Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Müzik çalarken respring yapınca müzik kapanıyor onu müzik durmadan respring yapan tweak varmı arkadaşlar

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ios 12.4 chimera jb kullanıyorum her gece 13.3 güncellemesi indiriyor hangi tweak blocklar güncellemeleri @efsane hocam

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@RimeX

Bu konuyu inceleyebilirsin...

talhacevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
dün gece crackli tweaklerden sorun yaşadığım için succession ile restore yapıp bugün tekrar uncover 13.2.2 jb yaptım ve cydia yüklendiğinde crackli tweakleri indirdiğim repolarım ile birlikte yüklendi. tweakler yüklü değil ama kaynaklarda crackli repo bulunması sorun olur mu ve reponun crackli olup olmadığını nereden anlayacağım. 2.sorum da neden sıfır bir jb değil de eski kaynaklarımla beraber yüklendi succession yetersiz mi bu konuda?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ücretli bir tweakı ücretsiz olarak yayınlayan tüm repolar crack repo yayınladıkları tweaklar da cracklıdır.

İcloud veya itunes ile yedeğinizi geri yüklediğiniz için cydia ayarları geri yüklenir
Cydia içerisinden yasaklı repoları silin.
Konu linkinde yasaklı repoları inceleyebilirsiniz. (Konu Linkinde bulunmayan yasaklı repolar da mevcut)

Forum olarak önerdiğimiz repolar konu linkinde mevcut.

talhacevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ücretli bir tweakı ücretsiz olarak yayınlayan tüm repolar crack repo yayınladıkları tweaklar da cracklıdır.

İcloud veya itunes ile yedeğinizi geri yüklediğiniz için cydia ayarları geri yüklenir
Cydia içerisinden yasaklı repoları silin.
Konu linkinde yasaklı repoları inceleyebilirsiniz. (Konu Linkinde bulunmayan yasaklı repolar da mevcut)

Forum olarak önerdiğimiz repolar konu linkinde mevcut.

teşekkür ederim kral adamsınız vesselam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

talhacevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
teşekkür ederim kral adamsınız vesselam

peki boşa restore etmedim dimi sıkıntı yapan tweakler kurmadığım sürece sıkıntı yapar mı bir daha

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İyi geceler arkadaşlar
Whatsapp da çevrimiçi olduğumu gizleyebileceğim ve aynı zamanda karşı tarafın çevrimiçi durumu görebileceğim bir uygulama var mı?

shain56

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar cydia impactor - 3utools + safarideki tweakbox tarzı yerlerin hiç birisi çalışmıyor.Telefonum kapandı şimdi jailbreake yapamıyorum.Daha doğrusu ipa'yı yükleyemiyorum. Siz nasıl çözdünüz bu problemi paylaşırsanız sevinirim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İyi geceler arkadaşlar
Whatsapp da çevrimiçi olduğumu gizleyebileceğim ve aynı zamanda karşı tarafın çevrimiçi durumu görebileceğim bir uygulama var mı?
Watusi 2 for whatsapp
Onlinenotify

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar cydia impactor - 3utools + safarideki tweakbox tarzı yerlerin hiç birisi çalışmıyor.Telefonum kapandı şimdi jailbreake yapamıyorum.Daha doğrusu ipa'yı yükleyemiyorum. Siz nasıl çözdünüz bu problemi paylaşırsanız sevinirim.

helohelo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Herkese merhaba , yeni üyeyim ve gerçekten buradaki gönüllü çalışan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Konu açamadığım için burayı buldum ve ilgili arkadaşlara yazmak istedim.
Ben iphone 6 kullanıyorum. Şu anki İOS sürümü ise 12.4.4 - Fakat ben her nasıl ise downgrade ve sürümü 9.3.5 yapmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Lütfen kusuruma bakmayın ben jailbreak bilen biri değilim. Fakat yazılım alanında ilgilenen bilgisayar bilen biriyim. Doğru düzgün araştırmadım ama baktığım şeylerden de pek bir şey anlamadım dürüst olmak gerekirse. Eğer mümkün ise adım adım anlatılırsa tüm işlemleri yapabilirim.

