Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Fearcon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Android oyun cluptan falan iphone a nasıl oyun yükleyebilirim apk yüklemeye yarayan tweak var mı

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Uygulamaya özel çözünürlük ayarlama vardı, sanki öyle hatırlıyorum. Seçtiğimiz uygulamaların ekrana göre scalesini ayarlıyorduk. Hatırlayabilen ya da bilen var mı ?
System infodan sorunsuz bi şekilde çözünürlük değiştirip sorunsuz kullanıyorum fakat oynadığım oyuna girince çözünürlüğü berbat oluyor, hiçbişey net olmuyor, bunun bi çözümü var mı ?
Evet adını hatırlamıyorum @omeraksoy biliyordu sanırım görürse mesajı cevaplayacaktır.

Android oyun cluptan falan iphone a nasıl oyun yükleyebilirim apk yüklemeye yarayan tweak var mı
iOS’a Apk yüklemezsin

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaslar Iphone XS jailbreaksiz tweak kurmak istiyorum AppValley ve ya Tuttuapp Vip apstore dan VIP Üye olunca...Appler 1 hafta sonra siliniyo mu tekrar kurmak zorundamiyim ?

ve ya baska bilidniz taktikler varmi Jailbreaksiz tweak kurmak icin...tskler

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba arkadaslar Iphone XS jailbreaksiz tweak kurmak istiyorum AppValley ve ya Tuttuapp Vip apstore dan VIP Üye olunca...Appler 1 hafta sonra siliniyo mu tekrar kurmak zorundamiyim ?

ve ya baska bilidniz taktikler varmi Jailbreaksiz tweak kurmak icin...tskler
Developer Hesabımız ile bazı özel IPA'ları sunuyoruz. (1yıl) İmzalı konuyu inceleyin

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Ayarlardaki 1 yazısını SkinnySettings ile kapatan varmı acaba ?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
SkinnySettings tweaki bu uyarıyı kaldırır fakat güncelliği konusunda bilgim yok. bakabilirsin

Murat bey bahsetmiş olduğunuz tweak sorunsuz ama seçenekler çok fazla ve bütün seçenekler Türkçeye çevirdim uyguladım olmadı respring seçeneği yok ondan kaynaklanır mı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Murat bey bahsetmiş olduğunuz tweak sorunsuz ama seçenekler çok fazla ve bütün seçenekler Türkçeye çevirdim uyguladım olmadı respring seçeneği yok ondan kaynaklanır mı

Tweak çalışıyorsa, Respring veya reboot gerekir ayarların aktif olması için.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS

Hide Badge on Software Update seçeneği

Respring yada reboot gerekebilir

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Oyunlar için hile yapmak istiyorum her ne kadar arattıysam igameguardian ücretsiz reposunu bulamadım DLG reposunu verebilşrmisiniz

MehmetdnR20

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Henüz uğraşıyorum bende gitmedi yardımlarınız işe yaradığında hepinize dua edeceğim ツ

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Oyunlar için hile yapmak istiyorum her ne kadar arattıysam igameguardian ücretsiz reposunu bulamadım DLG reposunu verebilşrmisiniz

eren078

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonumun sarj soketinde sıkıntı vardı kulaklığı algılamıyordu çeviriciyle kullanıyordum her şeyi orjinal jbl t200 kulaklığım falan,sonra sarj soketini değiştirdikten sonra yine aynısı oldu orjinal soket takıldı 3 gün sonra yine aynı problem.Baktırdım ses entegresi çalışıyor,anakart problemsiz sarj falan alıyor soket sıkıntı yok ama gel gelelim görmüyor arada görüyor kafasına göre adam da dediki yazılımı dene atmayı dedi android kullanıcısıydım uzun bir süre hard reset atmayı bunda bilmiyorum hard reset nasıl atılır ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@eren078 hard reset cihazın yeniden başlatılması işlemidir. Servisin size önerdiği yeniden mevcut aynı sürüm yazılımın yüklenmesi veya mevcut yazılımın güncellenmesi.
Mevcut sürümü güncellemek ve yazılımı yüklemek için konu linkini inceleyin.

eren078

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@eren078 hard reset cihazın yeniden başlatılması işlemidir. Servisin size önerdiği yeniden mevcut aynı sürüm yazılımın yüklenmesi veya mevcut yazılımın güncellenmesi.
Mevcut sürümü güncellemek ve yazılımı yüklemek için konu linkini inceleyin.
12.3.1 var bu sürümde kalmak istiyoum jb için nasıl aynı yazılımı atıcam ki imzaları kapanmış

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
İgameguardian satın almak istiyorum fakat nasıl satın alabilirim kredi kartım ile

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaslar iphone 5 10.3.4 surumlu cihaza jailbreka yapmaya calisiyorum ama bi turlu bulamiyorum.Cydia impactor de hata veriyo.Telefondan yukleyince de filza ile acmam gerekiyor ama filza yok.Jailbreak olmadan filza nasil yukleyebilirim.Simdiden tesekkurler :)

Leventcak01

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
10.3.4 sürüm güncellemesi yeni oldu bildiğim kadarı ile geliştirici jailbreak güncellemesi yapmadı.sürümünü 10.3.3 e çekerse H3lix ile jailbreak yapabilirsin

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
10.3.4 sürüm güncellemesi yeni oldu bildiğim kadarı ile geliştirici jailbreak güncellemesi yapmadı.sürümünü 10.3.3 e çekerse H3lix ile jailbreak yapabilirsin
10.3.3 icinde yapamamistim ondan guncellendi ama sagolasin

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaslar iphone 5 10.3.4 surumlu cihaza jailbreka yapmaya calisiyorum ama bi turlu bulamiyorum.Cydia impactor de hata veriyo.Telefondan yukleyince de filza ile acmam gerekiyor ama filza yok.Jailbreak olmadan filza nasil yukleyebilirim.Simdiden tesekkurler :)
Cihazınızın sürümünü 10.3.3 düşürün ve Konu linkinden sürümünüze uygun jb aracını kullanın.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
10.3.3 icinde yapamamistim ondan guncellendi ama sagolasin
@srdgny moderatörümüzün verdiği linkten cihazınıza uygun Jailbreak aracını bulup kullanabilirsiniz. H3lix aracı 10.3.4 için güncelleme aldı bu sürüme de Jailbreak yapabilirsiniz sürüm değiştirmenize gerek yok.

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba dream leage 2019 nasil hile yapabilirim tweak varmi

SonStrikee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba,şuanki iphone telefonumda jailbreak kurulu ve bir ipa dosyası yükledim ancak kuramıyorum.Cydia İmpactor dışında ios 12 de çalışan bir uygulama varsa yardımcı olun lütfen.

Tips
Tips
Üst Alt