Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ben telefonu rollelectra ile sıfırladım ama öncesinde bütün fotoğrafları sildim şuan pişman oldum acaba fotoğrafları geri getirme imkanım var mı iCloud kullanmıyorum:/
Silinenler klasöründen de sildiyseniz Maalesef yok

U

User-233

Guest
cihazım 11.2.1 b3 de bugün ansızın 12.1.4 güncellemesi hazır dedi tedirginim beta profili yüklüydü yardımcı olur musunuz?

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bu hataya yardım lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

U

User-233

Guest
yüklü zaten hocam depolamadada gözükmüyor dün öyle bir uyarı geldi ne olur olmaz diye sorayım dedim

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
yüklü zaten hocam depolamadada gözükmüyor dün öyle bir uyarı geldi ne olur olmaz diye sorayım dedim
Beta sürümde ara ara bu tür uyarılar vermesi normal. Siz arkadaşımızın dediği gibi saklama alanını kontrol ettiyseniz sorun yok.

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
9759Beyler bu ReProvision denilen uygulama ne işe yarıyor?
Yüklesem mi?

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
unc0ver sürekli sürüm güncellemekte dün çıkan b40 cihazımda yüklü ve bugün b41 çıkmış güncellemeliyim? İyileştirmeler var mı? Güncelleştirmek istediğimde Jailbreak'i kaldırmalı mıyım?Yoksa unc0veri b40 silip impactor ile b41 yüklemem yeterli mi?

Ridvan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
herkese selamın aleyküm beyler 6s kullanıcısıyım upscale kurup iphone 6+ çözünürlüğünü seçtiğimde ekranda cızırtı tarzında görüntüler gidip geliyor system info da çalışmıyor bildiğiniz upscale tarzı tweak varsa söylersenız sevinirim

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
herkese selamın aleyküm beyler 6s kullanıcısıyım upscale kurup iphone 6+ çözünürlüğünü seçtiğimde ekranda cızırtı tarzında görüntüler gidip geliyor system info da çalışmıyor bildiğiniz upscale tarzı tweak varsa söylersenız sevinirim
Aman kardeşim sen ne yaptın uzak dur o tweakten valla mazallah elmada falan bırakır..hemen kurtul naçizane tavsiyem...

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
9844Homegesture yüklerken bu hatayı alıyorum çözümü nedir? Veya buna benzer tweak var mı?
Mesaj düzenlendi:

LittleX yükleyincede safe mode atıyor

Son düzenleme:

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 12 için iphonex kameradayken ekranı büyüten değilde tam ekran yapan tweak var mı ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ekli dosyayı görüntüle 9844Homegesture yüklerken bu hatayı alıyorum çözümü nedir? Veya buna benzer tweak var mı?
Mesaj düzenlendi:

LittleX yükleyincede safe mode atıyor

bu iki repoyu ekle tekrardan indirmeye çalış olmazsa kendin elle libsparkapplist tweakini kur sonra bunu kur

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
UpScale sıkıntı yaratıyor onun yerine System Info isimli tweak'i kur.Kurduktan sonra Ayarlar -> Ekran ve Parlaklık kısmına gelip çözünürlüğü değiştirebilirsin.iOS 12'de çözünürlüğü değiştirip respring yaptığın halde ilk anda değişmiyor ama daha sonra değişmiş oluyor biraz sorunlu yani.Ayrıca çözünürlüğü değiştirdikten sonra telefonu kapatıp açarsan bahsettiğin görüntü bozuklukları ortaya çıkıyor.Sorunu çözmek için tekrar orijinal çözünürlüğe dönüp cihaza reboot atabilirsin.

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Arkadaşlar yukarda sorulmuş da net bişey söyleyen olmamış bu sorun nasıl çözülebilir bir çok tweakde bu hatayı alıyorum

thejudas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar sürümüm 12.1.1 jb kurdum fakat kaldırmak istiyorum tertemiz olucak şekilde kalıntı kalmadan nasıl kaldırabilirim

Tips
Tips
Üst Alt