Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS

Hiçbir yerden hiçbir şekilde unc0ver yükleyemiyorum yardımcı olabilecek var mı? Sİlzee iosninja dan yüklemeye çalıştığımda şu anda yüklenemedi diyor günlerdir sürekli deniyorum. İmpactor ile atmaya çalıştığımda da olmuyor. 3utools electra atıyor uncover atmıyor.
Konuyu buradan takip edebilirsin, Duyuru - unc0ver-Chimera & Cydia Impactor Yükleme Hataları

üstadlar iyi akşamlar bende ıphone5 10.3.3 sürümü olan cihaz var jailbreak yaptım packix reposunda carbridge satın aldım telefonu araca bağladımda belli bir süre sonra telefon saat tarihini 2000 yıllara alıyor elle düzeltiyorum fakat bu günkü tarihe dönemiyorum bu seferde ileri bir tarihe atıyor ne yaptıysam olmuyor buna bağlı olarak internet ve wifi çalışmıyor. sorunu çözümü nedir acaba bilginiz varmı yardımcı olursanız sevinirim bununla ilgili konu açsam faydalı olurmu i celnear ile silme işlemi yap dediler olmadı
Çözüm bulamıyorsan DFU ile yazılım yükle gitsin uğraşma dostum

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

arkadaşlar bu sorunu yaşıyorum ve güncelleme yapamıyorum bilemler yardımcı olabilir mi? 12.4

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Filza/usr/libexec/cydia/cydo seçeneğindekini bul

06555 yap kaydet Cydia tweak indirmeyi dene yapamazsan YouTube var.

cydia sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (1)ve(2) aynı işlem sorununuz düzelecektir..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

cydia sub-process /usr/libexec/cydia/cydo returned an error code (1)ve(2) aynı işlem sorununuz düzelecektir..

bu sorunla karşı karşıya kalıyorum

Yogarock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak ile ilgili sorun yasayanlar suan panda helper dan gerekli yazilimlari indirebilirsiniz. Lisans sorunu giderilmis.

impaxbro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
telefonum koreden geldiği için oradaki yasa gereği kamera sesi kapatılmıyor ben de filza üzerinde bir ayarla yaptım jailbreak kaldırdığımda bu da gidiyor bu gitmeden jailbreak kaldırma imkanı var mı ?

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

@efsane6 hocam yardımcı olabilirmisiniz

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
hocam terminal işini çözdüm izinleri 06755 e alabiliyorum fakat işi bitrdikten sonra cydiaya girip güncelleme yapmaya çalıştığımda olay başa sarıyo ve aynı hatayı alıyorum

06555 dene hocam

ozguryildiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar indirdiğim tweakler ayarlar uygulamasında gözükmüyor nasıl bir çözüm yolu izlemem gerekiyor?

anilardic41

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 kullanıcısıyım ios12.4.4 güncellemesi aldım fakat jailbreak’i dört gözle bekliyorum sizce güncellediğim zaman jailbreak 12.4.4 içinde aktif olur mu (jailbreakin geldiği zamandan bahsediyorum)?

Axis224

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İyi akşamlar iphone 7 kullanıyorum bir haftadir servis yok ve aranıyor hatası veriyor ve arama yapamıyor internetimi kullanamıyorum. İphone servisine götürdüğüm zaman yurtdışından geldigi icin islem yapamadığını söyledi. İki telefoncuyla görüştüm yapılsada tekrarlayacağını söyledi. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?
Aynı sorunu bende yaşıyorum lütfen biri çözümü nedir söyleyebilir mi gece jb attıktan sonra oldu bende. Onun öncesinde hiçbir problem yoktu.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Storeswitcher 2 tweak kurdum fakat açdığım hesabları göremiyorum işarete tıkladığımda

Kullanan varsa anlata bilirmi nasıl oluyor

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Storeswitcher 2 tweak kurdum fakat açdığım hesabları göremiyorum işarete tıkladığımda

Kullanan varsa anlata bilirmi nasıl oluyor
Kardeş appstore ye gir, sağda resmimin üstüne tıkla, okla gösterdim, çift ok u tıkla görürsün

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@ivez oraya tıklayınca bir hesap çıkıyor diğer açtığım hesaplar gözükmüyor

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hesabı nerden ekliyorsun ekran resmi atsana bi telefondan sen ona göre doğrumu yapmışım bakayım

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hesabı nerden ekliyorsun ekran resmi atsana bi telefondan sen ona göre doğrumu yapmışım bakayım
Mevcut hesaptan çıkış yap, yeni maili ve şifreni yaz, ülke Amerika seç, çift ok çıkması lazım ben öyle hatırlıyorum.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi pazarlar arkadaşlar, Translomatic ve Liberty çakışıyor son güncellemeden sonra, liberty devre dışı kalıyor
@srdgny

Son düzenleme:

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
İyi pazarlar arkadaşlar, Translomatic ve Liberty çakışıyor son güncellemeden sonra, liberty devre dışı kalıyor
@srdgny

Ben bunu kullanıyorum gayet başarılı.

Tips
Tips
Üst Alt