Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
çalışmıyor hocam.
Mesaj düzenlendi:

doğrulama hatası istek zaman aşımına ugradı
Cydia installer güncellemesi sonrası çoğu repo bağlantı sorunu yaşıyor.
Repoların gerekli güncellemeleri yapmaları gerekiyor. (Geçici sorun)
Festival repo cydia içinde boş görünüyor fakat zebra paket yükleyicisinde aktif görünüyor. Fakat kaynak yenilemede hata veriyor.

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cydia installer güncellemesi sonrası çoğu repo bağlantı sorunu yaşıyor.
Repoların gerekli güncellemeleri yapmaları gerekiyor. (Geçici sorun)
Festival repo cydia içinde boş görünüyor fakat zebra paket yükleyicisinde aktif görünüyor. Fakat kaynak yenilemede hata veriyor.
şimdi nasıl yükleyebilirim peki

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ekran çakma olduğu için oyunlarda ani sağa sola kendiliğinden dönme oluyor buna iyi gelen bi tweak varmı veya tavsiyeniz

ogzhnavc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba, öncelikle doğru yere yazıp yazmadığım konusunda emin değilim eğer yanlışsam düzeltin lütfen. iPhone 7+ ios 13.3.1 cihazıma checkra1n ile jb yapmayı deniyorum dünden beri. windows desteği olmadığından ve benim de elimde mac olmadığından kullandığım windows 10 bilgisayara vmware workstation kurup ubuntu desktop yükledim ve bunun üzerinden checkra1n'i yükleyerek jb işlemini başlattım ancak geceden sabaha kadar beklemesine rağmen sabah baktığımda jb işlemi tamamlanmamış bıraktığım yerde kalmıştı. bilgisayarımdaki bir sorun nedeniyle bios ayarlarını ve boot seçeneklerini değiştiremediğimden yazan diğer yöntemleri de deneyemiyorum. konu ile ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim. teşekkürler.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appstore++ son güncellemeden sonra, appstoreye girince her defasında bu pencere çıkıyor, bir önceki sürüme döndüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

Sametformen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
merhaba, öncelikle doğru yere yazıp yazmadığım konusunda emin değilim eğer yanlışsam düzeltin lütfen. iPhone 7+ ios 13.3.1 cihazıma checkra1n ile jb yapmayı deniyorum dünden beri. windows desteği olmadığından ve benim de elimde mac olmadığından kullandığım windows 10 bilgisayara vmware workstation kurup ubuntu desktop yükledim ve bunun üzerinden checkra1n'i yükleyerek jb işlemini başlattım ancak geceden sabaha kadar beklemesine rağmen sabah baktığımda jb işlemi tamamlanmamış bıraktığım yerde kalmıştı. bilgisayarımdaki bir sorun nedeniyle bios ayarlarını ve boot seçeneklerini değiştiremediğimden yazan diğer yöntemleri de deneyemiyorum. konu ile ilgili yardımcı olabilecek varsa sevinirim. teşekkürler.
Jb işlemi saatler alan bir şey değil hocam max 2-3 dk sürer :D başında dur bide sanal sistemde çalışmıyor diye biliyorum
Mesaj düzenlendi:

Rocketboostrap in yeni güncellemesinden sonra ios 13.3.1 kurulu i8 telefonumun jb si bozuldu vs vs yeni güncellemede ios 12+ sistemlerde çalışmadığı yazıyor sürüm düşürüp kullanıyorum fakat burada sürekli güncellenmesi gerektiği gözüküyor silmeye çalıştığımda ise 10-15 tane tweaki birden siliyor nasıl yapacağım bilmiyorum bi help plz
İos 13.3.1 - iPhone 8

Ekli dosyalar

killerlocation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Merhaba videoda bulunan tema aşırı hoşuma gitti. Bu sitede mevcut mu?

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar. Ben tweak geliştirmeyi öğrenmek istiyorum. Az çok programlama bilgim var. Geliştirici arkadaşlar varsa aramızda yardımcı olursa çok sevinirim. İyi forumlar!

Teto1635

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba Gençler,
Wifi yanında çıkan sürekli dönen bir simge var ağ etkinliği simgesi mi neymiş, o döndükçe bağlantı yavaşlıyor, halbuki wifi bağlı, lte açıkken daha da uzun sürüyo site açması uygulamaya bağlanması. Bunu nasıl kapatabiliriz ? Görsel ekledim açıklamasında böyle demiş apple ama kapatacak yer bulamadım :( sitede aramada şansımı denedim baya ama bulamadım, kesin vardır da bana denk gelmedi.

Ekli dosyalar

• 28.9 KB Görüntüleme: 16

Selahattinsahban

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Arkadaşlar selam benim ipad 2im varda jailbreak atmak istiyorum nasıl atılır, ( pc yok maalesef)veya youtube yi nasıl yüklerim daha önceden vardı appvalley programından indirmiştim fakat sonradan açılmadı 1 kaç ay kullandıktan sonra jailbreaksız yükleme var mıdır ?

Teto1635

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eyw efsane dalmışım sitede tweak paylaşımlarında geziyordum, acemiyim ne buluyorsam okuyorum. Çok teşekkürler hemen uygulayacağım :eusa_dance:

ugurdmrcn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar selam, watusi hakkında desteğe ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz? Sadece ses paylaş dediğim zaman wp kapanıyor. Diğer paylasımlarda hiç bir sorun olmuyor. Ekte kısa bi ekran kaydını ekledim. Kafayı yiyeceğim bilen birisi yardımcı olsun lütfen

Ekli dosyalar

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bir süredir buraları ve bu konuları takip etmiyordum ve nelere kaçırdım bilmiyorum.

iphone 8 13.4.1 yüklü.

hangi jailbreak araçlarını destekliyor ?
Checkra1n I destekliyordur. Peki Windows s var mı yoksa halen daha usbboot ile mi?
Bilgisayarsız iOS sürüm en son kaç destekliyor ?
Özetler misiniz ?

teşekkürler 😊 🙏

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bir süredir buraları ve bu konuları takip etmiyordum ve nelere kaçırdım bilmiyorum.

iphone 8 13.4.1 yüklü.

hangi jailbreak araçlarını destekliyor ?
Checkra1n I destekliyordur. Peki Windows s var mı yoksa halen daha usbboot ile mi?
Bilgisayarsız iOS sürüm en son kaç destekliyor ?
Özetler misiniz ?

teşekkürler
13.4.1 checkra1n ile jb yapabilirsin.
Windows sürümü halen yok.
Uncover ile en son 13.3 sürümüne destek var

Swil3d

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba telefonumdaki checkra1n uygulaması gitti, cydia ve tweaklar açılmıyor yardım edebilir misiniz ?

Ekli dosyalar

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefonum jalibreakli appsync ve appstore++ tweakkları yüklü ancak bi çok uygulamayı indirirken ios sürümü yetersiz demeye başladı bunun sebebi nedir 1 ay önce böyle bir sorunum yoktu tweaklardan dolayı mı yoksa Apple artık bi çok uygulamayı alt sürümlerde desteğini kesti mi

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Appstore++ tweakı ile uygulamanın ios 11 de çalışan sürümünü yükleyin

Swil3d

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yaptım checkra1n geldi ama cydia hala açılmıyor checkra1n a girip install cydia yaptığımda ise "check_snapshot_error_code:General" hatası çıkıyor, reinstall yaparsam checkra1n dan atıyor.

Tips
Tips
Üst Alt