Neler yeni

Linux Üzerinden Checkra1n Yüklemek (Ubuntu)

F4TE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
benim tel kapandı açılmıyor acaba yardımcı olabilecek var mı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iphone x
Mesaj düzenlendi:

iphone x
Hard Reset at cihaza...

1. Ses Artı tuşuna kısa basın ve bırakın.
2. Ses Eksi tuşuna kısa basın ve bırakın.
3. iPhone yeniden başlatılana kadar yalnızca güç düğmesini basılı tutun

F4TE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Hard Reset at cihaza...

1. Ses Artı tuşuna kısa basın ve bırakın.
2. Ses Eksi tuşuna kısa basın ve bırakın.
3. iPhone yeniden başlatılana kadar yalnızca güç düğmesini basılı tutun
yapıyorum ama açılmıyor

F4TE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Batarya durumu nasıl ? Bataryada sorun yoksa o zaman tek çare Dfu moduna al ve restore et
normal batarya durumu linux kurduğum için dfu moduna alsam bile çalışmaz. itunes olmadıgı için

ahmet91

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ubuntuyu kur yerine ubuntuyu dene seçeneğinden yapabiliyormuyuz? Deneyen oldu mu?

doaermanis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
evet bende hatalı tweak sandım ondan değil az kalsın cihazı sıfırlıyordum. Hocam şimdi ben deneyerek nasıl yapıldığını anladım bir kaç kerede cihazı yeniden başlattım sorun yok jailbreak yapıyor. Checkrain uygulamasjnda setting kısmını açık safe mode butonunun altındaki butone tik atın. ona tik attıktan sonra geri yapıp jailbreak yapın. Bu sefer dfu modunda ki yazılar daha fazla geldiğini göreceksiniz ondan sonrada cihaz açılacak :)
dediğin tiki işaretleyip denedım hocam bu seferde siyah ekranda uzun yazılar dedıgın sekılde ınıyor ama en sonunda orda da durup kalıyor herhangı bir ilerleme olmadı sonunda

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
dediğin tiki işaretleyip denedım hocam bu seferde siyah ekranda uzun yazılar dedıgın sekılde ınıyor ama en sonunda orda da durup kalıyor herhangı bir ilerleme olmadı sonunda
Allah Allah anlamadım vallah o zaman gerçektende hatalı tweak kurmuş olabilirisniz safe mode tikini aç jailbreak yap kurduğun tweakleri bi kaldır sonra tekrar safe mode butonunun altındaki tiki aç jailbreak yap bak olacak mı

doaermanis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Allah Allah anlamadım vallah o zaman gerçektende hatalı tweak kurmuş olabilirisniz safe mode tikini aç jailbreak yap kurduğun tweakleri bi kaldır sonra tekrar safe mode butonunun altındaki tiki aç jailbreak yap bak olacak mı
evet hocam cok teşekkür ederim hallettim sorunlu tweak kaldırdım dediğin şekilde yaptım suan jb aktif :)
uyumlu tweakler listesine bakmadan hareket etmemek lazımmış :)

HelloWorld

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
evet hocam cok teşekkür ederim hallettim sorunlu tweak kaldırdım dediğin şekilde yaptım suan jb aktif :)
uyumlu tweakler listesine bakmadan hareket etmemek lazımmış :)
Aynen öyle :) Sevindim düzelmesine

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ubuntu kurdum farklı usb lerde denedim, sonra sildim linux mint yükledim yine denedim bir türlü olmuyor her seferinde burada takılıp kalıyor deliricem valla artık, fikir verebilecek yada yorum yapabileceklerden yardım rica ediyorum

Screenshot from 2020-02-05 21-47-08.png

Samaritan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ubuntu kurdum farklı usb lerde denedim, sonra sildim linux mint yükledim yine denedim bir türlü olmuyor her seferinde burada takılıp kalıyor deliricem valla artık, fikir verebilecek yada yorum yapabileceklerden yardım rica ediyorum

Ekli dosyayı görüntüle 15862
bende de aynı sorun oldu seninki düzeldi mi veya bunun çözümü var mı?

nebisenol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Rufus üzerinde kurulum yapamıyorum. Ldlinux.sys indiriliyor diyor fakat herhangi bir ilerleme yok.

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Malesef bende de olmuyor aynı yerde takılıyor

Tips
Tips
Üst Alt