Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Riddiq

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba ben forum da yeniyim bu yüzden konu açamadım burdan sormak istiyorum Cihazım iphone SE sürüm 12.1 cydiadan LockPluspro uygulamasını aldım ücretli olarak orjinal reposundan indirdim lakin çalışmıyor tweak YouTube den felan araştırdım ayarlarına felan baktım genede çalıştıramadım bu konuda beni aydınlatırmısınız arkadaşlar

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Ryan Petrich reposunu ekledikten sonra preference loader tweaki güncelleme istiyor. Güncelleme öneriyor musunuz ?

m.c.k

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ios 12.1.2 unc0ver jailbreak yaptim. Sarj problemi yasiyorum. Batarya omrum %74 fakat telefonum 2 saatlik kullanimi bile kaldirmiyor. Cok fazla tweak de kurulu degil. Onceden electra ile de jb yapmistim. Neden kaynakli olabilir?

iphone 7 12.1.2

absent

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
[/QUOTE]
selam dostum sıtede yenıyım ve happy chıck hakkında takıldıgım bı kac konu var ve hıc bıse anlamıyorum destek olursanız sevnırım
Mesaj düzenlendi:

happy chick pubg indirme sorunu yasıyorm yardim edebilcek varmi ? iphone 6 en son güncel telefon

Son düzenleme:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Extender da böyle bi hata alıyorum revoke yaptım pcden de telefondan da. Yeni apple id aldım fakat yinede çözemedim yardımcı olur musunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Serkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Safe moduna girdi telefon nasil kapatabilirim

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ryan Petrich reposunu ekledikten sonra preference loader tweaki güncelleme istiyor. Güncelleme öneriyor musunuz ?
Güncelleyebilirsin dostum herhangi bir sorun yok.
Mesaj düzenlendi:

Extender da böyle bi hata alıyorum revoke yaptım pcden de telefondan da. Yeni apple id aldım fakat yinede çözemedim yardımcı olur musunuz
Sürümün 12 ise Ext3nder henüz uyumlu değil diye biliyorum.
Mesaj düzenlendi:

Safe moduna girdi telefon nasil kapatabilirim
Yüklediğin son tweakleri kaldır olmazsa tweakleri tamamen kaldır olmazsa şu google dan ios cleaner 12 diye bi araştır *** diye bir türk geliştirici arkadaş var onun aracını kullanabilirsin.

Son düzenleme:

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar. JB sonrasında uygulama taşıma konusunda sorun yaşıyorum. Springtomize 4 kurmuştum. Belki ona bağlıdır diye ayarlarını resetleyip kaldırdım. Diğer etkileme olasılığı olan tüm tweakleri de kaldırdım. Ama halen uygulamaları sayfa içinde veya başka bir sayfaya taşıma sorunum devam ediyor. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selamlar. JB sonrasında uygulama taşıma konusunda sorun yaşıyorum. Springtomize 4 kurmuştum. Belki ona bağlıdır diye ayarlarını resetleyip kaldırdım. Diğer etkileme olasılığı olan tüm tweakleri de kaldırdım. Ama halen uygulamaları sayfa içinde veya başka bir sayfaya taşıma sorunum devam ediyor. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.
Ben o sorunu en çok SpringPlus ve Cylender tweaklerinde yaşamıştım. Kısacası spring boardda faliyet gösteren tweakleri komple kaldırman gerek.

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sizinle aynı fikirde olduğum için tüm tweakleri kaldırdım. Tüm tweakleri kaldırdığım halde devam ettiği için paylaşma gereği hissettim. Teşekkürler..

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kendimde aynı problemi yaşamış olduğumdan aklına gelen son bişey daha var iCleaner dan Cydia Substrate ayarlarından bütün kurulu tweakleri pasife çek sonra uicache yap.

AppleInsider

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonu kapatıp açıp jailbreak işlemini tekrarlayınca düzeldi. İlginiz için teşekkür ederim.

Ozkansd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar şuan ios 12.2.2 sürümündeyim bu sürüme jb gelir mi sizce bilgisayarım yok sürümde düşüremiyorum malesef şuan jb için yapabileceğim birşey varmıdır acaba:(

Konuyu yanlış açtıysam kusura bakmayın ilk konu açışım
Mesaj düzenlendi:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar şuan ios 12.2.2 sürümündeyim bu sürüme jb gelir mi sizce bilgisayarım yok sürümde düşüremiyorum malesef şuan jb için yapabileceğim birşey varmıdır acaba:(

Konuyu yanlış açtıysam kusura bakmayın ilk konu açışım
Mesaj düzenlendi:
Şuan için buna cevap vermek zor. Forumu takip edin :okay:

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Whatsaptaki kişilerin profil fotoğraflarımı rehberdeki isimleriyle senkronize edecek bir tweak var mı tek tek kişilere resim yüklemek zor geliyor? :)

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bilgisayarsız Unvover b37 yi yükleyemiyorum

kralibq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 12.1.1 beta 3 ü her zaman kullanabilirmiyiz yoksa tam sürüme gecmek zorundamıyız

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Remind me gibi basit bir hatırlatıcı var mı acaba? JB 11.4.1

Tips
Tips
Üst Alt