Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Gecen günlerde Extender diye hep okiyorum bazileri beyeniyor bazilleri bilgi caliyor diyor.

Extender nedir ? ve güvenli mi?
Cydia impactor’un telefondaki hali. Gayet güvenlidir ancak orijinal olanı geliştirici hesabıyla kullanılabiliyor. Buna bi ekleme ile normal hesap ile de kullanılabiliyor. Sahte bir Apple hesabı açabilirsiniz.

JailbreakTR

D

dreguleryuz

Guest
Mesaj yazdığım zaman “link ekyebilmek için en az 3 mesajınızın olması lazım” uyarısı alıyorum. Halbuki link falan eklemiyorum. Bir yerde yanlış mı yapıyorum?

D

dreguleryuz

Guest
Mesaj yazdığım zaman “link ekyebilmek için en az 3 mesajınızın olması lazım” uyarısı alıyorum. Halbuki link falan eklemiyorum. Bir yerde yanlış mı yapıyorum?
Sorun çözüldü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mausser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar şu icloud ekranını geçmenin bir yolu yokmu bir kaç gün önce jailbreak ios sürmünü 8.4.1 e düşürmüştümIMG_20180621_163325.jpgIMG_20180621_163406.jpg
Mesaj düzenlendi:

Telefon çöpmü oldu yoksa :(

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

mausser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
O zaman cihaz çöp oldu desene sahibi hatırlamıyor şifresini kullanıcı adını fakat YouTube de emoji falan kullanarak açıyorlar bir videoda da bir kaç kez 112 arıyor sonra açılıyor onlar nasıl yapıyor

cixman99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
O zaman cihaz çöp oldu desene sahibi hatırlamıyor şifresini kullanıcı adını fakat YouTube de emoji falan kullanarak açıyorlar bir videoda da bir kaç kez 112 arıyor sonra açılıyor onlar nasıl yapıyor
Hocam eğer sahibi adresinden Apple ID sini girip kendisine sorulan sorulari dogru bir sekilde cevaplarsa (doğum tarihi vs gibi) şifreyi ona vereceklerdir başima gelmedi ama arkadaşım bu şekilde düzeltmişti belki sizede bir faydası olur :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Fatıra mevcutsa apple dan açtırabilrisiniz

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam wifi sorunu yaşıyorum sürümüm 11.3.1 wifiye bağlanıyor ama üst bildirim paneline gelmiyor internete girmeye çalıştığımda bağlanamadı diyor
@gokmenecer @efsane6
Aynı wifi ye başka cihazlar bağlanabiliyor mu? Bağlanabiliyorsa cihaz kaynaklıdır.

Eğer cihaz kaynaklıysa ağ ayarlarınızı sıfırlamayı denemeni öneririm.
Aynı zamanda telefonda dns falan ayarladıysan onları da iptal ederek bi dene

Ertugrul46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı wifi ye başka cihazlar bağlanabiliyor mu? Bağlanabiliyorsa cihaz kaynaklıdır.

Eğer cihaz kaynaklıysa ağ ayarlarınızı sıfırlamayı denemeni öneririm.
Aynı zamanda telefonda dns falan ayarladıysan onları da iptal ederek bi dene
Hocam başkaları bağlanıyor ağ ayarlarını sıfırladım yine aynı

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Benimki sorudan çok bir talep ve düşünceyle alakalı olacak;

iphone appstore vs ile alakalı olarak apple türkiyenin istanbul daki telefon numarasından telefon desteği alabilmekteyiz. Acaba bunun bir benzeri niteliğinde jalbreak ile alakalı olarak da bu forum telefonla destek verme konusunda bir düşüncesi olabilir mi ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Benimki sorudan çok bir talep ve düşünceyle alakalı olacak;

iphone appstore vs ile alakalı olarak apple türkiyenin istanbul daki telefon numarasından telefon desteği alabilmekteyiz. Acaba bunun bir benzeri niteliğinde jalbreak ile alakalı olarak da bu forum telefonla destek verme konusunda bir düşüncesi olabilir mi ?
Hocam ne yaptınız. Öyle bi destek mümkün değil bu işler gönüllülükle yapılıyor ama herkesin kendi işi gücü var. Çok özel destek almak istiyorsanız forumumuza bağış yapabilirsiniz. Diğer türlü şu ana kadar nasıl olduysa o şekilde forum üzerinden yardımcı olunur.

JailbreakTR

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba,

Jailbreak yardımı ile sitelere gömülü videoları indirebiliyor muyuz? Öyle bir tweak var mı?
Pc üzerinden henüz indirebilen olmamış ekran kaydı haricinde.
Bunu yapmak mümkün mü?

Ugur.demir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Selam discord kanalınız varmı link verebilirmisiniz

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Instagram ++ kullanıyorum. Son bir hafta 10 gündür ınstagram da yayın akışı saate göre değil. Sürekli aynı fotoğraflar görünüyor en üstte. Paylaşım Zamanına göre sıralanmıyor yani . Aynı sorunu yaşayan var mı yada çözümü bilen. Teşekkür

Cardote

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Jailbreak yüzünden bazı Uygulamalara giremiyorum var mı bir çözümü

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Jailbreak yüzünden bazı Uygulamalara giremiyorum var mı bir çözümü
Ne gibi uygulamalara misal ve ne hata veriyor yardımcı olayım

Cardote

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
şerif abi mesela turkcell uygulamasına giremiyorum hata veriyor jailbreakı iptal ediyorum giriyor bunun için tweak var mı acaba

serif61

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
şerif abi mesela turkcell uygulamasına giremiyorum hata veriyor jailbreakı iptal ediyorum giriyor bunun için tweak var mı acaba

Çözümün bu

Tips
Tips
Üst Alt