Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Dediğim gibi bir nevi apple güvenlik sınırlaması, devre dışı bırakılırmı dersen, yapılabilir fakat cihaz sağlığını etkiler. Tercih sizin.
Tamamdır üstadım çok sağolun , hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim yardımlarınız için

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar cercubede sorun var versiyonda 5.0.5 ama yine sorun devam ediyor çözümü varmı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar
Respring logosu değiştirmek istiyorum
12.1.4 jb kullanıyorum
Anemone kullanmıyorum, snowboard kullanıyorum
Ve hazır paket değil de kendim customize etmek istiyorum örneğin bir gif dosyasını respring logosu yapmak gibi vs.
Yardımcı olabilecek varmı? :confundio1:

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar cercubede sorun var versiyonda 5.0.5 ama yine sorun devam ediyor çözümü varmı

Sorun nedir.?

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
IMG_0317.jpg

S.a bunun çözümü nedir sürekli çıkıyo kurtulamadım yanlış bişiy mi yükledim acaba düne kadar yoktu

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar
Respring logosu değiştirmek istiyorum
12.1.4 jb kullanıyorum
Anemone kullanmıyorum, snowboard kullanıyorum
Ve hazır paket değil de kendim customize etmek istiyorum örneğin bir gif dosyasını respring logosu yapmak gibi vs.
Yardımcı olabilecek varmı? :confundio1:
Doğrudan dosya sistemine yapılan müdahalelerde yanlışlık yapılması halinde cihazın elmada kalmasına neden olur. İşlemleri yaparken dikkatli olun. Sorumluluk sizindir.
Filza Respring dosya yolu
/System/Library/PrivateFrameworks/BackBoardServices.framework
resimleri kendiniz ölçeklendirme ve isimlendirme yaparak respring logosu oluşturabilirsin.
Veya paylaştığım linkdeki tweakı inceleyebilirsin.

Son düzenleme:

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sorun nedir.?

Dowland kısmı çıkmıyor önceleri videoda müzikte indiriyodum şimdi pip diye bişey var libcercubede hepsi tamam ama anlamadım

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dowland kısmı çıkmıyor önceleri videoda müzikte indiriyodum şimdi pip diye bişey var libcercubede hepsi tamam ama anlamadım

Pip e değil yandaki küçük ok a dokun extra menü çıkacak orda cercube yazana dokun yeni versiyon böyle.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Pip e değil yandaki küçük ok a dokun extra menü çıkacak orda cercube yazana dokun yeni versiyon böyle.

ya ben o oka hiç tıklamadım bu ne körlükmüş çok saolasın sonra bi uyarı verdi maili onayladım oldu çok teşekkür ederim

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
12.1.1 beta kullanıyorsanız nobetaalert tweaki kurun.

Teşekkürler oldu ツ sadece ayarlardaki 1 uyarısını kaldırmadı yinede sağol

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
çok fazla twiter hesabına telefonumu bağladım şuan tektek grıp hesaplardan siliyorum ama hala baska hesapda bağlı dıyor bunun bir çözümü varmı arkadaşlar telefonum hangi twiter hesabında kayıtlı bakabıleceğimiz yada tüm hesaplardan kaldırabıleceğımız ? butun gun bunu çözmeye uğraştım 😔

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Twitter yardım bölümünden iletişime geçin. Hesabın bağlı olduğu cihazlar neyse de, cihazın bağlı olduğu hesaplar konusu çok daha başka bir olay.
Kolayca (en azından bizim tarafımızdan) halledilebilecek bir şey gibi durmuyor.

okyanusumur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
evet malesef bende bi çözüm bulamadım 2 gün uğraştım yardım kısmından kullandığım hesaplara tektek girip telefon numarasını kaldırdım hesapları deactif ettim fakat yinede yeni hesap açarken bu numara başka hesapta kuullanılıyor diyor çözüm olarak şimdilik kız arkadaşımın telefonunu onay olarak kullanıyorum .

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selam forumdaslar herkese hayirli aksamlar dilerim.
az once telefonumda whatsapp da gorusme yaparken kasmalar donmalar meydana geldi.

Telefonumu temizleme vakti geldi dedim sanirim fakat iki tane durum vaziyet var hangisi dogru doluluk oraninda ?

Ve hangi programla temizlemi onerirsiniz tesekkurlee

Ekli dosyalar

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yaa arkadaşlar bu 12.3 için pwn20 ninde yazdığı hiçbirşey yok adamlar yoksa jb çıkarmayacaklar mı? Yani nedir bu kaç haftalardır 12.3 için birşey söylemiyor halen bekleyen çokça 12.3 4k kullanıcı var. Bu konu hakkında bi bilgisi olan var mı?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yaa arkadaşlar bu 12.3 için pwn20 ninde yazdığı hiçbirşey yok adamlar yoksa jb çıkarmayacaklar mı? Yani nedir bu kaç haftalardır 12.3 için birşey söylemiyor halen bekleyen çokça 12.3 4k kullanıcı var. Bu konu hakkında bi bilgisi olan var mı?
Elinde malzeme olmadan bir şey yapamaz, bir şey de söyleyemez. Ne demesini bekliyorsun sen ondan ?

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Selam forumdaslar herkese hayirli aksamlar dilerim.
az once telefonumda whatsapp da gorusme yaparken kasmalar donmalar meydana geldi.

Telefonumu temizleme vakti geldi dedim sanirim fakat iki tane durum vaziyet var hangisi dogru doluluk oraninda ?

Ve hangi programla temizlemi onerirsiniz tesekkurlee
İkiside doğru. Hesaplamanın bitmesini bekleseydin. iCleaner sisteme ayrılan alanı hesaplamıyor. Sadece Kullanıcı veri hesaplaması yapıyor. Ona göre aradaki farkın sisteme ayrıldığını anlayabilirsin

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Teşekkürler oldu ツ sadece ayarlardaki 1 uyarısını kaldırmadı yinede sağol

SkinnySettings tweaki bu uyarıyı kaldırır fakat güncelliği konusunda bilgim yok. bakabilirsin

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Uygulamaya özel çözünürlük ayarlama vardı, sanki öyle hatırlıyorum. Seçtiğimiz uygulamaların ekrana göre scalesini ayarlıyorduk. Hatırlayabilen ya da bilen var mı ?
System infodan sorunsuz bi şekilde çözünürlük değiştirip sorunsuz kullanıyorum fakat oynadığım oyuna girince çözünürlüğü berbat oluyor, hiçbişey net olmuyor, bunun bi çözümü var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt