Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jb var ise ipa ya erişmeniz kolay olur jb yok ise,

İ tunes ile uygulamayı pc ye indirin, uygulamanın eski sürümü var ise telefondan indir simgesi buluta döner. Ve eski sürüm iner.

Eski sürümü yok ise,

Önce i tunes ile uygulamayı indirin daha sonra bilgisayarda

İ tunes ile uygulama indirme;

.....
c içinde/ user - kullanıcı - music - itunes- itunes media - mobile application içinden ipa dosyasını masaustune alın.

Bildiğiniz üzere uzantısı ipa dır. Uzantısını silerek .rar yapın ve winrar ile açın

Dosya içine girin payload içinde uygulama adı yazar onun da içine girin orada infoplist var ona tıklayın not defteri ile açın

Ctrl+f ile 10 yazarak aratın çıkan değerlerde 10.1 olanları 7.1 olarak değişin. Sanırım 3 ya da 4 adet çıkıyordu.

Daha sonra not defterini sol üstten dosya dan kaydedin uyarı çıkacak evet diyin.

Daha sonra .rar uzantısını .ipa yapın ve cihaza 3u tools, i tools vb uygulama ile yükletin.

İşlem tamam.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

gozaim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
@nihat1551 çok teşekkürler. cihazda jb var ancak olması durumunda ne yapmam gerektiğini anlamadığım için yukarıda paylaştığınız yöntemi uyguladım son aşamaya kadar geldim ancak 3utools uygulamasına uygulamayı cihaza attığımda kırmızı ile "idevice hasnt installed jailbreak patch "appsync" diye bir uyarı çıkıyor. nerede eksik yapmış olabilirim.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
hocam merhaba, forumda epeyce aradım ancak bulamadım. bende ipad mini tablet var 9.3.5 den sonraki ios sürümlerini almıyor cihaz. ancak benim yüklemek istediğim ufak bir uygulama var ve bu uygulama en az ios 10 istiyor. desteklemeyen cihaza nasıl ios 10 yükleyebilirim ? 9.3.5 için jailbreak de yapmıştım ancak nasıl sürümü yükseltebileceğime dair bir bilgi bulamadım. yardımcı olursanız çok memnun olurum.
Lowerinstall tweakını deneyebilir misiniz?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Appsync tweakını yüklememiş olabilirmisin? O tweak olmadan cracklı uygulama çalışmaz.

Lowerınstall tweakı da itunes ile imdirilmiş gibi yapar ancak ben bu lowerinstall yüzünden jb li cihazım elmada kalmıştı o yüzden denemem bile

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba, çektiğim ekran videosunu nasıl iPhone görüntüsünde yaparım yani

bu görselin ilgili yerine videoyu koymak istiyorum.
Arkadaşlar dosya seçmek için örneğin ekteki gibi mp3'ü m4r çevirmek için gelen ekrandan var/mobile ya da ana dizinleri göstermek istiyorum car mı buna göre tweak ios 9'da vardı ama adını hatırlayamadım.
Arkadaşlar bir el atabilecek yok mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Çeviri için Mehmet Civik: BrowserPro - Offline Player

Yükle uygulamanın web tarayıcısından işlemi dene. Müzik video vb herşeyi indirebilirsin.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar merhaba, çektiğim ekran videosunu nasıl iPhone görüntüsünde yaparım yani

bu görselin ilgili yerine videoyu koymak istiyorum.
Bilgisayar üzerinde herhangi bir Video Düzenleme programıyla zahmetsiz bir şekilde koyabilirsin.

Yenibirjail

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Selamlar, b42 unc0ver kullanıyorum. B47 sürüm gelmiş diye gördüm. İlk kez de jb kurduğum için sürümü nasıl yükselteceğimi bilmiyorum. Ayrıca sürümü yükseltirsem tweakları kaybeder miyim bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dipnot: ios sürümü değil uncover sürümünün yükseltilmesinden bahsediyorum.

slmrkl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi günler. Sormak istediğim bir şey var. Bugün itibariyle Cydia kaynaklar kısmına girince hemen atıyor. Cydia kapanıyor.
6s Plus 11.2.4 Electra jailbreak
Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Mythogenic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Merhabalar

Elimde bi tane iPhone 4 Cihazı var Downgrade yaparak WhatsApp kullanıyodum. Ancak telefonda sorun oldu ve sıfırlamam gerekti tekrardan Downgrade yaptıgımda indirdiğim bütün sürümlerde "Bu telefon numarasıyla kayıt olamazsınız." hatası alıyorum. Başka şekilde telefonda WhatsApp'ı nasıl açabilirim?

*Eskiden kullandığım sürüm 2.18.81 bu sürümde telefon numaramı kabul ediyodu, galiba artık kısıtlama bu sürüm içinde geçerli.

Son düzenleme:

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar, b42 unc0ver kullanıyorum. B47 sürüm gelmiş diye gördüm. İlk kez de jb kurduğum için sürümü nasıl yükselteceğimi bilmiyorum. Ayrıca sürümü yükseltirsem tweakları kaybeder miyim bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dipnot: ios sürümü değil uncover sürümünün yükseltilmesinden bahsediyorum.
eski ipayı sil yenisini indir normal bir şekilde bas

gozaim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Appsync tweakını yüklemeye çalışırken yanlış bişeyler yükledim sanırım, şimdi cydia uygulamasındaki kaynakların hepsinin için boş. cydia yı nasıl eski haline getirebilirim. telefonu komple sıfırlayarak yeniden jailbreak yaptım yine aynı halde.

