Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

aganti

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Deb dosyasını filza ile yükleyebilirsin

şu anki cydia instaler :Cydia64_1.1.33 ben nangi sürümü yüklesem acaba
Mesaj düzenlendi:

evet arkadaşım,halletim,
cydia instaleri kaldırdım,telefonu kapattım haliylen jb gitti,
sonra jb aracından tekrara reinstal cydia işaretledim ve re -Jailbreak dedim ....sorun çözüidü...
saygılar

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

evet arkadaşım,halletim,
cydia instaleri kaldırdım,telefonu kapattım haliylen jb gitti,
sonra jb aracından tekrara reinstal cydia işaretledim ve re -Jailbreak dedim ....sorun çözüidü...
saygılar

Cihaz Sürümünde yayınlananlar ikisi diyecektim.

Barisguresci

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba arkadaşlar 1 aydır forumda yoktum. Cihazım ip8 13.4 sürümü bilgisayarsız jailbreak çıktı mı acaba en son ra1nusb jailbreak vardı?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar 1 aydır forumda yoktum. Cihazım ip8 13.4 sürümü bilgisayarsız jailbreak çıktı mı acaba en son ra1nusb jailbreak vardı?
Bıraktığın yerden devam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba baylar. Galerindeki bir fotoyu emoji haline gatirip klavyenin emojiler kismina nasil ekleyebilirim. Bir uygulama tweak veya yontem varmidir tesekkurler simdiden.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

misertus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar merhaba forumu işgal etmek istemedim xs kullanıyorum son versionda güncel.. İPA dosyayı nasıl yüklerim cydia impactor ile denedim ama hata aldım ve gördüğüme göre sorunluymuş bi süredir.. Şuan en güncel ve sorunsuz hangi program ile kurabailirim ipa dosyasını..

Dediğim gibi cihaz xs pc windows 10

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Vodafone hat kullanıyorum ve full çektiği için 8. bandı kullanıyor bu da düşük hıza tekabül ediyor. Bazen iki diş de olsa bir veya üçüncü bandlara geçebiliyor ve üst düzey hızlar alabiliyorum. Frekans bandını sabitleyeceğimiz bir yöntem var mıdır?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba forumu işgal etmek istemedim xs kullanıyorum son versionda güncel.. İPA dosyayı nasıl yüklerim cydia impactor ile denedim ama hata aldım ve gördüğüme göre sorunluymuş bi süredir.. Şuan en güncel ve sorunsuz hangi program ile kurabailirim ipa dosyasını..

Dediğim gibi cihaz xs pc windows 10
Güncel ipa dediğiniz nedir ve ne yüklemeye çalışıyorsunuz.
Cihaz sürümünüz nedir.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Vodafone hat kullanıyorum ve full çektiği için 8. bandı kullanıyor bu da düşük hıza tekabül ediyor. Bazen iki diş de olsa bir veya üçüncü bandlara geçebiliyor ve üst düzey hızlar alabiliyorum. Frekans bandını sabitleyeceğimiz bir yöntem var mıdır?
Aradığınız tweak böyle bir şey mi

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İlginiz için teşekkür ederim ama bu değil. 4G frekansları arasında dolaşım yapmamızı istediğimiz frekansı sabitlememizi sağlayan bir şey arıyorum.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İlginiz için teşekkür ederim ama bu değil. 4G frekansları arasında dolaşım yapmamızı istediğimiz frekansı sabitlememizi sağlayan bir şey arıyorum.
Cihaz sinyal gücünü istediğiniz seviyede sabit kalmasını sağlayacak bir tweak yok maalesef

misertus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Güncel ipa dediğiniz nedir ve ne yüklemeye çalışıyorsunuz.
Cihaz sürümünüz nedir.

İpa derken oyunlardan felan bahsediyorum işte. Dostum imzanızda ki allpatcher ile hallettim ama başka bi sorun çıktı..

Şimdi bu allpatchere link verip ipa indiriyoruz ya küçük boyutlu oyunları indirebiliyorum rahatlıkla telefona. Fakat boyutu atıyorum 1.5 gb lik bir dosyayı indirmeye çalıştığımda belli bir süre vakit aldığı için şu hatayı alıyorum ; Your session has expired. Please Log in. (1100)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İpa derken oyunlardan felan bahsediyorum işte. Dostum imzanızda ki allpatcher ile hallettim ama başka bi sorun çıktı..

Şimdi bu allpatchere link verip ipa indiriyoruz ya küçük boyutlu oyunları indirebiliyorum rahatlıkla telefona. Fakat boyutu atıyorum 1.5 gb lik bir dosyayı indirmeye çalıştığımda belli bir süre vakit aldığı için şu hatayı alıyorum ; Your session has expired. Please Log in. (1100)
Mac üzerinden altdeploy ile deneyebilirsiniz.
Veya pratik bir çözüm önerisi paylaşılmış sorun için

I had something similar on windows-10
Make sure you are signed into iTunes
Be sure to authorize iTunes -> Accounts -^
Authorizations -> Authorize This Computer
Enable iTunes Wi-Fi sync for your phone
Minimize iTunes when done. Make sure it is still open in the background
Run altserver as admin hlope this helps!

Arda4570

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
arkadaşlar lütfen
cvp verin lisa tweakını kurunca spring boardı yeniden açınca telim heryeri bembeyaz oluyor (ekran)

misertus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Mac üzerinden altdeploy ile deneyebilirsiniz.
Veya pratik bir çözüm önerisi paylaşılmış sorun için

I had something similar on windows-10
Make sure you are signed into iTunes
Be sure to authorize iTunes -> Accounts -^
Authorizations -> Authorize This Computer
Enable iTunes Wi-Fi sync for your phone
Minimize iTunes when done. Make sure it is still open in the background
Run altserver as admin hlope this helps!
Malesef mac yok.. Dediklerinizi harfiyen yaptım ama olmadı dostum ya altserver dışında kullanabilceğim başka bişey yokmu windows10'da cydia impacta patlak

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar Unc0ver 3.8.0 b1 PC olmadan nerden indirebilirim tüm siteler denedim indiremedim telefon tam restore yaptım o yüzden

seaof

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Online notify alternatif tweak var mı acaba?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar Unc0ver 3.8.0 b1 PC olmadan nerden indirebilirim tüm siteler denedim indiremedim telefon tam restore yaptım o yüzden
PC olmadan bu sürüm Unc0ver zor bulunur...

elcunq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Beyler merhaba geçenlerde telefona internetten bir şey indiremediğim için yedekleyip format atmam gerekti ve tekrar jb yaptığımda repolarım bozulmuştu kurulu tweaklerime baktığımdaysa yüklemediğim ve nerden geldiği bilinmeyen birkaç tane tweak olduğunu gördüm birisi bunların ne olduğu hakkında yardımcı olabilir mi. Bu resim sadece örnek daha fazlası da var. Tweakleri sıfırladığım halde bunlar gitmedi.
Edit: Bunları temizlemeyi başardım ancak hala nasıl geldiklerini ve ne olduklarını merak ediyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uzun süredir uzak kaldım da uncover ios 12.4.5 için çıkmış sanırım doğru mu acaba?

Tips
Tips
Üst Alt