Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bazı tweaklerde olmuyor maalesef cydown kapatıp indirme/satın alma yapmalısınız

timurc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@sametsurmeli daha önce aynı tweaklerde sorun yaşamamıştım. Yani şimdi indirmeye çalıştığım tweakleri daha önceleri cydown ile çok kez indirmiştim.

Aytaç Güç

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
İos 11 isteyen tweak yükledim cihazım jailbreaklı şekilde açılmıyor respring döngüsünde takılı kalıyor. Cİhazım şuan jailbreaksız şekilde açık bilgisayarım yok bunu kolayca nasıl halledebilirim?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
İos 11 isteyen tweak yükledim cihazım jailbreaklı şekilde açılmıyor respring döngüsünde takılı kalıyor. Cİhazım şuan jailbreaksız şekilde açık bilgisayarım yok bunu kolayca nasıl halledebilirim?
kurduğun tweaki silmeye çalış sorun düzelecektir
Mesaj düzenlendi:

güvenli modda dene
Güvenli modda açmak için, elma logosu ekranda iken ses artırma düğmesine cihaz açılana kadar bir süre basılı tutacaksınız.

Güvenli modda cihaz açılınca, o tweak’i silerek, cihazınızı yeniden başlatın. Sonra Re-jailbreak (tekrar jailbreak) işlemi yapın.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihazı kapat aç electraya girince tweak tikini kapatıp jb yap ondan sonra son yüklediğin tweaki kaldır.Sonrasında yeniden jb yap düzelecektir :)

Aytaç Güç

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone SE
kurduğun tweaki silmeye çalış sorun düzelecektir
Mesaj düzenlendi:

güvenli modda dene
Güvenli modda açmak için, elma logosu ekranda iken ses artırma düğmesine cihaz açılana kadar bir süre basılı tutacaksınız.

Güvenli modda cihaz açılınca, o tweak’i silerek, cihazınızı yeniden başlatın. Sonra Re-jailbreak (tekrar jailbreak) işlemi yapın.
Sade nodda yani dimi. Sağolun bunu öğrebdiğim iyi oldu. Reinstall yaptın sorun çözüldü zaten. Gitti güzelim tweakların

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Aytaç Güç Aklında olsun yanlış tweak yüklersen electraya girip tweak tikini kaldırıp cihazı açıp hatalı tweaki silebilirsin

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Keremers İos 11 isteyen yazıyormuş iOS 11 destemeyen diye okumuşum ne alakaysa israrla electraya gir yazıyorum:))

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sade nodda yani dimi. Sağolun bunu öğrebdiğim iyi oldu. Reinstall yaptın sorun çözüldü zaten. Gitti güzelim tweakların
Düzeldiyse ne mutlu sana herkes sen kadar şanslı değil dostum :) bazıları sürüm kaybediyor yanlış tweakler yüzünden dikkat bundan sonra

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba. Kullandigim bir eklenti vardi adini unuttum. Ayarlardan uygulamaya gore lokasyonu otomatik aktif ederdi. Uygulamayi kapatinca otomatik kapanirdi bilen varmidir. Electra 11.1

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Merhaba. Kullandigim bir eklenti vardi adini unuttum. Ayarlardan uygulamaya gore lokasyonu otomatik aktif ederdi. Uygulamayi kapatinca otomatik kapanirdi bilen varmidir. Electra 11.1

GPSCheat, forum reposundan kurabilirsin

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
GPSCheat, forum reposundan kurabilirsin
Tesekkurler ama konum farkli gosterme durumu degil aradigim. Ornek: konum kapaliyken harita uygulamasini actigimda konumda aktif oluyo otomatik olarak.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sürüm kaybetmeme diye bir şey yok. Eskiden Future falan yöntemler varmış ama artık onlar da bitmiş sanırım. Çok şey denemekten 2 kere sürüm kaybettim. Pişman mıyım? Belki biraz ama en azından Tecrübe ediniyorsun. iOS 8.4'den beri çok şey deneyerek 2 sürüm kaybettim. iOS 8 ve iOS 9 sürümleriydi sanırım. Elinden geldiğince başkalarının denediği Tweak'leri yüklersen, sistem öyle kolay kolay açılmayacak kadar kitlenmez. Electra'da Tweak'leri kapatma, bir sorun olunca sürekli üzgün surat gelmesi falan bir sürü önlem aldılar zaten. 11.2.6'da da öyle olacak büyük ihtimal. Beklemeye devam. Allah sabır versin. (Ben cihazı satar, Xiaomi Mi Note 3'e geçerdim şüphesiz)

Mecit427320

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Grams tweak nasıl indirebilirim acaba sürüm iOS 11.1.2 jb paralı görünüyor bigbosta

ctekin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
4K çekilen videoyu veya kaliteli çekilen bir video whatsapp dan gönderdiğinizde kalitesi düşüyor bunu engelleyebilen var mı ?

Tips
Tips
Üst Alt