Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
11.3.1
arkadaşlar tlfnumda uzun zamandır sorun var. cydia güncellemelerin de güncellediğim halde rebot yapınca eski sürümüne geri dönüyor sorunun güncelemelerde olduğunu fark ettim mesela apt 1.4 transitional sürümü 1.4.9-1’de güncelleme yapımca 0 yükseltiyo ve bazı apt güncellemelerinde bu sorun var şuan apt 1.4 transitional yükseltmedim yükseltincede birsürü cydia güncellemesi eski sürümüne dönüyor
silip tekrar tekrar yükleyim dedimde birsürü cydianın tweakleri silinecek
ve tlfnumda uncoverdan jb yapınca respingde takılı kalıyo mecbur load tweaks kapatıyorum durduk yere donma oluyor yadım ederseniz sevinirim pc yok :(
Restore RootFS ile Jailbreak kaldırıp tekrar jailbreak yap. Ardından Cydia açıp güncellemeleri yap

Staphxis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.4
Jailbreak’i ilk defa yapıcam bu konuda az araştırayım dedim öyle kolayca yapamadımda 13.1.3 için bi jailbreak varmı yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj düzenlendi:

Glardoni48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.2
Jailbreak’i ilk defa yapıcam bu konuda az araştırayım dedim öyle kolayca yapamadımda 13.1.3 için bi jailbreak varmı yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj düzenlendi:
Bu konu ile alakalı forumda gerekli konular zaten mevcuttu biraz araştırabilirdin.
Cihazın için Jailbreak aracı mevcut.
Jb Aracının İsmi '' Checkra1n ''.
Bu araç ile cihazına jailbreak yapabilirsin. Fakat bu aracı şimdilik kullanabilmen için Macintosh bir cihaz'a ihtiyacın olucak. Bu jailbreak aracı şu anda MacOS sistemlerde çalışmaktadır.
Şimdilik 'Untethered' olarak çalışıyor. Cihazı kapatıp açtığında tekrar boot etmen gerekicek.
Forum da bu konuyla ilgili konular mevcuttur.
İyi çalışmalar.

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
Mesaj düzenlendi:

harun.tvh

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.4
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Ben 12.4 jb'li iphone 7 kullanıyorum. Biliyorsunuz Cydia Impactor hata veriyordu. 3 gün jb'siz kaldım. Dün 3utools ile jb yaptım. Önceden sorun yoktu Ancak şimdi telefon geldiğinde telefona bir şeyler oluyor restart istiyor. Yeni kurduğum tweakleri de kaldırdım. Sizce problem nedir. Şimdiden teşekkürler.

mert2782

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.4
İos 13.2.3 kullanıyorum bataryamın dayanması düştü sanki yada 2 sene olcak cihaz pildenmi kaynaklı başka benim gibi olan varmı

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
11.3.1
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Ben 12.4 jb'li iphone 7 kullanıyorum. Biliyorsunuz Cydia Impactor hata veriyordu. 3 gün jb'siz kaldım. Dün 3utools ile jb yaptım. Önceden sorun yoktu Ancak şimdi telefon geldiğinde telefona bir şeyler oluyor restart istiyor. Yeni kurduğum tweakleri de kaldırdım. Sizce problem nedir. Şimdiden teşekkürler.
Tweakler bazı sistem dosyalarını etkilemiş olabilir, kaldırmak yetmiyor bazen. Restore RootFS ile jailbreak kaldırıp tekrar jb yapın. Çözüm olmazsa succession ile restore işlemi yapman gerekecek

Glardoni48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.2
İos 13.2.3 kullanıyorum bataryamın dayanması düştü sanki yada 2 sene olcak cihaz pildenmi kaynaklı başka benim gibi olan varmı
Pil sağlığında son durum nedir ?

Beyazkin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
11.2.1
Restore RootFS ile Jailbreak kaldırıp tekrar jailbreak yap. Ardından Cydia açıp güncellemeleri yap
Üstad ; az önce Cydia’ya güncelleme geldi, güncelledikten sonra cydia’ya giriş yapamıyorum

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.2
Unc0ver veya herhangi jb aracı yükleyemeyenler appvalley in resmî sitesinden indirebilir denendi çalışıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Glardoni48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.2
90 dı 89 olmuş daha yeni fark ettim
Pil sağlığınızdan dolayı olabilir.
Pilinizi hangi uygulumanın çok tükettiğini bir kontrol edin.
'icleaner' ile bir temizlikte önerimdir.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
12.0
Arkadaşlar tek banamı oluyor bilmiyorum ama tweakbox'dan ne zaman uygulama kurmaya çalışsam bekliyor diyiyor sonra kayboluyor ekrandan. Sinir olmaya başladım bu duruma revokede değil uygulamalar ama kurulmuyor bir türlü cihazıma. Arkadaşımın telefona kuruluyor ama neden bende böyle bir sorun var?

yuzbashi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
11.3.1
11.4.1'den 12.4'de geçiş var mıdır? Varsa nasıl yapılır

Synn2717

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
11.4
12.4.1 e uncover jb oluyormu??

mustup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.4

arkadaşlar bu sorunu yaşıyorum ve güncelleme yapamıyorum bilemler yardımcı olabilir mi? 12.4

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.4
Papara jailbreaki algılıyor engellicek tweak var mı
Libertyler olmuyor

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.4
Arkadaşlar packix repoyu kendi sitesinde carbrige satın alarak yükledim fakat kurarken böyle bir hata veriyor ve bazen safe moda atıyor internet Wi-Fi bağlantısı kopuyor silbaştan tekrar kurulum yaptığımda düzeliyor sadece carbrige yüklü başkada bir şey yüklemiyorum
Mesaj düzenlendi:

Bu sorun nedir acaba sadece Cartridge yüklü Bazen telefon WiFi algılamıyor internet bağlı oldu halde internet yok diyor sorun bunlardamı acaba yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

asmdncer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.2
Kolay gelsin herkese. Bu watusi for wp tweakinde reklamları kaldırmak için ne yapmam gerekiyor? Donate atılınca reklam kalkıyor mu?

deliadam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.1
Whatsapp güncellemesiyle sticker atmayı yavaşlattılar bunu watusi olmasına rağmen hızlı atamıyorum başka bi yolu varmıdır?

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.4
12.4.3 iPhone 5s jailbreak yapılıyormu

srdgny

aseggesa
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
12.4.3 iPhone 5s jailbreak yapılıyormu
Mac ile yapılıyor konu linkini inceleyin.

Üst Alt