Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
4K çekilen videoyu veya kaliteli çekilen bir video whatsapp dan gönderdiğinizde kalitesi düşüyor bunu engelleyebilen var mı ?
Aynen varsa bende böyle bişey arıyorum ek olarak çekilen resimleride aynı boyutta göndermek istiyorum nasıl yapabiliriz

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen varsa bende böyle bişey arıyorum ek olarak çekilen resimleride aynı boyutta göndermek istiyorum nasıl yapabiliriz

bu uygulama ile beraber 4k gönderiliyor deniyor ama araştırıyorum hala

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
xarold gibi repolardan bakabilirsiniz. Daha farklı repolara pek bulaşmamanızı öneririm

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
aynı cihazda başka bir numara ile 2.whatsapp ı kullanabileceğim bir tweak ya da uygulama metodu var mı ?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
maalesef indirme işlemi tamamlanamıyor. Diğer linklerden de denedim hatta clash of clans ı da indirmeye çalıştım ama olmadı. appsync unified de yüklü olmasına rağmen.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
maalesef indirme işlemi tamamlanamıyor. Diğer linklerden de denedim hatta clash of clans ı da indirmeye çalıştım ama olmadı. appsync unified de yüklü olmasına rağmen.
sürüm nedir tlefonun kardeşim
Mesaj düzenlendi:

bu repoyu bulabildim cihaz jbli değil deneyemedim ama istersen bir dene.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
sürüm nedir tlefonun kardeşim
Mesaj düzenlendi:

bu repoyu bulabildim cihaz jbli değil deneyemedim ama istersen bir dene.
iphone 5 ios 10.3.3

BuraKrts

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Konu açamadım buraya yazıyım sorunum instagram arkadaşlar anket olsun yeni gelen özellikler gelmiyor gelsede hemen kayboluyor anket özelliği ilk çıktığı zaman gelmişti şuan yok hesabımla alakalı kendi telefonumdan başka hesaba giriyorum herşey var kendi hesabım da yok

Ekli dosyalar

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Konu açamadım buraya yazıyım sorunum instagram arkadaşlar anket olsun yeni gelen özellikler gelmiyor gelsede hemen kayboluyor anket özelliği ilk çıktığı zaman gelmişti şuan yok hesabımla alakalı kendi telefonumdan başka hesaba giriyorum herşey var kendi hesabım da yok
,
bu bazen olabiliyor bende de paylaşım atamıyorum atar atmaz siliniyordu buna tek çözüm cihazı sıfırla yada uygulmayı sil sonra tekrar yüklemeyi dene olmazsa dediğim gibi fabrika ayarına getirmezsen düzelmez.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Crashreporter yükledikten sonra cihaz anımasyonlarında ufak yavaşlama oldu ve şarj daha hızlı bitiyor.Bu durumu yaşayan var mı? Birlikte yüklenen bağımlılıklar tweak kaldırılırken siliniyor mu?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Crashreporter yükledikten sonra cihaz anımasyonlarında ufak yavaşlama oldu ve şarj daha hızlı bitiyor.Bu durumu yaşayan var mı? Birlikte yüklenen bağımlılıklar tweak kaldırılırken siliniyor mu?
Hayır onlar kalır

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Watusi yüklüydü ve onlinenotify uygulamasını etkiliyor du. Whatsapp saçmalaya başlamıştı. Bana onlinenotify daha çok lazım olduğu için watusi yi kaldırdım. Ancak sanırım kalıntılarını silemedim ki sorun hala devam ediyor. Çevrim içi olan kişileri göstermiyor bile whatsapp artık. İCleaner ile defalarca temizlik yaptım ancak sorun devam. Var mı bi bilgisi yada tavsiyesi olan arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafından düzenlendi:

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Watusi yüklüydü ve onlinenotify uygulamasını etkiliyor du. Whatsapp saçmalaya başlamıştı. Bana onlinenotify daha çok lazım olduğu için watusi yi kaldırdım. Ancak sanırım kalıntılarını sikemedim ki sorun hala devam ediyor. Çevrim içi olan kişileri göstermiyor bile whatsapp artık. İCleaner ile defalarca temizlik yaptım ancak sorun devam. Var mı bi bilgisi yada tavsiyesi olan arkadaşlar

iCleaner ile ayar dosyalarını sildin
mi?

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iCleaner ile ayar dosyalarını sildin
mi?
Evet... watusi ile ilgili olanları sildim . Yani bildiğim kadarıyla... bu arada onlinenotify çalışmak için watusitools u otomatik olarak kendisi yüklüyor. Şalırdım ne yapacağımı yemin ediyorum

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Evet... watusi ile ilgili olanları sildim . Yani bildiğim kadarıyla... bu arada onlinenotify çalışmak için watusitools u otomatik olarak kendisi yüklüyor. Şalırdım ne yapacağımı yemin ediyorum

Watusiyi tekrar kur, iCleaner ile ayar dosaylarını sil ardından tekrar kaldır watusiyi

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Watusiyi tekrar kur, iCleaner ile ayar dosaylarını sil ardından tekrar kaldır watusiyi

Watusi yi kurdum hocam şimdi . İCleaner da ekran bu . Sadece watusi plist uzantısı görünüyor. Bunu mu siliyorum?

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Yaptım dediklerinizi hocam . Sonuç aynı. Sorun devam ediyor yani malesef :(

Şimdi onlinenotify yi kaldırıp yeniden kurmayı denedim ve bu iletiyi alıyorum ekranda. Yüklüyor ancak çalışmıyor tweak...

Tips
Tips
Üst Alt