Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Juqx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar yeniden soracağım tweakbox gibi yerlerden uygulama kurmaya çalışıyorum ancak bekliyor diyip ana ekrandan yok oluyor indirmiyor bir türlü revoke falanda değil neden böyle oluyor acil yardım! 5S 12.1.1
Kardeşim şuanlık appvalley tweakbox vb uygulamalar işe yaramıyor uygulama indirtmiyor ama ilerleyen zamanlarda düzeltebilirler.

impaxbro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iosninja üzerinden unc0ver için tap to install şu an devredısı pc üzerinden impactor ile yükleyebilir miyim sıkıntı cıkarır mı?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
iosninja üzerinden unc0ver için tap to install şu an devredısı pc üzerinden impactor ile yükleyebilir miyim sıkıntı cıkarır mı?
Cydia Impactor şuanda çalışmıyor. 3uTools ile kurabilirsin forumda konusu var

Yogarock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
3utools yüklü konuyu da okudum biliyorum fakat hata veriyor yüklemiyor
Ne hatasi veriyor. Ben o programla jailbreak yapmistim. Ayrica panda helper i denediniz mi? Orada chimera uncover hepsi mevcut.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

impaxbro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ne hatasi veriyor. Ben o programla jailbreak yapmistim. Ayrica panda helper i denediniz mi? Orada chimera uncover hepsi mevcut.

tamamdır simdi oldu hatırlamıyorum hatayı ama bi daha denedim su an jailbreak yapmaya calısıyorum yeniden sorun cözüldü

Yogarock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaslar. Cydia dan appshortcut 2 tweak indirdim. Tweak gayet iyi calisiyor ancak home screen e tamamen kitliyor. Sayfa ilerletemiyorum. Boyle bir sorunla karsilasan var mi? Ya da cozumunu bilen varsa yazarsa sevinirim.

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Packix reposunda carbrige yükledim WiFi gidiyor gitmesine sorunu telefon tarihi 2000yılına alıyor elle düzelmiyor ya 2037 yoluna gidiyor yada daha geriye int bağlanamıyorum sorunu nasıl çözebilirim

EbuAhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOS 12.1.3'e Unc0ver ile Jailbreak yaptım, uzun bir süre kullandım fakat şimdi ise telefon açılmıyor Apple Logosunda kalıyor ne yapmam gerekiyor?

ariftopcu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Iyi gunler. Ipad 2 Ios 9.3.6 surumlu makinem var. jailbreak yapmak isiyorum fakat cydia uzerinden phoenix ile basaramadim. baska bir yolu var midir? yol gosterecek arkadas ya da arkadaslara simdiden tesekkur ediyorum.

Nocnoc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
uncover ı 3utools ile nasıl yükleyebilirim? 3utools 11.1.1 ipad'e jailbreak sekmesinden devam edince Electra yüklüyor. o da cydia bir sürü hata veriyor. uncover'ı 3utools ile yükleyebilir miyim?

Yogarock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
uncover ı 3utools ile nasıl yükleyebilirim? 3utools 11.1.1 ipad'e jailbreak sekmesinden devam edince Electra yüklüyor. o da cydia bir sürü hata veriyor. uncover'ı 3utools ile yükleyebilir miyim?
Eger guncelleme hatasi aliyorsan ben de almistim. Surum 12.4. Ben de 3utools tan yapmistim jailbreak i. Tavsiyem hepsini teker teker secip guncellemen. Ben oyle ustesinden gelmistim cydia sorunlarindan. Olmadi panda helper gini ucuncu parti programlardan guncel uncover i indirip tekrar deneyebilirsiniz.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Iyi gunler. Ipad 2 Ios 9.3.6 surumlu makinem var. jailbreak yapmak isiyorum fakat cydia uzerinden phoenix ile basaramadim. baska bir yolu var midir? yol gosterecek arkadas ya da arkadaslara simdiden tesekkur ediyorum.
Nasıl bir hata aldınız?

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.1.4 sürümüm var jailbreak düzgünce kullanıyordum bi baktım jailbreakli uygulamalar kaybolmuş ama cydia'ya giriyor kurulu uygulamalarda da gözüküyor ama jailbreak uygulamaları yok kurulmuyorda

xMaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar, uzun süredir iOS 11.3.1 kullanıyordum. Jailbreak konusu artık baydığı için kaldırmak istiyorum.

Öncelikli sorularım:
  1. Jailbreak'i kaldırmadan önce nasıl yedek almalıyım ki verilerim bozulmadan ios 13'e geçsin?
  2. Wipe noktasını nasıl halledebilirim?
Teşekkürler, iyi akşamlar​

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
2ABC639B-AE6E-4692-9FAB-B3A3E491C083.jpeg

Şu Diğer kısmı aşırı şekilde artıyor ne yapmam lazım nasıl bula bilirim bu diğerin ne olduğnu?

CAGRI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.

Keyifli Forumlar...

Hiçbir yerden hiçbir şekilde unc0ver yükleyemiyorum yardımcı olabilecek var mı? Sİlzee iosninja dan yüklemeye çalıştığımda şu anda yüklenemedi diyor günlerdir sürekli deniyorum. İmpactor ile atmaya çalıştığımda da olmuyor. 3utools electra atıyor uncover atmıyor.

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
üstadlar iyi akşamlar bende ıphone5 10.3.3 sürümü olan cihaz var jailbreak yaptım packix reposunda carbridge satın aldım telefonu araca bağladımda belli bir süre sonra telefon saat tarihini 2000 yıllara alıyor elle düzeltiyorum fakat bu günkü tarihe dönemiyorum bu seferde ileri bir tarihe atıyor ne yaptıysam olmuyor buna bağlı olarak internet ve wifi çalışmıyor. sorunu çözümü nedir acaba bilginiz varmı yardımcı olursanız sevinirim bununla ilgili konu açsam faydalı olurmu i celnear ile silme işlemi yap dediler olmadı

Tips
Tips
Üst Alt