Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

xhsynx57

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 12.2 jailbreak nasıl yaparım yardımcı olucak birileri var mı lütfen jailbreaktan hiç anlamıyorum

dcy3536

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 12.3 için jailbreak ne zaman çıkacak_?

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
peki telefonu sıfırlamadan önceki versiyona geri dönebiliyormuyuz, yani sürüm düşürebiliyormuyuz_?
Yapamıyorsunuz ancak jailbreak olacak ve SSH kaydınız olursa yapa biliyorsunuz
Mesaj düzenlendi:

Haftaya diye duydum ama tam emin değilim.
12.2 bir açık olduğu doğru da 12.3 te açık olduğunu görmedim bir yer de ki 12.2 de ki küçük bir ihtimal ile deniyor

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Haftaya diye duydum ama tam emin değilim.
nerden duydun baskan? :aaaaa:hergun bakiyorum ama aciklar daha yeni cikti ve ustune de bu aciklar yeterli degil diye soylendi... haftaya falan cikmaz haziran temmuz bile erken bence

karus99

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar daha önce 11.3.1 Electra jb ile telefonu mu kullanıyordum. Sıfırladığım için yeniden jb yapacağım yeniden Electra ile mi yapmalıyım yoksa yeni araç çıktı mı acaba

muhit90

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar,
jailbreak reposunu eklemek istediğimde böyle bir uyarı alıyorum ve repo yüklenmiyor, yardımcı olabilecek olan var mı ?IMG_0855.jpgIMG_0855.jpg

haydarxxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 12.1.3 kullanıyorum güncellemelerim kapalı güncelledikce yeni versiyon ve jailbreak ileri öteleniyor.Ne yapmam lazım güncellemeleri dikkate almadan 12.3.1 jailbrekt i mi beklemek gerekiyor.Bana bir akıl verin.Tşkler

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İos 12.1.3 kullanıyorum güncellemelerim kapalı güncelledikce yeni versiyon ve jailbreak ileri öteleniyor.Ne yapmam lazım güncellemeleri dikkate almadan 12.3.1 jailbrekt i mi beklemek gerekiyor.Bana bir akıl verin.Tşkler
En son versiyona jailbreak gelmez zaten, bu nedenle sizin ne yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor.
En güncel sürümde mi kalmak istiyorsunuz yoksa jailbreak yapmak mı?
Jailbreak yapmak istiyorsanız bir tane tvos profili yükleyerek telefonun kendini güncellemesini engelleyebilirsiniz...
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar,
jailbreak reposunu eklemek istediğimde böyle bir uyarı alıyorum ve repo yüklenmiyor, yardımcı olabilecek olan var mı ?Ekli dosyayı görüntüle 12019Ekli dosyayı görüntüle 12019
Repo adresi değişti.
Yeni adres: JailbreakTR Repo

haydarxxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
son versiyona jailbreak gelmez zaten, bu nedenle sizin ne yapmak istediğinize karar vermeniz gerekiyor.
En güncel sürümde mi kalmak istiyorsunuz yoksa jailbreak yapmak mı?
Jailbreak yapmak istiyorsanız bir tane tvos profili yükleyerek telefonun kendini güncellemesini engelleyebilirsiniz...
[ /QUOTE]

Jailbreak yapmak istiyorum o yüzden de güncelleme yaptırtmıyorum telefona

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Düşük güç modu uyarısını kaldıran tweak varmı . Pubg de tam adamı vuracakken yüzde 20 den şarj düştü uyarısı geldi telefonu fırlatasım geldi adam beni vurunca

byrocker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
selam arkadaşlar uzun zamandır jailbreak yapmıyordum baya degişmiş bu işlemler video yada anlatım varmı ios 12.3.1 kullanıyorum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
selam arkadaşlar uzun zamandır jailbreak yapmıyordum baya degişmiş bu işlemler video yada anlatım varmı ios 12.3.1 kullanıyorum
Sürümünüze jailbreak bulunmuyor. Forumu okuyun ilgili konuları bulacaksınız.

Tips
Tips
Üst Alt