Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar bir sorum var; iPhone 8 plus cihazıma jailbreak yaptım 2 ay oldu hemen hemen. Checkra1n ile yaptım uzun uğraşlar sonucunda. Cydia dan memnunum ios 12 de sileo deneyimim olmuştu sevdiğim yönü arayüzü ve hızıydı şuana kadar da bir sorun yaşamadım cydia ile maşallah diyelim. Acaba sileo kurmam mümkün mü repo ile falan ? sürümüm ios 13.3.1

toress86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler Selam İOS 13.3 YÜKLÜ İPAD 7 YE jailbreak yaptım orjinal içinde gelenlerle birlikte kullanıyorum hiç bir eklenti kurmadım sadece ücretli uygulamaları indirebilmek için app cake yükledim fakat bir sorunum var cihazın pili jail breaksiz haline göre sanki daha fazla gitmeye başladı gözle görülür şekilde düşüş fark ettim böyle bir sorun ve çözümü varmı ? ve en temiz jailbreak kaldırma yöntemi nedir pil böyle çok düşecekse jb kaldırmayı düşünüyorum uncover ile yaptım yardımlarınızı bekliyorum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Beyler Selam İOS 13.3 YÜKLÜ İPAD 7 YE jailbreak yaptım orjinal içinde gelenlerle birlikte kullanıyorum hiç bir eklenti kurmadım sadece ücretli uygulamaları indirebilmek için app cake yükledim fakat bir sorunum var cihazın pili jail breaksiz haline göre sanki daha fazla gitmeye başladı gözle görülür şekilde düşüş fark ettim böyle bir sorun ve çözümü varmı ? ve en temiz jailbreak kaldırma yöntemi nedir pil böyle çok düşecekse jb kaldırmayı düşünüyorum uncover ile yaptım yardımlarınızı bekliyorum
Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın

toress86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover Ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın
hocam peki jailbreak pil tüketimini arttırıyormu (ekstra tweak kullanmıyorum ) ve uygulama içi ücretsiz satın alım yapabildiğimiz bir tweak varmı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam peki jailbreak pil tüketimini arttırıyormu (ekstra tweak kullanmıyorum ) ve uygulama içi ücretsiz satın alım yapabildiğimiz bir tweak varmı
Jb %5 etkiler + kurduğun her tweakın (çalışma prensibine bağlı) pil tüketimine belli bir miktar etkisi vardır.
Localappstore tweakı var fakat her uygulamada çalışmayabilir.

toress86

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jb %5 etkiler + kurduğun her tweakın (çalışma prensibine bağlı) pil tüketimine belli bir miktar etkisi vardır.
Localappstore tweakı var fakat her uygulamada çalışmayabilir.
çok sağol hocam cydıa da arattım dediğin tweak i ama çıkmadı :/

Ahasaf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hangi repodan kurdunuz watusiyi.
Crack kurulum yapmışsınız.
şu repodan *****$tweakini kurşunla bu hatayı vermeye başladı. Watusiyi fuad repodan kurmuştum
Mesaj düzenlendi:

tavsiyem normal reposundan kurun reklamı engellemek için adguard uygulamasını kullanın hem şuan ücretsiz kampanyası var
Kaldırdım ve kendi reposundan tekrar kurdum ama düzelmedi hala aynı hatayı veriyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Ahasaf cihazınızı restore yapın ve tekrar jb yapın.
Crack repo ve tweaklardan uzak durun.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar bir sorum var; iPhone 8 plus cihazıma jailbreak yaptım 2 ay oldu hemen hemen. Checkra1n ile yaptım uzun uğraşlar sonucunda. Cydia dan memnunum ios 12 de sileo deneyimim olmuştu sevdiğim yönü arayüzü ve hızıydı şuana kadar da bir sorun yaşamadım cydia ile maşallah diyelim. Acaba sileo kurmam mümkün mü repo ile falan ? sürümüm ios 13.3.1

YvzEser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar herkese iyi forumlar gereksiz konu açmak istemedim arkadaşlar burdan yardimlarinizi-cevaplarinizi bekliyorum.. İphone X 12.3.1 için hangi jb yapmaliyim ne önerirsiniz benim için tweakleri saglam calisan bana problem yasatmayacak hangi jb yapmaliyim cevaplariniz için simdiden tşkler :campeon:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Öyle bir ihtimal yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar herkese iyi forumlar gereksiz konu açmak istemedim arkadaşlar burdan yardimlarinizi-cevaplarinizi bekliyorum.. İphone X 12.3.1 için hangi jb yapmaliyim ne önerirsiniz benim için tweakleri saglam calisan bana problem yasatmayacak hangi jb yapmaliyim cevaplariniz için simdiden tşkler :campeon:
Checkra1n ile jb yapabilirsiniz.

YvzEser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n ile jb yapabilirsiniz.

Cevabin icin tşk ederim dostum ama MacOs olmadan kurulum olmuyor mu ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cevabin icin tşk ederim dostum ama MacOs olmadan kurulum olmuyor mu ?
Konuları inceleyin.

Amaxe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
çok acil yardıma ihtiyacım var PC’den jb yaptım checkrainden sonra telefonu kapatıp açayım dedim checkrain gitmiş sonra cahilliğimden telefonu sıfırlardım her şeyi ve Cydia duruyor sadece menüde ama girdiğimde yani bastığımda direkt atıyor uygulamadan şimdi ben tamamen kaldırmak istiyorum Cydia ve JByi ne yapabilirim lütfen yardım edin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
çok acil yardıma ihtiyacım var PC’den jb yaptım checkrainden sonra telefonu kapatıp açayım dedim checkrain gitmiş sonra cahilliğimden telefonu sıfırlardım her şeyi ve Cydia duruyor sadece menüde ama girdiğimde yani bastığımda direkt atıyor uygulamadan şimdi ben tamamen kaldırmak istiyorum Cydia ve JByi ne yapabilirim lütfen yardım edin
Tekrar jb yapın ve checkra1n ayarlarından restore system ile restore yapın

Tips
Tips
Üst Alt