Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
facebook sponsor reklamlarini kaldiran tweak var mi ios 12 icin?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Repodan mega untrusted hosts blocker tweaklarını deneyebilirsin

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Appcake yuklemek istiyorum fakat appsync istiyor 12.1.4 e appsync nasil yukleyebilirim.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Instagram'ı etkileyen 3 tweak var. Bir tanesi yüzünden acayip kasıyor. Ben o kasanı pasif yapıp sadece diğerlerini aktif edebilir miyim ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Instagram'ı etkileyen 3 tweak var. Bir tanesi yüzünden acayip kasıyor. Ben o kasanı pasif yapıp sadece diğerlerini aktif edebilir miyim ?
Bir tweak başka bir tweaki’i engelliyorsa ve zorluyorsa , o Tweaki silmen lazım yani sadece pasif bırakmak yeterli olmayabilir...

bu cihaz ısınmasına neden olabilir veya batarya performansını engeller..

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir tweak başka bir tweaki’i engelliyorsa ve zorluyorsa , o Tweaki silmen lazım yani sadece pasif bırakmak yeterli olmayabilir...

bu cihaz ısınmasına neden olabilir veya batarya performansını engeller..
Etkileyen dediğim yani eclipse, instagram++, iThemer'daki bir kaç tema uygulamaya etki ediyor. Engelleme gibi bir durum yok. Sadece iThemer'daki bir kaç tema aktif olunca kasma yapıyor. Benim istediğim iThemer, instagramda devre dışı kalsın. Çünkü diğer kısımlar da kullanıyorum temayı.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Etkileyen dediğim yani eclipse, instagram++, iThemer'daki bir kaç tema uygulamaya etki ediyor. Engelleme gibi bir durum yok. Sadece iThemer'daki bir kaç tema aktif olunca kasma yapıyor. Benim istediğim iThemer, instagramda devre dışı kalsın. Çünkü diğer kısımlar da kullanıyorum temayı.
iThemer de tek tema aktif edeceksin , bir kaç tema eklesende çalışmaz yada hatları karıştırırsın:)

Anemone veya iThemer’de sadece lazım olan tema klasörlerini kullan diğer kullanmadığın klasörleri silebilir veya yedek olarak bir yerde saklayabilirsin..

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iThemer de tek tema aktif edeceksin , bir kaç tema eklesende çalışmaz yada hatları karıştırırsın:)

Anemone veya iThemer’de sadece lazım olan tema klasörlerini kullan diğer kullanmadığın klasörleri silebilir veya yedek olarak bir yerde saklayabilirsin..
Benimki normal ikon değiştiren temalardan farklı. :D Instagramı değiştiren "3rd Party" seçeneği. Onun içinden siliyorum Instagram olanı yine de aynı şekilde kasıyor. Anca hepsini kapatınca kasma gidiyor o zaman da bir tadı kalmıyor. :D

13068

EDİT: Flat UI paketini kaldırdım yine de kasma var.

EDİT 2: Bütün her şeyi kapatmama rağmen anca gidiyor kasma. :D Neyse artık tuzu biberi olsun buda. :D

Son düzenleme:

blackonder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar iPhone XS Max telefonumu Ankara Ankamall deki gürgençler yetkili servise verdim. Power tuşu içeri göçmüştü ve hoparlörden cızırtılı ses geliyordu.Şu anda sadece onarım parçası bekleniyor diye bir şey yazıyor servis işlemleri gözükmüyor.Apple Onarım merkezine gitmeden mi değişecek parça yoksa Apple onarım merkezine cihaz gittikten sonra değişim veya onarım kararı verilecek?Sizde süreç nasıl geçti ?
13072

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Apple merkeze yollanıyor işlemler orada yapılıyor. En azından Başarı servisinde böyle işliyordu.

Denizlili

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar ben jailbreak kullanmaya yeni başladım ios sürümü 12.1.4 unc0ver üzerinden kurdum cydiayı bir kaç bişey okuyup izleyip öğrendim repolar hakkında. Benim bu sürümde indirebileceğim repoları söyleyebilir misiniz ve bu repoları nasıl açabileceğimi,kullanacağımı(google üzerinden oyun indirmek,temaları değiştirmek gibi tabi böyle şeyler varsa dediğim gibi fazla bir bilgim yok)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar ben jailbreak kullanmaya yeni başladım ios sürümü 12.1.4 unc0ver üzerinden kurdum cydiayı bir kaç bişey okuyup izleyip öğrendim repolar hakkında. Benim bu sürümde indirebileceğim repoları söyleyebilir misiniz ve bu repoları nasıl açabileceğimi,kullanacağımı(google üzerinden oyun indirmek,temaları değiştirmek gibi tabi böyle şeyler varsa dediğim gibi fazla bir bilgim yok)
Konu linkinden repoları ekleyebilirsiniz.

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cihazım iphone 6 geçen hafta pilimi yenilettim %100 pil sağlığım ama geçen hafta sürümüm 12.0dı şarjım 1 gün gidiyordu 12.4e geçtim 3 saatte boşalıyor pil su gibi gidiyor neden kaynaklı sürümden mi yoksa fabrikaya sıfırlayayım mı tekrar bu sorunu yaşayan var mı 12.0ken jb vardı cihazda.

stiffler

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
chimeranın devamlı kalkmasından veya sorun çıkartmasından dolayı yedek programına ihtiyacım var.
yüklediğim tweak'leri ve ayarlarını yedeklerini alabileceğim kullanışlı bir program var mıdır?

06DarkNess06

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefonum ios 11.4.1 unc0ver jb yüklü . Tweaklar aktif değilken bile müzik dinlerken telefonun sesi yükseliyor. Kısıyorum ekran kaplıyken birkaç tık yükseliyor. İtunes ile 0dan yeni yazılım yüklemeden çözebilirmiyim ?
Mesaj düzenlendi:

spigen kılıfı çıkarınca şimdilik düzeldi

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba CustomSound eklentisini kurarken asagidaki uyariyi aliyorum. 12.2 destekli ama kuramiyorum.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
reposu ekli değil mi ?

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Arkadaşlar çeviri yerinde böyle bişey çıkıyor sorun ne olabilir

Enes-Furkan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar jailbreak de eskiden AppStore alternatifi bir sürü tweak vardı vshare,25pp,AppCake vb mağazalar vardı ancak Suan sadece AppCake var oda işimi görmüyor güncel başka bir mağaza varmı önerdiğiniz

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Beyler bişey soracam hileli oyun tweakleri bulunan bir repo önerirmisiz şimdiden teşekkürler

hansebahattin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar jailbreak de eskiden AppStore alternatifi bir sürü tweak vardı vshare,25pp,AppCake vb mağazalar vardı ancak Suan sadece AppCake var oda işimi görmüyor güncel başka bir mağaza varmı önerdiğiniz

Appcake ios 12 de çalışıyor mu? hangi repo dan kurulum yaptınız?

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar jb li cihazlar için bilgisayarda bir program var mı cihazda kurulun olan uygulamaları sistem dosyalarını herşeyi gösteren bir program

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar jb li cihazlar için bilgisayarda bir program var mı cihazda kurulun olan uygulamaları sistem dosyalarını herşeyi gösteren bir program

3utools ile pc den cihazın tüm dosyalarına erişebilirsin.
Öncesinde apple file condit tweakını cihazına yüklemen gerekli.

Tips
Tips
Üst Alt