Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
başka sim kartı da çalıştırmıyor, denedim
Sen Cihazı bence DFU modundan ( kurtarma modu ekran siyah)

değil Recovery (iTunes+usb görüntüsü)

modundan restore ediyorsun ?!

JailbreakTR

ismailaygn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 9.7'
Merhaba oncelikle forumdaki herkesin ve butun musluman aleminin ramazan bayramını kutlar hayirlara vesilesi olmasini dilerim nice senelere insallah, tavsiyede bulunmanızı istiyorum ipad 5 kullaniyorum ve kulaklik girisi yok , oyun icin bluetooth lu kulaklik alacamda cok iyi ses kasmasi lazim , critical ops oyunj icin alacam daha doğrusu bütçem max 300tl kullanan arkadaslar tavsiyede bulunur mu simdiden tesekkur ederim

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Merhaba oncelikle forumdaki herkesin ve butun musluman aleminin ramazan bayramını kutlar hayirlara vesilesi olmasini dilerim nice senelere insallah, tavsiyede bulunmanızı istiyorum ipad 5 kullaniyorum ve kulaklik girisi yok , oyun icin bluetooth lu kulaklik alacamda cok iyi ses kasmasi lazim , critical ops oyunj icin alacam daha doğrusu bütçem max 300tl kullanan arkadaslar tavsiyede bulunur mu simdiden tesekkur ederim

Ben bunu aldım aliexpres ten 10 -15 gün civarında sürede geldi ses çok yüksek değil ama mükemmel bir kulaklık iyikide almışım dokunmatik ve tek tek veya ikisi aynı anda kullanılabiliyor apple ile tam uyumlu görüşme müzik oyun hepsinde güzel çalışıyor
153 tl he geldi bana satıcı çok iyi bir satıcı anlayışlı faturayı düşük yaz gümrüğe takılmasın demiştim
3 dolar yazmış fiyatı sorunsuzca ulaştı ve süper hızlı şekilde geldi oysa 25-45 gün arası diyordu teslim süresinde ücretsiz kargoda ve takipli şekilde geldi

Bu arada kulalık şarjlı kutusu var ve 2 kulaklığı tam 5 tek kulaklığı 10 defa şarj ediyor
Modeli qcy t1 pro

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ismailaygn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 9.7'

Ben bunu aldım aliexpres ten 10 -15 gün civarında sürede geldi ses çok yüksek değil ama mükemmel bir kulaklık iyikide almışım dokunmatik ve tek tek veya ikisi aynı anda kullanılabiliyor apple ile tam uyumlu görüşme müzik oyun hepsinde güzel çalışıyor
153 tl he geldi bana satıcı çok iyi bir satıcı anlayışlı faturayı düşük yaz gümrüğe takılmasın demiştim
3 dolar yazmış fiyatı sorunsuzca ulaştı ve süper hızlı şekilde geldi oysa 25-45 gün arası diyordu teslim süresinde ücretsiz kargoda ve takipli şekilde geldi

Bu arada kulalık şarjlı kutusu var ve 2 kulaklığı tam 5 tek kulaklığı 10 defa şarj ediyor
Modeli qcy t1 pro

Hocam netten modele baktim da 2 3 saate bitiyomus sarji ? Hayirli olsun bu arada, siz kullanirken hocam ne kadar sarj suresi gidiyo ve oyunlarda ses kasilabiliyomu ? Hazir almisken iyisini alayim diyorum 300 tl ye kadar butce var
oneriiniz icin ayrica teşekkür ederim

Son düzenleme:

yagizsahin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
beyler acil söylermisiniz iphone 5s var yalu nun cydianın sorunsuz çalışan linklerini atarmısınız lütfen

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
beyler acil söylermisiniz iphone 5s var yalu nun cydianın sorunsuz çalışan linklerini atarmısınız lütfen
Profilinizdeki sürüm doğru ise eğer o sürüme jailbreak bulunmuyor.

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Hocam netten modele baktim da 2 3 saate bitiyomus sarji ? Hayirli olsun bu arada, siz kullanirken hocam ne kadar sarj suresi gidiyo ve oyunlarda ses kasilabiliyomu ? Hazir almisken iyisini alayim diyorum 300 tl ye kadar butce var
oneriiniz icin ayrica teşekkür ederim
Ses kasmak ne demek bilmiyorum anlamadım ama ses seviyesi çok yüksek değil evet 3 saat de şarjı bitiyor ama kutusu zaten 5 defa şarj ediyor kulaklıkları

Bence aen başka kulaklık bak

Ertugrul46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bu hatayı alıyorum nasıl düzeltirimD1488DD1-4BE1-4111-AD7F-C91141BFC402.png

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
şahsi tavsiyem QCY-QY12 veya spigen R32e olacaktır.

Hem BT ile telefon yada pc ye bağlayabilirsin hemde arkasındaki mıknatıslar sayesinde kulaklıkları birbirine tutturunca kapandığından dolayı kullanmadığın zamanlarda pilden tasarruf etmiş olursun.

