Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Vterlemez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadas belirtmemis oldugu icin biz de yardimci olmaya calisiyoruz iste
Benim bu programı yükleme amacım bir tane uygulama var onu bir önceki sürümüne döndürmek. İnternette hep app admin ile önceki sürümüne geri alabilirsiniz yazıyordu o yüzden uğraşıyorum. Acaba siz jailbreak olmadan uygulama sürümü geri alma yöntemi biliyor musunuz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Benim bu programı yükleme amacım bir tane uygulama var onu bir önceki sürümüne döndürmek. İnternette hep app admin ile önceki sürümüne geri alabilirsiniz yazıyordu o yüzden uğraşıyorum. Acaba siz jailbreak olmadan uygulama sürümü geri alma yöntemi biliyor musunuz?
Cihazınızın modeli ve sürümü nedir

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
jailbreaksiz yontem bilmiyorum kardesim valla eger eski surum ipa bulursaniz belki cydia impactor ile olur ama onu da tam olarak bilmiyorum
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar 12.2'de App Admin'in işini gören bildiğiniz herhangi bir tweak var mı?
appstore++ var

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iPhone 7 Plus sürüm iOS 12.3.1
Sürümünüze jailbreak yayınlanmadı yani jb yapamazsınız.
Ve başka bir yerden istediğiniz uygulamanın sürümü düşük ipa dosyasını yükleyemezsiniz cihazınıza.

Vterlemez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürümünüze jailbreak yayınlanmadı yani jb yapamazsınız.
Ve başka bir yerden istediğiniz uygulamanın sürümü düşük ipa dosyasını yükleyemezsiniz cihazınıza.
Teşekkür ediyorum hocam 😊

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
10.2 yalu jailbreak kullanıyorum ama sürüm kaybetmeden telefonu sıfırlamak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

tolgasnigga

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
internette gezinirken böyle bir işlemi yapan fotoparça adında bir siteye rastladım 16 gb telefonum uzun süredir hafızam yetmiyor uygulama önbellekleri vs. aranızda yaptıran var mı ya da yaptırmak ne kadar sağlıklı fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
10.2 yalu jailbreak kullanıyorum ama sürüm kaybetmeden telefonu sıfırlamak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
Cydia eraser ile sıfırlama yapabilirsiniz.

Son düzenleme:

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kolay gelsin jbtr ekibi. ios 12.3 sürümündeyim ve bir amaç için iphone ekranını bilgisayara aktarmam gerekiyor. bunun için gerekli tüm uygulama vs. denedim ama hiçbir şekilde telefonda denetim merkezindeki ekran yansıtma bölümünde herhangi bir şey gözükmüyor. apple tv aranıyor diyor ve hep öyle kalıyor. bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımcı olacak var mı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
kolay gelsin jbtr ekibi. ios 12.3 sürümündeyim ve bir amaç için iphone ekranını bilgisayara aktarmam gerekiyor. bunun için gerekli tüm uygulama vs. denedim ama hiçbir şekilde telefonda denetim merkezindeki ekran yansıtma bölümünde herhangi bir şey gözükmüyor. apple tv aranıyor diyor ve hep öyle kalıyor. bir sorun olduğunu düşünüyorum yardımcı olacak var mı?
3utools programını denermisin.
İphone görüntü aktarım için apple tv gereklidir.

Cavus28

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jailbreak için sürüm düşürdüğüm icin iphone yedekleme yapamıyor çözümü var mi birde güncellemeyi engellemek icin tvos profilini yukledim fakat ayarlardaki kırmızı bildirim isareti gitmiyor formdaki değerli üyelerden ve yöneticilerden yardim bekliyrm teşekkürler

Ekli dosyalar

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yedekleme için açıklama yapılmış ve WiFi bağlantısı istediği açık zaten

Kanekjj

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yaklaşık 2 hafta önce telefonumu suya düşürdüm servise gönderdim telefon çalışıyor ama hat okumuyor dedi telefon da eski olduğu için çok masraf etmek istemedim çalışsın yeter dedim.
Göndermeden önce telefon hep kablo işaretinde kalıyordu hep pc'ye bağlayıp güncellememi istiyordu. Daha telefonu almadım aldığımda 12.0 olursa jb yapabilir miyim ? Bir de adam bi balance bozulmuş sakın pc'ye bağlama hep kablo işaretinde kalır kullanamazsın demişti.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yaklaşık 2 hafta önce telefonumu suya düşürdüm servise gönderdim telefon çalışıyor ama hat okumuyor dedi telefon da eski olduğu için çok masraf etmek istemedim çalışsın yeter dedim.
Göndermeden önce telefon hep kablo işaretinde kalıyordu hep pc'ye bağlayıp güncellememi istiyordu. Daha telefonu almadım aldığımda 12.0 olursa jb yapabilir miyim ? Bir de adam bi balance bozulmuş sakın pc'ye bağlama hep kablo işaretinde kalır kullanamazsın demişti.
Servisten gelen cihaz büyük ihtimal yazılımı son sürüme güncellenmiş olarak tarafınıza teslim edilir (12.1.4) ve jb yapamazsınız.
Dediğiniz gibi cihaz sürümünü güncellemezlerse (12.0) jb yapabilirsiniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Cavus28 iphone/genel/iphone saklama alanında ota güncelleme dosyası varsa silin.

Cavus28

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
12.3.2 de yedekleme yaptim sonra 12.3 e gectim yedekleme yapamiyor sürüm yukseltin diyor sorun bu nasil düzeltilebilir

Tips
Tips
Üst Alt