Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
merhaba üstadlar windows 10 altserver kullanarak cıhaza jb atmak ıstıyorum lakin , Install AltStore sekmesinden cihazımı seciyorum ve daha sonra
açılan pencere de Apple Kimliğinmi ve şifremi giriyom ve Install butonuna tıklıyorum daha sonra çalısmayı durdurdu windos sorun için çözüm arıyo hatası alıyom , win defender ve anti virüsler kapalı yardımlarınızı bekliyorum

deliadam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0ver için pc'me altinstaller kurmak istemiştim fakat icloud kurarken bi hata veriyor ss'deki gibi itunesi komple kaldırıp sadece icloudu kurmayı denedim yine olmadı bi çözümü varmı bunun

Ekli dosyalar

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
tweak kurarken veya kaldırırken bu raklamların çıkması normal mi bi ara çıkmıyordu. cydown yüklü ondan mı acaba

0F3E0137-D2A8-4098-B5AD-373AA8A9A17E.jpeg

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
önceki bütün kurduklarınız apple ile ilgili programları silin. sonra tekrar baştan başlayın. iyi gorumlar.

YusufPala

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
X s max uygulama içinde bildirim panelini nasıl gizliyoruz? Oyun oynarken çok rahatsız ediyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Hocam benim şuanda cihazda modern dock kurulu ama hocam mesela dark moddan çıktığımda yani light mode geçtiğimde dock kayboluyor bunu nedeni nedir acaba

Efpnr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Hala cevaplıyormusunuz bilmiyorum fakat benim iPhone 5 10.3.4 var.Cydia İmpactor ise yaramıyor.3uTools apple serveri bozuk mu me diyor.Lütfen yardım edin jb yapmaya çalışıyorum

Son düzenleme:

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sorum TrueCaller ve Whoozit proyla ilgili.
Malumunuz burdan sorgulanan numaralar eğer bulunursa, başkalarının rehberinde ki kayıtlı ismi ile karşımıza çıkıyor. Bu isimleri değiştirmenin ya da güncelleştirmenin bir yolu var mı acaba ? Örnek olarak eskiden elektrikçi olup şimdi bakkallık yapan biri sorgulandığında elektrikçi**** diye eski kaydıyla karşıma çıkıyor bunu düzeltmek istiyorum.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sorum TrueCaller ve Whoozit proyla ilgili.
Malumunuz burdan sorgulanan numaralar eğer bulunursa, başkalarının rehberinde ki kayıtlı ismi ile karşımıza çıkıyor. Bu isimleri değiştirmenin ya da güncelleştirmenin bir yolu var mı acaba ? Örnek olarak eskiden elektrikçi olup şimdi bakkallık yapan biri sorgulandığında elektrikçi**** diye eski kaydıyla karşıma çıkıyor bunu düzeltmek istiyorum.
Düzgün çalışmıyorki, bende sabah 5 dak buluyor, sonra sapıtıyor bulmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Düzgün çalışmıyorki, bende sabah 5 dak buluyor, sonra sapıtıyor bulmuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aslında bende gayet yeterli çalışıyor. 10 soruşturmanın 6’sı çıkıyor. Bazıları fotoğraflı çıkıyor hatta. O fotoları nerden elde ediyor bu program onda ayrı bir soru?

Kadirkah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba iphone 8 kullanıcısıyım sürüm 13.3.1 Cydia dan Tweaks yükledikten sonra Safe moda ta açıyor. Ve sonrada Tekrar bilgisayar ile Jailbreaks yapıyorum

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Arkadaşlar “++” tweakleri dünden beri çalışmıyor. Bir bilgisi olan var mı?

cancan3443634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ses entegresi bozuk telefon başta açılınca Wi-Fi geç açılıyor sadece açılışta pili servis diyor 79 da geri kalan herşeyi orjinal böyle kullanmalımıyım Bluetooth kulaklıkla telefon görüşmesi yapabiliyorum
Bide sağlam ses entegre tamir eden bildiğiniz yer varmı

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iPhone 7 plus 13.3 kullanıyorum. iThemer yükledim ve ana menüde sayfa geçişlerinde kasma mevcut? Neden kaynaklanıyor acaba ?

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Arkadaşlar “++” tweakleri dünden beri çalışmıyor. Bir bilgisi olan var mı?

Benzer sorunu yaşayan var mı?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
YouTube ve oyun içi reklamları yok eden tweak iOs 13 varmı?

Tips
Tips
Üst Alt