Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

BeyazPrensliAt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
2A5C7E6F-91DC-4E38-A26A-4D916182D1D4.png
Jailbreakda ve önceden yüklediğim tweaklerde bir sorun yok ama artık yeni bir tweak yükleyemiyorum bu hatayı verip duruyor

deliadam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appcake'yi kurduğumda kendi telefonumda girer girmez atıyor ama arkadaşın telefona indirdiğimde atmıyor açılıyor bunun sebebi nedir

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
DoubleH3lix ile jailbreak yapacaktım lakin görünen o ki cydia impactor çalışmıyor. Online web sitelerinde de genelde Unc0ver aracı var.

Sorum ise; 10.3.3 iPhone 6 için DoubleH3lix nasıl yükleyebilirim?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
DoubleH3lix ile jailbreak yapacaktım lakin görünen o ki cydia impactor çalışmıyor. Online web sitelerinde de genelde Unc0ver aracı var.

Sorum ise; 10.3.3 iPhone 6 için DoubleH3lix nasıl yükleyebilirim?

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5

Hocam resimdeki kırmızı çizdiğim o tweain adı neydi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
bu siteyi görmüştüm ama güvenli değil diyorlardı. Sizce kullanmalı mıyım siz onaylıyor musunuz?

mahosiedel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocalarım ben oyun indirmek istiyorum FM2019 falan ama forumda okuduğum kadarıyla appcake gibi siteler tehlikeli olabilirmiş o yüzden IPA indirip kendiniz imzalayın deniliyor. Güvenilir bir IPA sitesi var mı indirebileceğim ?

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şu anda ios 12.1.1 sürümündeyim yakın zamanda apple watch alacağım maalesef saat sadece güncel cihazlarla çalışıyor. (WatchOS 6).. halihazırda kullandığım unc0ver'i kaldırıp telefonu şimdi yayında olan son ios sürümü ne ise ( 13.... ) telefonu ona güncelleyip saati kurup, checkrain ile jb yapabilir miyim ? burda amacım hem jb korumak hem saati kullanmak. yardımcı olursanız sevinirim. [Cihaz iphone 7 ios 12.1.1]

efsane

Administrator
Cihaz
@RedLevreK

IOS 13.3.1 sürümüne güncelle ve Checkra1n Jailbreak yap...

Saati'de sorunsuz senkronize yapabilrsin..

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhabalar ıphone 6 12.4.3 cihazım için checkra1n le jailbreak yapacam ama tweaklerin uyumuyla ilgili bi sıkıntı olur mu. yapan arkadaş varsa bilgilendirebilir mi? önceden kullandığım tweaklere göz attım ve uyumlu oldukları sürüm 12.4 oluyor

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba ios 13.3.1 sürümü için jailbreak yapıcam videolar çok stabil değil acaba yardımcı olur musunuz uncover tercihii

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba ios 13.3.1 sürümü için jailbreak yapıcam videolar çok stabil değil acaba yardımcı olur musunuz uncover tercihii
Unc0ver ile jb yapamazsınız. Konu linkinden checkra1n ile jb yapabilirsiniz.

mujdata

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
merhaba, ipad 3 wifi cihaza phoneix yükledim cydia ve filaza ile *.plist değiştirdim ancak downgrade yapamadım. 9.3.5 sürümün shsh kaydını indirdim idevicerestore ile düşürmeye çalıştım yine olmadı. belki ubuntu da tam kurulum yapamadığım için veya shsh sürümü ile yüklemek istediği 7.1.2 sürümünün farklı olması nedeniyle. forumdaki irestore ile de sürüm düşüremedim. hangi yol ile sürüm düşürebilirim. 3utools da çalışmıyor.

efsane

Administrator
Cihaz
merhaba, ipad 3 wifi cihaza phoneix yükledim cydia ve filaza ile *.plist değiştirdim ancak downgrade yapamadım. 9.3.5 sürümün shsh kaydını indirdim idevicerestore ile düşürmeye çalıştım yine olmadı. belki ubuntu da tam kurulum yapamadığım için veya shsh sürümü ile yüklemek istediği 7.1.2 sürümünün farklı olması nedeniyle. forumdaki irestore ile de sürüm düşüremedim. hangi yol ile sürüm düşürebilirim. 3utools da çalışmıyor.
IOS 7.1.2'ye sürüm düşüremezsin... o sürüm için shsh kayıtın yok...

leptop

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar berhaba benim epıl 5s var ve açılmıyor epıl kimliğini unuttuk yardımcı olurmusunuz

dx232s

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamun Aleyküm - Cydia'dan ifile ve appcake yükledim ikisine tıkladıgım gibi geri atıyor yani açılmıyor sebep nedir bilen varmıdır ?

Tips
Tips
Üst Alt