yüklüyorum lakin oyunda işlemiyor deb bir nevi deb islemıyo bır yerde sorun var rica ediyorum yardım edin :( pişmanım bır daha cıhaza format kesinlikle atmayacağım
Mesaj düzenlendi:

Cydiada açılışta bu sorunu verıyordu kaynaklardan kaldırdım o repoyu
Mesaj düzenlendi:

Üstadlarım delectra ile şuan tekrar sifrlama yaptım belki düzelir diye inşallah düzelmiştir

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

kararyok

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
jailbreak 12.1.4 çıktı mı çıktıysa nasıl kurarız ?

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
jailbreak 12.1.4 çıktı mı çıktıysa nasıl kurarız ?
12.1.2den sonra şu anda çıkan jb yok 12.1.3 için exploitler yayınlandı bildiğim kadarıyla

ismail5634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Şuan düzeldi gibi şu silio mü ne gelmiş hep o sorun cikartiyo:(

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iCleaner 7.7.1 sürümünü nasıl kurabilirim.
Repo : bigboss

7.7.2 sürümünde sanırım sorun var ve bazı kalıntıları temizleyemiyor.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Iphone 5S ios 10.3 jb'li bir cihazın kontrol merkezine, cihaz kilitleme butonunu koyabilmek için hangi tweaki önerirsiniz?

ismail5634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Pek kıymetli hocalarım bir konuda aydinlatmanizi isteyeceğim, şimdiden teşekkür ederim . Hocam simdi xx forumlarinda oyunlar için vip hack yapiyolar ve ben bu ücretli yapılan deb lere bir şekilde ulaşıyorum ve cihazıma indiriyorum lakin açılışta girs ve şifre istediği için yanı vip üyelik giriş bilgisi istediği için kullanamiyorum şimdi sormak istedim bu deb dosyalrinda bu dosyalarla oynayıp vip üyelik istemesini devre dışı bırakma şansımız varmı yada dosyaların kodlarına erişme imkanımız dosyanın içinden çıkan önemli 2 dosya var zaten biri .dylib uzantısı diğeri .plist dosyası bildim kadarı ile önemli olan .dylib dosyası bu dosyayı açıcak duzeltme yapabilecem yardımcı program arıyorum yardim ederseniz çok teşekkür ederim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Pek kıymetli hocalarım bir konuda aydinlatmanizi isteyeceğim, şimdiden teşekkür ederim . Hocam simdi xx forumlarinda oyunlar için vip hack yapiyolar ve ben bu ücretli yapılan deb lere bir şekilde ulaşıyorum ve cihazıma indiriyorum lakin açılışta girs ve şifre istediği için yanı vip üyelik giriş bilgisi istediği için kullanamiyorum şimdi sormak istedim bu deb dosyalrinda bu dosyalarla oynayıp vip üyelik istemesini devre dışı bırakma şansımız varmı yada dosyaların kodlarına erişme imkanımız dosyanın içinden çıkan önemli 2 dosya var zaten biri .dylib uzantısı diğeri .plist dosyası bildim kadarı ile önemli olan .dylib dosyası bu dosyayı açıcak duzeltme yapabilecem yardımcı program arıyorum yardim ederseniz çok teşekkür ederim
Düzenleyemezsiniz. Fazlasıyla bilgi sahibiyseniz düzenleyebilirsiniz. Sonuç yapamazsınız yani.

ismail5634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Tamamdır hocam çok sağolun bu tür şeyeler kafam yatkın hep meraklıyımdır yinede teşekkür ederim hocam

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar ben Electrayı bir türlü indiremiyorum ignitin,tweakbox ve panda helperden hiçbir şey inmiyor sanırım sertifika sorunu bu konuda herhangi bir bilgisi olan varmı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar ben Electrayı bir türlü indiremiyorum ignitin,tweakbox ve panda helperden hiçbir şey inmiyor sanırım sertifika sorunu bu konuda herhangi bir bilgisi olan varmı
burdan deneyebilirsin

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
burdan deneyebilirsin

bakınız hocam onda da aynısını diyor apple sertifikalarımızı engelledi diyor
10873

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sertifika Sorunun çözümü için çalışılıyor bir kaç saate hallolur.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
ignition, tweakbox ve buna benzer 7-8 şirket var...

Bunlar öncelikle imzalanmış ipaları satın yada geçici olarak kiralıyorlar..

Satın aldıklarını kendileri açıp reklam , Host değiştirme , yönlendirme (.tar değişme) yaparak para kazanıyorlar..

Bu ipalar sağlıklı değil ve 365 gün süre hiç bir zaman değil

JB aktivasyon’da çoğu kez takılırsınız , ancak RootFS veya benzer işlemler yaparak Tekrar başka bir İPA yükleyebilirsiniz...

Benim anlamadığım Developer hesabına katılma gücünüz Yoksa neden ReProvision aracını kullanmayıpta böyle mağdur oluyorsunuz...

JailbreakTR

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Kendi adıma söyleyim hocam :) cydia impactor ile uygulama yüklemeyi hiç sevmedim ve hiç bir zaman pratik gelmedi. Developer hesabı almak dediğiniz gibi doğru olan, 2 kez aldım ama bu yıl umursamadım. Reprovision tweakına gelince uncover ile jb yaptığımda kurdum tweakı kullanmadan sıfırlama yaptığım için silindi tekrar kurmayı unuttum.
İşin aslı ignition veya iosgood gibi sitelerin yayınladığı sertifikalı jb araçlarının yüklenmesi yanlış olmasına rağmen daha pratik ve ulaşılabilirliğinin kolay olması.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Kendi adıma söyleyim hocam :) cydia impactor ile uygulama yüklemeyi hiç sevmedim ve hiç bir zaman pratik gelmedi. Developer hesabı almak dediğiniz gibi doğru olan, 2 kez aldım ama bu yıl umursamadım. Reprovision tweakına gelince uncover ile jb yaptığımda kurdum tweakı kullanmadan sıfırlama yaptığım için silindi tekrar kurmayı unuttum.
İşin aslı ignition veya iosgood gibi sitelerin yayınladığı sertifikalı jb araçlarının yüklenmesi yanlış olmasına rağmen daha pratik ve ulaşılabilirliğinin kolay olması.

Ne kadar pratik ve kolay bir yol olarak görüyorsan bu siteleri , sonuda çoğunlukla pratik ve kolay olmayan yollar ile bitiyor :)

JailbreakTR

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ne kadar pratik ve kolay bir yol olarak görüyorsan bu siteleri , sonuda çoğunlukla pratik ve kolay olmayan yollar ile bitiyor :)

JailbreakTR
Bende 10 yılın tecrübesi var hocam o yüzden bu kadar rahatım :)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu arada github dan beta 49 u telefona indirdim reprovision ile imzaladım pratik oldu :)

Tips
Tips
Üst Alt