Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
burdaki windows için söylenenleri yaptım altserver simgesi de ekrana geldi, sitesine safari ile girip ipa dosyasını 5S cihazıma indiriyorum fakat ipa dosyasını açmak için seceneklerde altserver cıkmıyor nerede hata yapmış olabilirim?

teşekkürler.

hamzaenes2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selamun Aleyküm iphone 8 cihazı iphone x gibi kullanmak için tweak bilen varmıdır ? mesela alttan açtığımız pencere sağ üstten açmak için vs diğer özellikleri için ?
Mesaj düzenlendi:

Eski sürüm uygulama yüklemek istiyorsan telefonda jailbreak varsa cydia tweak girerek istediğin uygulamanın alt sürümünü indirebilirsin googleden aratabilirsin veya burda hatırlayan varsa söylerse iyi olur ismi veya tewak i

chiki35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
6 plus 12.4.1 ilk kez jailbreak yapmak isteyen birisi için en kolay yol nedir?

mustafab80

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Merhaba, konu daha önce açıldı mı bilmiyorum sorunum şu:

iphone 5 10.3.3 cihaza icloud bypass yaptıktan sonra jailbreak yapamıyorum, sim aktivasyonu yapmak için de jailbreak yapmam gerekiyor. Yardımcı olacak arkadaşımız varmı?

chiki35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
selamlar,

siteden alabildiğim yardım ile appcake üzerinden unccover yüklemeyi başardım cihaz sürümüm 12.4.1 uygulama sürümü 4.3.1 unsupprted uyarısı alıyorum. yrdm pls.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@chiki35

IOS 12.4.1 Unc0ver Jailbreak aracı sadece A12’li cihazlada çalışır

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Son zamanlarda herhangi bir kaynak yüklememe rağmen durduk yere telefon respring yaptı ve tweaklr gitti üstte exit yazıyor yardım

hamzaenes2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Cydia fabrika ayarlarına nasıl döner ? yani içindeki kendi repo larını silince ters çalışmaya basladı yeniden silip kurdum aynı yerden devam ediyor nasıl yeni yüklenmiş gibi yükleyebilirim ?

chiki35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
12.4.1 6 plus uncover ile jailbreal yapmak mümkün müdür?

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar. Ben tweak geliştirmeyi öğrenmek istiyorum. Az çok programlama bilgim var. Geliştirici arkadaşlar varsa aramızda yardımcı olursa çok sevinirim. İyi forumlar!
Aranızda tweak geliştiren var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar windows 10 üzerine virtual macos kurdum, checkrain yükledim fakat usb takınca orada iphoneyi görmüyor bir türlü olmadı neden olabilir sizce?

Ekli dosyalar

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar windows 10 üzerine virtual macos kurdum, checkrain yükledim fakat usb takınca orada iphoneyi görmüyor bir türlü olmadı neden olabilir sizce?
Checkra1n vmware desteklemiyor. Sanal bir mac kuracaksanız kvm ile sanallaştırabilirsiniz veya bilgisayarımızda linux çalıştırıp checkra1n’in linux sürümünü kullanabilirsiniz.

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Checkra1n vmware desteklemiyor. Sanal bir mac kuracaksanız kvm ile sanallaştırabilirsiniz veya bilgisayarımızda linux çalıştırıp checkra1n’in linux sürümünü kullanabilirsiniz.

iphoneyi gördü jailbreak işlemine başlıyor fakat aşağıdaki hatayı alıyorum buda vmware yüzünden mi acaba?

Ekli dosyalar

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphoneyi gördü jailbreak işlemine başlıyor fakat aşağıdaki hatayı alıyorum buda vmware yüzünden mi acaba?
Evet. Sanal sistem olduğundan ilk Windows’a bağlanıyor. İlla sanal makina kullanacağım diyordanız kvm’yi deneyebilirsiniz.

hamzaenes2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Selamun Aleyküm appstore de yer alan eski sürüm uygulama yüklü bir iphone de bu uygulamayı başka bir iphoneye yollayabilirmiyiz ?

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

şu şekilde kali linux kursam olur mu peki?

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
şu şekilde kali linux kursam olur mu peki?

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Native çalışan bir Linux dağıtımı yüklemelisin. Yüklemek istemiyorsan usb üzerinden çalıştırabilirsin. Kurulumu anlatılmış checkra1n’in sitesi üzerinden.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Hardal53

Kısa süreliğine ufak tefek bağlantı hataları olabilir... kaynakları arada bir yenileyin

YEVO

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Locallapp tarzı uygulama içi satın alım yapabileceğim bi program var mı

CanerKaraca

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Az önce 1-2 saattir uğraştığım her kelimesini harfiyen düzgün yazdığım yararlı bir konu açtım checkn1x hakkında ve sebepsizce bir kaç dakika sonra bildirim düşmeden bile silindi. Birkaç gün evvel de konu açmıştım soru için onlar da sebepsizce silindi. Bu 1-2 saattir emek verdiğim konu silindikten bir kaç dakika sonra da forumdan yine sebep belirtilmeden yasaklandım. Ardından nedenini sormak için de bu hesabı açtım. Buradan yetkililere sormak istiyorum, neden sildiniz, yasakladınız? Emeğe saygınız yok mu? Keşke o konuyu kopyasını alsaydım. Yasaklanma nedenini de anlamadım. En azından diğer üst yetkililerin mesajı görebilmesi için bunu silmeyin bari, bu hesabı banlamayın. 1-2 saatlik emeğim boşa gitti. En azından o konuyu insanların yararlanabilmesi için beni yasaklayacaksanız da kendinizin adına o konuyu açın ki emeğim boşa gitmesin bari. Ramazan ayında oruçlu oruçlu sinirlendim. Hiç saygınız da mı yok?

Tips
Tips
Üst Alt