Neler yeni

Linux Üzerinden Checkra1n Yüklemek (Ubuntu)

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6s ios 13.3 telefonum jeilbreak ten sonra appstore indirme yapmaz hale geldi pubg indirdim açmaya çalıştım oyuna giriş ekranında Sürekli attı sonra araştırdım bypass yapmak gerekiyor muş Liberty lite diye bi tweak yükledim oyun açıldı ama bu kez de oyun içi indirme yapma sorunu çıktı sonra Vpn kur dene dediler appstore ye girdim bi de baktım hiç bir uygulamayı indirme yada güncelleme yapmıyor kafam patatese döndü bu neden oluyor? Jeilbreak yapanlar appstore yi kullanmıyormu yada hangi tweak bu soruna yol açıyor? Bilenler bizi lütfen bilgilendirsinler şimdi Son ios un Son sürümü indirip tekrar jeilbreak yapıcam pubg gibi oyunları uygulamaları sorunsuz bi şekilde kullanmak için hangi bypass tweak ı kullanmalı a-bypass ve Liberty Lite denedim Liberty Lite oyunu açmamı sağlıyor ama oyun içi indirme yaptırmıyo a-bypass tweakı yüklediğim de appstore de garip şeyler oldu dikkatimi çeken şey iCloud um lâ giriş yaptığım markete te iCloud tan çıkış yapmış benden tekrar şifre istedi bu konuda elbet bilgili kişiler vardır bi yardım cı olun bana ya zaten linox u usb bellek ten kurulum yapamıyorum hata veriyor akşamdan beri sürekli aynî şeyleri tekrar tekrar en baştan yapıyorum 😂 bazen bişeyler oluyor linux ta jeilbreak yapmıyor bir sürü hata oluyor tekrar tekrar bin bir dertler jb yapıyorum onda da appstore çalışmıyor 😂

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
videdaki gibi yaptım yine aynı Right before tigger kısmında takılı kalıyor. Ayrıca zaten Jailbreak yüklemesi başladığı zaman ekranda apple logosuda cıkmıyor ekran kapanıyor ve öyle kalıyor. Ios versiyonu şuan 12.4.5 ondan olabilir mi acaba?
Mesaj düzenlendi:

videdaki gibi yaptım yine aynı Right before tigger kısmında takılı kalıyor. Ayrıca zaten Jailbreak yüklemesi başladığı zaman ekranda apple logosuda cıkmıyor ekran kapanıyor ve öyle kalıyor. Ios versiyonu şuan 12.4.5 ondan olabilir mi acaba? sinir oldum kaç gündür yapmadığım kalmadı
başka bir pc de de denedim jailbreak yine aynı yerde takılıp kalıyor nasıl iş bu anlamadım

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
dene bakalım inşallah olur :) olursa haber et :)
olmadı. checkrain.com diye bir site var youtubeda gördüm oradan telefon üzerinden yapılıyor profil felan indirdim ama bi incele istersen
Mesaj düzenlendi:

ana menüye checkrain geldi. jailbreak felan diyor aga

perfect59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s ios 13.3 telefonum jeilbreak ten sonra appstore indirme yapmaz hale geldi pubg indirdim açmaya çalıştım oyuna giriş ekranında Sürekli attı sonra araştırdım bypass yapmak gerekiyor muş Liberty lite diye bi tweak yükledim oyun açıldı ama bu kez de oyun içi indirme yapma sorunu çıktı sonra Vpn kur dene dediler appstore ye girdim bi de baktım hiç bir uygulamayı indirme yada güncelleme yapmıyor kafam patatese döndü bu neden oluyor? Jeilbreak yapanlar appstore yi kullanmıyormu yada hangi tweak bu soruna yol açıyor? Bilenler bizi lütfen bilgilendirsinler şimdi Son ios un Son sürümü indirip tekrar jeilbreak yapıcam pubg gibi oyunları uygulamaları sorunsuz bi şekilde kullanmak için hangi bypass tweak ı kullanmalı a-bypass ve Liberty Lite denedim Liberty Lite oyunu açmamı sağlıyor ama oyun içi indirme yaptırmıyo a-bypass tweakı yüklediğim de appstore de garip şeyler oldu dikkatimi çeken şey iCloud um lâ giriş yaptığım markete te iCloud tan çıkış yapmış benden tekrar şifre istedi bu konuda elbet bilgili kişiler vardır bi yardım cı olun bana ya zaten linox u usb bellek ten kurulum yapamıyorum hata veriyor akşamdan beri sürekli aynî şeyleri tekrar tekrar en baştan yapıyorum 😂 bazen bişeyler oluyor linux ta jeilbreak yapmıyor bir sürü hata oluyor tekrar tekrar bin bir dertler jb yapıyorum onda da appstore çalışmıyor 😂
Nepeta reposundan unsub ile bypass yapınız iphone 7plusta sorunsuz ve ayrıca apstore++ tweaki kurluysa da kaldırınız o yüzden yapabilir.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
jailbreak yapsam nolur :D
Mesaj düzenlendi:

4 tane uygulama indirmeye çalısıyor çöp :D
Hocam bunlar reklam amaçlıdır bunlara inanmayın hatta youtube da birçok videosu var ama bunların bir internet sitesi verip onu doğrulamak içinde app store dan bişey indirtiyor ve o indirttiği şeyin reklamını yapmış oluyor

Yani özetlemek gerekirse

Bunlara inanmayın!!!

