Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ne yazıkki, defalarca uyarılmasına rağmen tutumundan vazgeçmedi arkadaş.

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Slm
Instagram dan Resim ve Video indirmek icin Tweak ( Rhino ) yukluydu . Dun birden hata vermeye basladi ve Suan telefonu kasip donmasina sebep oluyor Sorun yasayan cozum bilen varmi ??
Repo :Bigboss

Xs Max
13.3

serkanzl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iyi forumlar. Yeni 13.3 jailbreak sahibiyim. LocallAppStore gibi uygulama içi satın alma tweak ne kullabilirim?

mertovic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hepinize selamlar aranıza yeni katıldım. Araştırma sonucu ip7 cihazıma unc0ver'ı kurup jailbreak işlemimi yaptım. Biraz araştırdım ve gerekli olan tweakların bazılarını yükledim bunlar ; AnyKeyTrackpad, Cylinder, SafariPlus, SnowBoard, SwipeForMore, TapTapFlip ve Tweak Compatible. Bunlar dışında önereceğiniz tweak varsa paylaşırsanız sevinirim. Bir diğer husus uygulama yüklemek için appcake kurdum ancak yükleme denemelerim hep başarısız oldu ya yarıda kesilip indirme hatası verdi ya da yüklenme aşamasında ana ekrana attı neler yapmam gerek acaba ?

TulakHord

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Oyunlar için tweak bölümü var mı iosgods gibi?

Memmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
İyi forumlar arkadaşlar, YouTube tools yüklüyken videolar açılmamaya başladı. Eskiden böyle bir sorunum yoktu yeni yeni başladı. Kaldırınca açılıyor kurunca tekrar açılmıyor. Yüklü tweaklerim bunlar.

Ekli dosyalar

kubilayturkyilmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar iyi günler iyi çalışmalar diliyorum.iphone se kullanıcısıyım.13.3.1 sürümündeyim.İşim gereği kullanmam gereken samsung camera manager appi ios 11 de çalışıyor.Cihazımı herhangibir methodla downgrade edebilirmiyim?izmirde ikamet ediyorum bu hizmeti alabileceğim biri varmıdır yada çeşitli tutoriallar vs varsa paylaşmanız mümkünmü?teşekkürler

mahosiedel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
SmartLPM ios 13 de tam çalışmıyor galiba. Buna benzer bir tweak var mı acaba ios 13.3.1 için

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhabalar cydia impactor de ip5 cihaza h3lix atmaya çalışıyorum ama ne yaptıysam olmadı xcode hatası alıyorum ne yapabilirim ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhabalar cydia impactor de ip5 cihaza h3lix atmaya çalışıyorum ama ne yaptıysam olmadı xcode hatası alıyorum ne yapabilirim ?
Cydia impactor uzun süredir çalışmıyor. Yerine kullanabileceğiniz altserver programı var.

anilsarraff

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar ben ios 12.4.5 sürümü kullanıyorum standoff2 oyunu için hile indirecem uzantısı .deb onu kurmak için filza.ipa indirmem lazım hiçbiryerde bulamadım yardım eder misiniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar ben ios 12.4.5 sürümü kullanıyorum standoff2 oyunu için hile indirecem uzantısı .deb onu kurmak için filza.ipa indirmem lazım hiçbiryerde bulamadım yardım eder misiniz
Filza yükleyebilmek için öncelikle jb yapmanız gerekli

samoruq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Öncelikle Merhaba, İpad air 2 kullanıcısıyım. Acaba ne zanan ipadim jailbreak için desteklenir?
Mesaj düzenlendi:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 5s 12.4.5
Konu linkini inceleyerek jb yapabilirsiniz.

anilsarraff

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Konu linkini inceleyerek jb yapabilirsiniz.

bilgisayarım yok iphone üzerinden jb yapamaz mıyım ?

Tips
Tips
Üst Alt