Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
öncelikle kolay gelsin. bugün kodi açılmamaya başlamıştı ben de cydia üzerinden yeniden kurayım dedim ancak kurulurken hata verdi, defalara denememe rağmen kuramadım. galiba bir şeyler bozuldu diyerekten restore rootfs yaptım ve tekrardan jailbreak yapmak istedim bu sefer jailbreak başarı ile yapılıyor ancak cydia uygulaması ana ekrana gelmiyordu. defalarca denememe rağmen yine olmadı. belki bir umut diyerekten telefonu sıfırladım ve tekrar jailbreak yaptım fakat temiz bir kurulum yapmadığımdan dolayı doğal olarak önceki tweakler kurulu geldi ancak yine cydia uygulaması yoktu. şu an bu durumda duruyor telefon ne yapabilirim?
ayrıca hiçbir yasaklı repo ya da tweak yüklememiştim. (ios 12.4)
Yedek yüklediğiniz sürece cihazınızın o anki sorunlu hali tekrar cihaza yüklenir. Yani yaptığınız restorenin hiç bir anlamı yok.
Cydia ana ekrana gelmesi için uncover ayarlardan reset cydia chache ve reinstal cydia sekmelerini etkinleştirin ve tekrar jb yapın.

Phreaker8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jb yapabilirsiniz problem olmaz. Tek sorun cihaz cydia dan repo ve tweak kaynaklı bir sorun nedeni ile elmada kalırsa icloud hesabı ve şifresini bilmediğiniz için cihazı etkinleştiremezsiniz.
Diğer sorunuzun cevabı hayır.
yanıtınız için teşekkürler hocam. internette bazı videolarda filza aracılığı ile db dosyalarını silip gerçekleştiriyorlar bu işlemi. bi bilginiz var mı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
yanıtınız için teşekkürler hocam. internette bazı videolarda filza aracılığı ile db dosyalarını silip gerçekleştiriyorlar bu işlemi. bi bilginiz var mı?
İphone 5s çekmecede yatıyor icloud şifresi ve hasabı olmadığı için

Phreaker8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İphone 5s çekmecede yatıyor icloud şifresi ve hasabı olmadığı için
jailbreak işlemini gerçekleştirdim hocam ben. yani cihaz aktif kullanılan bir cihaz. ikinci el aldım cihazı adamın icloud şifresinden falan haberi yok zaten. telefona kendi appstore hesabımla giriş yaptım kullanıyorum ancak işte çöker vb telefonu tekrar kullanamam diye bu icloud işini halletmek istiyorum. sizinki de benzer bir durum sonucu mu oldu ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
jailbreak işlemini gerçekleştirdim hocam ben. yani cihaz aktif kullanılan bir cihaz. ikinci el aldım cihazı adamın icloud şifresinden falan haberi yok zaten. telefona kendi appstore hesabımla giriş yaptım kullanıyorum ancak işte çöker vb telefonu tekrar kullanamam diye bu icloud işini halletmek istiyorum. sizinki de benzer bir durum sonucu mu oldu ?
Cihaz bana geldiğinde parola nedeni ile kitlenmişti
Parola ve hesap olmadığı için yedek parça konumunda bekliyor.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Edit

Son düzenleme:

Phreaker8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cihaz bana geldiğinde parola nedeni ile kitlenmişti
Parola ve hesap olmadığı için yedek parça konumunda bekliyor.
cihaz babamın zaten yakında telefon alıcam o zaman deniyim olmadı benim telefonu ona veririm :D ilginiz için teşekkürler

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Arkadaşlar iyi forumlar ReProvision ile uygulama imzalayamıyorum. Bu hatayı alıyorum çözümü bilen var mıdır?903533DC-7A57-47E1-9EE3-9CD0659CD7C2.jpeg

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.
Smule karaoke için vip tweak var mı

Mustafagider1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar yardım edin lütfen. Ayarlardan Parolalar ve hesaplar sekmesine giremiyorum açılmıyor. Herhangi bir üye olduğum sitede parolamı otomatik dolduramıyorum jb olmadığı zaman oluyor. Bide bazen kameram çalışmıyor simsiyah kalıyor hiçbir uygulamada çalışmıyor görüntülü görüşmede bile.
Cihaz xr
Sürüm 12.4

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Arkadaşlar yardım edin lütfen. Ayarlardan Parolalar ve hesaplar sekmesine giremiyorum açılmıyor. Herhangi bir üye olduğum sitede parolamı otomatik dolduramıyorum jb olmadığı zaman oluyor. Bide bazen kameram çalışmıyor simsiyah kalıyor hiçbir uygulamada çalışmıyor görüntülü görüşmede bile.
Cihaz xr
Sürüm 12.4
Uncover da sorun var bir kaç gine köklü güncelleme yapacak onunla beraber çözülecek bende de var

Mustafagider1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Uncover da sorun var bir kaç gine köklü güncelleme yapacak onunla beraber çözülecek bende de var
kamera sıkıntısı var mi ?

Birde ben bilmeden crackli tweak yükledim hemen sildim repoyu da sildim filzadan kontrol ettim crackli tweak e dair birsey bulamadım. Acaba bundan dolayı mi oluyor.

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Km

Birde ben bilmeden crackli tweak yükledim hemen sildim repoyu da sildim filzadan kontrol ettim crackli tweak e dair birsey bulamadım. Acaba bundan dolayı mi oluyor.
Uncover da sorun var A12 de jb yapan herkeste var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

A12 cihazlarda Uncover jb yapıldığı zaman faceid, harita ve kamera uygulamasında bozulmalar oluşuyor.

Mustafagider1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
A12 cihazlarda Uncover jb yapıldığı zaman faceid, harita ve kamera uygulamasında bozulmalar oluşuyor.
Çok teşekkür ederim. Başka konuda mesajını gördüm. Kafayı yemek üzereydim en son 13 e güncelleyecektim. İyi ki böyle bir forum var hepinize çok teşekkürler

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR

İpa da sorun varmış gibi görünüyor unc0ver gibi debleri imzalayabiliyormusun
5-6 ipa değiştirdim ve oldu aynen ipaların hepsi bozukmuş nerdeyse.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Betalaktamaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Merhaba arkadaşlar doğru yer mi bilemedim forumda yeniyim. VLC player ile altyazı nasıl açılıyor bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

İyi forumlar :)

Tips
Tips
Üst Alt