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Nepeta reposundan unsub ile bypass yapınız iphone 7plusta sorunsuz ve ayrıca apstore++ tweaki kurluysa da kaldırınız o yüzden yapabilir.
Unsub bypass yapmadı,o yüzden diğerlerini denedim bu sefer daha dikkatli yükledim tweak ları Unsub yükledim çalışmadı, diğerlerinide denedim çalışmadı, Liberty denedim pubg giriş ekranında hata verdi en son yine A-bypass yükledim korka korka bu sefer nası olduysa sorunsuz bi şekilde oldu appstore da indirme falan da yapıyor şuan herşey sorunsuz umarım böyle devam eder teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nebisenol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Neyi yapamadınız anlamıyorum. Tek seferde iPhone 6 cihazıma Jailbreak işlemini sorunsuz gerçekleştirdim. Uygulama içerisinde takılmalar oluyor evet fakat cihaz açıldıktan sonra yaklaşık 1 dakika bekledim ve Checkra1n uygulaması geldi.

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba herkese iyi haftalar dilerim,
Dediğiniz şekilde linux üzerinden 7 plus cihazıma jb işlemini yaptım.
fakat hayatımda ilk kez cydia kullanıyorum.
telefonuma oyun indirmek için APPCAKE isimli uygulamayı URL ekleyerek telefonuma yükledim. Ama istediğim uygulamaları yada programları appcake indiriyo, install bastığımda hata mesajı alıyorum ve yükleme işlemine geçemiyorum. Rica etsem bu dakkadan sonra nasıl bir yol izlemem lazım anlatır mısınız?
bu sorun herkeste mi var?
Yada appcake gibi başka mağazalar mı eklemeliyim. Ve o mağazaların URL sini nerden bulabilirim. Anlatırsanız çok sevinirim. İyi günler herkese...

banka1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba herkese iyi haftalar dilerim,
Dediğiniz şekilde linux üzerinden 7 plus cihazıma jb işlemini yaptım.
fakat hayatımda ilk kez cydia kullanıyorum.
telefonuma oyun indirmek için APPCAKE isimli uygulamayı URL ekleyerek telefonuma yükledim. Ama istediğim uygulamaları yada programları appcake indiriyo, install bastığımda hata mesajı alıyorum ve yükleme işlemine geçemiyorum. Rica etsem bu dakkadan sonra nasıl bir yol izlemem lazım anlatır mısınız?
bu sorun herkeste mi var?
Yada appcake gibi başka mağazalar mı eklemeliyim. Ve o mağazaların URL sini nerden bulabilirim. Anlatırsanız çok sevinirim. İyi günler herkese...
Cydia kurulu olan tweakler kısmından AppSync Unified tweaki kurulu mu kontrol edin. Benim tavsiyemdir; ben uygulama yüklemek için appcake uygulaması değilde appcakein internet sitesinden ipa olarak indirip reprovision ile yükleme yapıyorum. ( reprovisionın çalışmadığını biliyorum. Sadece uygulama yükleme özelliğini kullanıyorum) Ben bu şekilde dışardan uygulama yüklüyorum. Appcake mobil uygulaması cok hatalı geliyor benim gözüme. Siteden indirip manuel kuruyorum. Daha kolay bir yol bulamazsanız bunu deneyin derim. Ayrıca bu şekilde bilgisayar üzerinden seri ve daha hızlı bir şekilde ipalari indiriyorum telefona aktarıp kuruyorum

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia kurulu olan tweakler kısmından AppSync Unified tweaki kurulu mu kontrol edin. Benim tavsiyemdir; ben uygulama yüklemek için appcake uygulaması değilde appcakein internet sitesinden ipa olarak indirip reprovision ile yükleme yapıyorum. ( reprovisionın çalışmadığını biliyorum. Sadece uygulama yükleme özelliğini kullanıyorum) Ben bu şekilde dışardan uygulama yüklüyorum. Appcake mobil uygulaması cok hatalı geliyor benim gözüme. Siteden indirip manuel kuruyorum. Daha kolay bir yol bulamazsanız bunu deneyin derim. Ayrıca bu şekilde bilgisayar üzerinden seri ve daha hızlı bir şekilde ipalari indiriyorum telefona aktarıp kuruyorum

hocam bu yöntemi öğrenmek isterim. özelden yazıyorum size bi bakar mısınız ?

Tips
Tips
Üst Alt