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
İyi akşamlar.
XBAutoNetwork tweak kullanan var mı? Ben de resimde ki bölüm aktif olmuyor. iOS 11 kullanırken de aynı sorun vardı. 9AB73D00-1F72-45C4-B584-5920EEDD77BC.png

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appsync tweakını yüklemeye çalışırken yanlış bişeyler yükledim sanırım, şimdi cydia uygulamasındaki kaynakların hepsinin için boş. cydia yı nasıl eski haline getirebilirim. telefonu komple sıfırlayarak yeniden jailbreak yaptım yine aynı halde.
Hata vs veriyor mu fotığraf atar mısın .

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Watusinin sorunsuz versiyonu varmı? Sanırım jailbreaktr reposu değişmiş yeni repo içine tweakler eklenmemiş. Sileo repodaki çalıştı ancak whatsapp bağlantısını kesiyor. Diğer repolardakinede hack uyarısı geliyor işlem yapılamıyor. Bildiğiniz sağlam çalışan repo var mı bigboss dışında tabi :)

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhabalar

Elimde bi tane iPhone 4 Cihazı var Downgrade yaparak WhatsApp kullanıyodum. Ancak telefonda sorun oldu ve sıfırlamam gerekti tekrardan Downgrade yaptıgımda indirdiğim bütün sürümlerde "Bu telefon numarasıyla kayıt olamazsınız." hatası alıyorum. Başka şekilde telefonda WhatsApp'ı nasıl açabilirim?

*Eskiden kullandığım sürüm 2.18.81 bu sürümde telefon numaramı kabul ediyodu, galiba artık kısıtlama bu sürüm içinde geçerli.
Forumda iPhone 4 WhatsApp yükleme diye arama yapın.

Watusinin sorunsuz versiyonu varmı? Sanırım jailbreaktr reposu değişmiş yeni repo içine tweakler eklenmemiş. Sileo repodaki çalıştı ancak whatsapp bağlantısını kesiyor. Diğer repolardakinede hack uyarısı geliyor işlem yapılamıyor. Bildiğiniz sağlam çalışan repo var mı bigboss dışında tabi :)

Crack yüklediğiniz sürece sorun yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Tweakin geliştiricisi crack işlemi devam ederse Watusi için çalışmalarımı bırakacağım açıklamasını yapmıştı geçtiğimiz günlerde. Satın alın veya reklamları kaldırmak için tweet atın.

ismail5634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Merhaba üstadlarım bir konuda yardımınızı isteyecektim.Ipad 2017 11.3.1 kulanıyorum, cihaz şuan electra jailbreakli, üstadlarım cihazi sıfırlamak icin rollectra kullanıyordum sorunsuz , tekrar sifirlamam lazim rollectra kullandimda lakin bir sorun var sifirlamiyo yeniden baslatiyo ve cydiayi ve filzahi kaldiriyo cihazdan simdi benim manuel olrak ayarlardan sifirlamam mi lazim cydia ve filza kalkik suan ? Tekrar jb attimda cydiayi yüklüyor tekrardan ilk jb attım gibi , Konuyu toparlim yanı rollectra cydia ve filzayi siliyo ardından ayarlardan manuel olarak kaldırmak mi gerikiyo? Eskiden direk sifirliuyodu yanlış bir şey yapmak istemiyorum lütfen yardım edin

gozaim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
ben biraz acemiyim de. cydia dan lowerInstall tweak ini kurdum. peki nasıl kullanıcam bu uygulamayı. bu uygulama ile 9.3.5 yüklü cihaza ios 10 isteyen uygulamayı yüklemye çalışıyorum. bir de appsync yükledim ama onu da nasıl kullanıcam bilemedim.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İyi akşamlar. Cydia kaynaklara repo eklerken yanlışlık yaptım galiba. Cydia içi bomboş. Kaynaklar gözüküyor ama hiç bir tweak yok. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
6s Plus
11.2.6
Electra
Kaynakları tekrar yenileyin

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba üstadlarım bir konuda yardımınızı isteyecektim.Ipad 2017 11.3.1 kulanıyorum, cihaz şuan electra jailbreakli, üstadlarım cihazi sıfırlamak icin rollectra kullanıyordum sorunsuz , tekrar sifirlamam lazim rollectra kullandimda lakin bir sorun var sifirlamiyo yeniden baslatiyo ve cydiayi ve filzahi kaldiriyo cihazdan simdi benim manuel olrak ayarlardan sifirlamam mi lazim cydia ve filza kalkik suan ? Tekrar jb attimda cydiayi yüklüyor tekrardan ilk jb attım gibi , Konuyu toparlim yanı rollectra cydia ve filzayi siliyo ardından ayarlardan manuel olarak kaldırmak mi gerikiyo? Eskiden direk sifirliuyodu yanlış bir şey yapmak istemiyorum lütfen yardım edin
Rollectra içindeki anahtarı açmazsanız sadece jailbreak kısımlarını kaldırır. Anahtarı açarsanız tam temizleme yapar.

Tips
Tips
Üst Alt