Ben bu ürünü bisiklet üzerinde saatlerce kullandım ve hala da kullanıyorum.( yaklaşık 5-6 saat)

gamblerhacke

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Dns ayarı değiştirerek sertifika sorununu çözen bi konu vardı geçenlerde görmüştüm ama şimdi bulamıyorum hatırlayan bilen filan varmı ?

SM-T315 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Edit: konuyu buldum ama silindi mi ne oldu anlamıyorum konuyu görüntüleyemiyorum

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Dns ayarı değiştirerek sertifika sorununu çözen bi konu vardı geçenlerde görmüştüm ama şimdi bulamıyorum hatırlayan bilen filan varmı ?

SM-T315 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Edit: konuyu buldum ama silindi mi ne oldu anlamıyorum konuyu görüntüleyemiyorum
Evet silindi o konu , çünkü problem yaşayanlar oldu

JailbreakTR

mausser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
şu 3 mesaj olayını neden yaptınız
Mesaj düzenlendi:

soru soramıyorum :D
Mesaj düzenlendi:

şimdi sorabilirim herhalde
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar arkadaşlar elimde yurtdışından ve değişimden gelmiş iphone 5 16GB var alındığı yer almanya bir akrabama ait ios sürümünü 10.3.3 güncelledikten sonra şarz çok yiyormuş ve bana bıraktı bende bende yeni pil aldım 70 tl ye ama facebook falan girdigim zaman dakikada bir atıyor şarzı günde en az iki kere şarz olması lazım normalde ios eski sürümleri kapanmış ama bu sitede 8.4.1 sürümüne indirilebildiğini okudum jailbreak la yapılıyormuş bende cihazı jailbreak yaptım cydia falan geldi pc siz yaptım normal çalışıyor fakat cihazı her açıp kaptmamda h3lix kickstart yapmazsam cydia açılmıyor böyleyken h3lix kickstart yapsam cydia dan gerekli tweakleri indirsem ve bu sitede anlatıldığı gibi sürümü düşürsem şarz sorunu düzelirmi ve cihazı kapatıp açınca cydia çalışmayacağı için sorun olurmu ve sonra 8.4.1 jailbreak yapabilirmiyim

birde bu yöntemle ios 9 sürümü yüklenebilirmi ?
şu jailbreak olayı her kapatıp açmada elle çalıştırmamı lazım yani h3lix kickstar dememmi lazım kontrol merkezi tweak indirdim her kapa açdan sonra çalışmıyor

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
şu 3 mesaj olayını neden yaptınız
Mesaj düzenlendi:

soru soramıyorum :D
Mesaj düzenlendi:

şimdi sorabilirim herhalde
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar arkadaşlar elimde yurtdışından ve değişimden gelmiş iphone 5 16GB var alındığı yer almanya bir akrabama ait ios sürümünü 10.3.3 güncelledikten sonra şarz çok yiyormuş ve bana bıraktı bende bende yeni pil aldım 70 tl ye ama facebook falan girdigim zaman dakikada bir atıyor şarzı günde en az iki kere şarz olması lazım normalde ios eski sürümleri kapanmış ama bu sitede 8.4.1 sürümüne indirilebildiğini okudum jailbreak la yapılıyormuş bende cihazı jailbreak yaptım cydia falan geldi pc siz yaptım normal çalışıyor fakat cihazı her açıp kaptmamda h3lix kickstart yapmazsam cydia açılmıyor böyleyken h3lix kickstart yapsam cydia dan gerekli tweakleri indirsem ve bu sitede anlatıldığı gibi sürümü düşürsem şarz sorunu düzelirmi ve cihazı kapatıp açınca cydia çalışmayacağı için sorun olurmu ve sonra 8.4.1 jailbreak yapabilirmiyim

birde bu yöntemle ios 9 sürümü yüklenebilirmi ?
şu jailbreak olayı her kapatıp açmada elle çalıştırmamı lazım yani h3lix kickstar dememmi lazım kontrol merkezi tweak indirdim her kapa açdan sonra çalışmıyor
Kardeşim sürüm düşürme olayını yapmalısın kesinlikle bende de ipad mini vardı sürümü düşürdüm ve 8.4.1 yaptım kapatıp açonca yenşdme jailbreak yapma olayı gerekmiyor o sürümde

0sm4nl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben Forum Mesaj almaniz gerekiyor durumunu cözemedim. Ben Birsey yazamiyorsam yapamiyorsam birisinlede yazisamiyorsam mesaj nasil olim ki ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ben Forum Mesaj almaniz gerekiyor durumunu cözemedim. Ben Birsey yazamiyorsam yapamiyorsam birisinlede yazisamiyorsam mesaj nasil olim ki ?
dostum ortalama 3 4 forumdaki konuda yorumun olmalı aktif olduğunu bot olmadığını kanıtlaman gerekiyor ki aktifleşsin hesabın sistem böyle sanıyorsam

mausser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
herhangi bir aksilikte 10.3.3 sürümüne nasıl geçerim geri

mausser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
başka sürümlere indirme şansızmız varmı acaba bu yöntemle 9 falan gibi