Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar jailbreak ile ilgili hiç bir bilgim yok (yapma kaldırma) ama kilit ekranı olsun şekilli tweaklar olsun çok hoşuma gidiyo sürümüm 12.3.1 daha gelmediğini öğrendim çıktığı zaman nasıl yapacağımla ilgili bana yardımcı olur musunuz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
sen 12.3.1 de kal ve formda olan jailbreak kısmına gerek incelemelerde bulun 12.3.1 e daha jailbreak çıkmadı çıkana kadar bu formda araştırmalar yap

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.1.4 sürüm için ne önerirsiniz bu sürümde mi bekleyelim yada güncelleyim mi ?

fatih1903fcc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
daha 12.3.1 için zaman var diye düşünüyorum jailbreak gelsin öyle güncelle bence

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Ufak tefek haberler dolasiyo şuan 12.2 için jb yakın gibi bugünkü gelişmelerden tam haberi olan aydınlatacak biri açıklama yaparsa sevinirim kendi adıma;) uzaktaki sevgiliyi özler gibi o hasretle ne zamanadır jb yi iki gözle bekliyorum

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mrtcnck

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba önceden karşılaşmadığım bir sorundu ama son zamanlarda çok başıma geliyor uygulamalara bastığım uygulama çok geç yükleniyor bazen girişte donup kalıyor özellikle chrome ve safari bunun için yapabileceğim birşey var mı?

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Şuan 12.2 ye jb aracı yayinlandimi yoksa ?

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fatihhaktass58

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Surum 12.1.3 cydia dan yüklediğim tweakler gozukmuyor

kaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.1.4 nerden yükleniyor arkadaşlar unuttum ben bu işleri baya zaman oldu.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
şimdi yüklemeyeceğim aradım bulamadım onun için sordum saolasın bilgiler için tekrar.geçen acele ettim sürümü kaybettim bi daha aynı hatayı yapmam
bencede bekle bende doldu telefon hard resetle actım bir an panik oldum ama Allahtan cihaz acıldı beklicem bende :)

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, jailbreak nedir pek bilmem, bir sorum olacak, unc0ver ile chimera arasındaki fark nedir ? Hangisi daha iyi ? Cydia mı daha iyi Sileo mu ? Aralarındaki fark ne ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba, jailbreak nedir pek bilmem, bir sorum olacak, unc0ver ile chimera arasındaki fark nedir ? Hangisi daha iyi ? Cydia mı daha iyi Sileo mu ? Aralarındaki fark ne ?
Birbirine alternatif jailbreak araçları. Cydia yıllardır kullanılan bir paket yöneticisi Sileo daha modern yeni çıkmış bir paket yöneticisi. İstediğinizi kullanilabilirsiniz kendi tercihiniz.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak hakkında pek bir şey bilmiyorum. Siz hangisini önerirsiniz ? Sileo daha modern diyorsunuz, onu kullansam bazı Cydia özelliklerinden mahrum kalır mıyım bir farkı olur mu ? Teşekkürler.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Jailbreak hakkında pek bir şey bilmiyorum. Siz hangisini önerirsiniz ? Sileo daha modern diyorsunuz, onu kullansam bazı Cydia özelliklerinden mahrum kalır mıyım bir farkı olur mu ? Teşekkürler.
İşleyişte fark olmaz. Karşılaştığınız hatalara çözüm olabilmesi açısından Unc0ver derim daha çok konu var çünkü.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Neyse teşekkür ederim. İlk kez jailbreak yapacağım için ve iPhone 5s kullandığım için iOS 12.4 için jailbreaki bekleyeceğim. Hem en güncel işletim sistemini kullanırım iPhone 5s için hemde jailbreak araçları daha stabil hâle gelmiş olur.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Siz o sürüme jailbreak beklerken iOS 13’e jailbreak bile çıkabilir şimdi. Forumu okumanızı tavsiye ederim. Daha çok beilgi sahibi olur jailbreak yaparken sorunla karşılaşma olasılığınız azalır.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam iPhone 5s iOS 13 güncellemesi almadığı için bekliyorum 12.4'ü , ama diyelim ki şimdi jailbreak yaptım, ileride iOS 12.4 çıktığında jailbreakli olarak 12.4'e güncelleyebilir miyim cihazı ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hayır, o sürüme jailbreak çıkması gerekiyor.

FurkanKdrr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Merhaba dostlar. H3lix jailbreak telefonumda mevcut. Telefonumu kapatmak zorunda kaldım ve açtığımda cydia çalışmamaya başladı. H3lix te kickstarta basmama rağmen jailbreak geri gelmiyor. Telefonu sıfırlamadan nasıl cydia yı yeniden kullanmaya başlayabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt