Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

HallfGod

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 13.3 sürümlü telefonuma unc0ver ile jailbreak yaptım.Bu sürüme 2. yapışım önceden cydia açılıyordu fakat son yapışımda cydia açılıyor yükleniyor diyor ve kapanıyor ne yapmalıyım?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ekran kaydı yapan bi tweak arıyorum ama️ bu tweak in pause özelliği olmalı varmıdır oyle bi tweak iOs 13.3 de

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu arada RecordPause iOs 13.3 X de sorunsuz çalışmakta

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
youtube++ bir gelisme var mi mp3 olarak indiridorduk ne güzel ama artik olmuyo diye biliyordum bu konuda bilgisi olan var mi youtube den mp3 indirmek icin

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ota güncellemelerini engelleyen tweak var mı. Tvos profili kullanıyordum artık çalışmıyor

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Selam Bildiniz güzel HotSpot Tweakleri varmi ?
mesala kimler Netime baglanmis kim nekadar Kbits kulaniyo gösteren birey ve ya faydalı HotSpot tweakler varmi tskler

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
youtube++ bir gelisme var mi mp3 olarak indiridorduk ne güzel ama artik olmuyo diye biliyordum bu konuda bilgisi olan var mi youtube den mp3 indirmek icin
Bu tweak ister video ister ses dosyası olarak YouTube içindeki indirilenlere indiriyor ordan da direk içe aktar ile iOs music içine aktarabiliyotsunuz

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu tweak ister video ister ses dosyası olarak YouTube içindeki indirilenlere indiriyor ordan da direk içe aktar ile iOs music içine aktarabiliyotsunuz

cevabin icin cok tsk ederim hangi repo dan ondire bilirim ios 13.2.2 deyim

emirdagli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
slm arkadaslar

su ReProvision da uncover imzasini dogru mu yaptim ?? cydia dan indirdim girdim apple id sini email sifresini verdim alt tarafda simdi 282 gün 11 saat yaziyo

bu konu hakinda yardimci olucak tecrubeli arkadaslar var mi
CD9A0993-1475-40EC-A849-FD973FE91D0E.png

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
slm arkadaslar

su ReProvision da uncover imzasini dogru mu yaptim ?? cydia dan indirdim girdim apple id sini email sifresini verdim alt tarafda simdi 282 gün 11 saat yaziyo

bu konu hakinda yardimci olucak tecrubeli arkadaslar var mi
Ekli dosyayı görüntüle 16467
Uygulamanın üzerine toplayıp sağ üst köşedeki sign ı tıklayın.

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cydia kayanakları yenilerken bu bingner reposu hata veriyor neden acaba dün birşey yoktu bu gün kendiliğinden oldu?
Bende de aynı sorun var aynı hatayı veriyor

phone 6s ios13.3.1 ' den gönderildi.

Keskan3626

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uncoverdan telefonuma (5s) jail yapmaya çalışıyorum ama unsupported hatası alıyorum

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar acaba 3D Touch tweak’i var mı 5S için. Peek-a-boo var ama İOS 11 için İOS 12 için lazım bana. Sürümüm: 12.1.1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Feanor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Öncelikle iyi akşamlar,jailbreak ile whatsapp görüntülü konuşma kişi sayısı limitini arttırmayı sağlayan bir tweak veya benzeri bir şey var mıdır?

Deswidanyali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar choromenin telefonun saat ve tarihine ulaşmasını engellemek istiyorum.Whatsap webi açacam ama son girişimi görmemesi geekiyor.bunu nasıl halledebilirim

Deswidanyali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Konudada belirttiğim gibi arkadaşlar uygulamaların özellikle chorome uygulamasının whatsapp webi kuracağım için saat ve tarihe ulaşmasını engellemek istiyorum.Bunun için bildiğiniz bir tweak varmıdır

deliadam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appcakeyi bugün kurdum ve uygulama açılmadan direk atıyor fakat arkadaşım kurduğunda uygulamadan atmıyor aynı sertfika 2 side bendeki sorun ne acaba

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Galiba böyle bir tweak yok. JB'den dolayı hata veren uygulamar için JB olduğunu engelleyen tweak var ama saat engelleyen duymadım, görmedim.

Tips
Tips
Üst Alt