Teşekkürler.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Herkese merhaba , yeni üyeyim ve gerçekten buradaki gönüllü çalışan tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Konu açamadığım için burayı buldum ve ilgili arkadaşlara yazmak istedim.
Ben iphone 6 kullanıyorum. Şu anki İOS sürümü ise 12.4.4 - Fakat ben her nasıl ise downgrade ve sürümü 9.3.5 yapmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Lütfen kusuruma bakmayın ben jailbreak bilen biri değilim. Fakat yazılım alanında ilgilenen bilgisayar bilen biriyim. Doğru düzgün araştırmadım ama baktığım şeylerden de pek bir şey anlamadım dürüst olmak gerekirse. Eğer mümkün ise adım adım anlatılırsa tüm işlemleri yapabilirim.

Teşekkürler.
Cihazınızı 9.3.5 sürümüne düşüremezsiniz.
En fazla 11.3 ve 11.3.1 sürümüne düşürebilirsiniz.
Sürüm düşürme işlemi içinde daha önceden shsh kayıtlarının alınmış olması gerekli.

helohelo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazınızı 9.3.5 sürümüne düşüremezsiniz.
En fazla 11.3 ve 11.3.1 sürümüne düşürebilirsiniz.
Sürüm düşürme işlemi içinde daha önceden shsh kayıtlarının alınmış olması gerekli.
Peki 12.4.4 SHSH kaydını alabilir miyim , yani bu mümkün mü ?
Ayrıca 11.3 sürümüne düşürmeyi öneriyormusunuz?

İlginiz için teşekkürler srdgny.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki 12.4.4 SHSH kaydını alabilir miyim , yani bu mümkün mü ?
Ayrıca 11.3 sürümüne düşürmeyi öneriyormusunuz?

İlginiz için teşekkürler srdgny.
Shsh kayıtları sadece imzası açık sürümlere alınabilir cihazınızın şu anda imzası açık sürümleri aşağıdaki görseldeki gibidir. (12.4.4-12.4.5-12.4.6 sürümlerin shsh kaydını alabilirsiniz)
11.3 sürümüne düşürebilmeniz için ise daha önceden 11.3 sürümünün shsh kaydını almış olmanız gerekliydi. (11.3 shsh kaydınız olmadığı için sürüm düşürme işlemi yapamazsınız)

helohelo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Shsh kayıtları sadece imzası açık sürümlere alınabilir cihazınızın şu anda imzası açık sürümleri aşağıdaki görseldeki gibidir. (12.4.4-12.4.5-12.4.6 sürümlerin shsh kaydını alabilirsiniz)
11.3 sürümüne düşürebilmeniz için ise daha önceden 11.3 sürümünün shsh kaydını almış olmanız gerekliydi. (11.3 shsh kaydınız olmadığı için sürüm düşürme işlemi yapamazsınız)
Teşekkürler.
Mesaj düzenlendi:

Teşekkürler dediğinizi yaptım ve SHSH kaydını aldım(indirdim). Fakat seri no kopyalayıp yaptıktan sonra bir link ile bir yere yönlendirdi beni 12.4.4 - 12.4.6 var sadece ve tek dosya halinde ikisinide indirdim. 12.4.5 arada kalanı göstermiyor. Sanırım yok ?

Site ne yazık ki link ve resim koymama izin vermedi 3. mesajı attım daha sonra bu fotoğrafı koyabildim. Bu yüzden tekrar alıntılamak durumunda kaldım.
Screenshot_2.png

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Watusi 2 for whatsapp
Onlinenotify
Kullanıyorum ikisini de ama şöyle bir durum var watuside son görülmemi dondurunca onlinenofiy da hiç bir şekilde bildirim gelmiyor. Bu ikisi dışında kullanabileceğim bir alternatif uygulama var mı diye merak ettim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@helohelo shsh kayıtlarını aldığınız süre içerisinde apple 12.4.5 sürümünü imzalamayı durdurdu. Artık 12.4.5 shsh kaydını alamazsınız.

Tips
Tips
Üst Alt