Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ne güzel fazla bilginiz olmadığını belirtmişsiniz. Size jb hakkında herşeyi öğrenebileceğiniz bir platform sunuyoruz. JBTR 👍🏾

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Eski sürüme geri dönüş yapamıyor muyum?Fazla bir bilgim yok bu konuda maalesef

Macakkaya97

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cydia vb konular hakkında bilgilendirirmisiniz
Cydia nasıl indirip kullanabilirim
Bu hackleri nasıl yapabilirim ve kullanabilirim.

Teşekkürler

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Cydia vb konular hakkında bilgilendirirmisiniz
Cydia nasıl indirip kullanabilirim
Bu hackleri nasıl yapabilirim ve kullanabilirim.

Teşekkürler
Merhaba, öncelikle buradan
jailbreak ve cydia hakkında detaylı bilgiyi elde edin. Daha sonra Jailbreak Status buradan cihaz ve sürümünüzün jailbreake uygun olup olmadığını kontrol edin. Uygunsa aşağıdaki konudan başlayabilirsiniz

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar cydown yüklüydü sonra kaldırdım tweak ve repoyu ancak filza da böyle bi cydown dosyası mevcut bunu silsem ne olur? Herhangi bir zararı olur mu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İndirilmiş deb dosyaları silebilirsiniz, sorun yok.

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocalarım bir uygulamanın üstüne bastığımız zaman üstünde çıkan silme tuşu yerine uygulamanın kapladığı yer görünüyordu neydi bu tweak acaba?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Filzada dep yüklerken command not found diyor nasıl çözerim ?

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Rocket for Instagram tweakini daha önce kullanırken şuan kullanamamaktayım. Belki sorun düzelir diye tweaki kaldırıp Instagram sildim downgrade ederek Instagrami indirdim sonra tekrar tweaki indirip denedim olmadı. Bu arada tweak indirdikten ve respring yaptıktan sonra da Ayarlar bölümünde gözükmemektedir. Bilgisi olan var mi ?

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

Yardımcı olursanız memnun olacağım arkadaşlar, yorumlar mısınız fiyatı uygun mu? Oyun oynamayacağım sadece sosyal medya YouTube Twicth vs. ?

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Birtane tweak vardı saatin yanında wifi kullanımı yazıyordu indirme yaparken 1.7mbps yazardı mesela. Adını bilen var mı?

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2

Yardımcı olursanız memnun olacağım arkadaşlar, yorumlar mısınız fiyatı uygun mu? Oyun oynamayacağım sadece sosyal medya YouTube Twicth vs. ?
2011 üretimi cihaza 2000tl verilmez hemde 768 piksel. bütcen 2000tl ise ipad al?
Mesaj düzenlendi:

Yok saatin tam yanında duruyordu saatin olmadığı oyunlarda falan gözükmüyordu iyiydi

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jb ile sistem dosyalarına erişebiliyoruz o zaman neden dosyalarla oynayıp jbyi untetheret yapamıyoruz?

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Feedback yüklü ama gitmiyor bu güncelleme simgesini nasıl yok edebilirim ?
Mesaj düzenlendi:
Güncelleme gizleyen bir profil var sitede üstte special / güncelleme kapatma profilini kur

mitcefreplol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iphone 7 plus telefonumu jailbreakledi arkadaşım benimde oynamak istediğim oyunlar falan var ama bu olaylardan hiç anlamıyorum episode oyununda elmaslarımı arttırmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iphone 7 plus telefonumu jailbreakledi arkadaşım benimde oynamak istediğim oyunlar falan var ama bu olaylardan hiç anlamıyorum episode oyununda elmaslarımı arttırmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz
Eğer oyun online değilse localiappstore tweaki ile artırabilirsin

Moderatör tarafından düzenlendi:

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba, çektiğim ekran videosunu nasıl iPhone görüntüsünde yaparım yani

bu görselin ilgili yerine videoyu koymak istiyorum.

iaunn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar dosya seçmek için örneğin ekteki gibi mp3'ü m4r çevirmek için gelen ekrandan var/mobile ya da ana dizinleri göstermek istiyorum car mı buna göre tweak ios 9'da vardı ama adını hatırlayamadım.

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
1- 32 bit olan uygulama iOS 12’ye nasıl yüklenir ? Youtube’da bir video var XCode ile 32 bit platform 64 bit’e çevrilebiliyormuş. İşe yarar mı acep ?

2- Bazı tweak videolarında ana ekranda ekrana dokununca havai fişek benzeri efekt veren tweakin adını reposunu bilen var mıdır ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
aradıgınız twekin ismi Notchification.....

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
1- 32 bit olan uygulama iOS 12’ye nasıl yüklenir ? Youtube’da bir video var XCode ile 32 bit platform 64 bit’e çevrilebiliyormuş. İşe yarar mı acep ?

2- Bazı tweak videolarında ana ekranda ekrana dokununca havai fişek benzeri efekt veren tweakin adını reposunu bilen var mıdır ?

Kaynak kodlarınız olmadan bir şey yapamazsınız.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İstenilen bir kişinin ismi/konumu/adresi gibi verileri girerek ya da girmeden numarasını bulabileceğimiz bir yöntem var mı? 118’li numaralar ne derece iş görüyor ?

gozaim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
hocam merhaba, forumda epeyce aradım ancak bulamadım. bende ipad mini tablet var 9.3.5 den sonraki ios sürümlerini almıyor cihaz. ancak benim yüklemek istediğim ufak bir uygulama var ve bu uygulama en az ios 10 istiyor. desteklemeyen cihaza nasıl ios 10 yükleyebilirim ? 9.3.5 için jailbreak de yapmıştım ancak nasıl sürümü yükseltebileceğime dair bir bilgi bulamadım. yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Tips
Tips
Üst Alt