Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki watsap++ ve watsap watusi indirdim fake numara bulmada da sıkıntı yaşamıyorum kod da alıyorum ama onaylama sırasında “watsap jailbreakli cihazlara onay vermemektedir diyor”
Bu sorunu nasıl aşabilirim
Kullandığınız sahte numaradan dolayı onay vermiyor.

Ferit2524

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kullandığınız sahte numaradan dolayı onay vermiyor.
Watsap busineste ilk denemede oldu... textnow uygulamasından alıyorm fake numaraları.. +651 ile baslıor numaram ve kullanıyorm suan.. ama dediğim diğer iki watsapta 40 50 tane numara tanımladm hiç biri olmadı.. biraz tuhaf değil mi sizcede ?

Dediğinize eminsenz bu sorunu numara sağlayan baska uygulamaları kullanarak aşabilirim.. onerebileceginz bi uygulama var mı peki?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Watsap busineste ilk denemede oldu... textnow uygulamasından alıyorm fake numaraları.. +651 ile baslıor numaram ve kullanıyorm suan.. ama dediğim diğer iki watsapta 40 50 tane numara tanımladm hiç biri olmadı.. biraz tuhaf değil mi sizcede ?

Dediğinize eminsenz bu sorunu numara sağlayan baska uygulamaları kullanarak aşabilirim.. onerebileceginz bi uygulama var mı peki?
Liberty lite ile uygulamayı jb den gizlemeyi denermisin

Dikoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar,

12.4.1 sürümüne Jb yaptım. Jb’i kaybetmemek için neler yüklemem gerekiyor. Olası bir çökmede yada Cydia’nın açılmadığı bir sorunda müdahale edebileceğim veya Cydia’yı kaldırıp sürümü sıfırlamak için gerekli araçları yazarmısınız? Teşekkür ederim
Mesaj düzenlendi:

Merhaba arkadaşlar,

12.4.1 sürümüne Jb yaptım. Jb’i kaybetmemek için neler yüklemem gerekiyor. Olası bir çökmede yada Cydia’nın açılmadığı bir sorunda müdahale edebileceğim veya Cydia’yı kaldırıp sürümü sıfırlamak için gerekli araçları yazarmısınız? Teşekkür ederim
12.1.4 olacak ☺

Son düzenleme:

Ferit2524

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Talep ettiğiniz dizine erişim izniniz yok. Ya dizin içerik dosyası yok, ya da dizin okumaya karşı korumalı.

Sayfa açılmıyor srdgny ?

esarvas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Merhaba,
Tecrübeli arkadaşlara iki sorum var yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.
Elimde iki adet cihaz var bir tanesini acilen jailbreak yapmam gerekiyor cihazların mevcut durumları aşağıdaki gibidir.
1- Iphone 5s - iOS versiyon 12.3.1 - jailbreakli değil- nasıl jailbreak yapabilirim.
2- Ipad mini 2 - IOS versiyon 10.01.00 - Jailbreakli ama versiyondan dolayı bazı uygulamalar açılmıyor - versiyonu güncellemem lazım ama en son versiyon yüklersem yine jailbreak kaybedeceğim. düzgün jailbreak yapılabilen en son versiyon iOS hangisidir acaba ve nasıl yapabilirim?
Teşekkürler.

SADO5206

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.2 dir fakat bildiğim kadarıyla en son sürüm e restore edebilirsin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ferit2524

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cydia içerisinden elle ekleme yapın.

Tweak box app walley var bende cydia yı indiremedm...

Text now dan bi kaç defa numara aldm watsap busines sorunsuz çalısıyordu.. ama suan aldıgım numaraları tanımlıyorm 1 dakika sonra watsap busines cıkıs yapıor numaranızla baska bi yerden giriş yaptınız diyor.. :/ text now da da rastgele kullanıcı adı ve sifre giriyordum ama artk giriş yapamıyorum.. hersey alt üst oldu... 😓 sevglm engele alms beni.. fake numara alamadıgım için ulasamıyorm artk 😓🤦🏻‍♂️

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Tweak box app walley var bende cydia yı indiremedm...

Text now dan bi kaç defa numara aldm watsap busines sorunsuz çalısıyordu.. ama suan aldıgım numaraları tanımlıyorm 1 dakika sonra watsap busines cıkıs yapıor numaranızla baska bi yerden giriş yaptınız diyor.. :/ text now da da rastgele kullanıcı adı ve sifre giriyordum ama artk giriş yapamıyorum.. hersey alt üst oldu... sevglm engele alms beni.. fake numara alamadıgım için ulasamıyorm artk
Cihaz jb li değilmi?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Yeni cihaz aldım o kadar uğraşmama rağmen 12.1.2 veya öncesi bulamadım. 12.3 şeklinde geldi. Artık beklicez mecbur. Acaba 12.3'te mi beklesem 12.3.1'de mi beklesem bilemedim :D

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yeni cihaz aldım o kadar uğraşmama rağmen 12.1.2 veya öncesi bulamadım. 12.3 şeklinde geldi. Artık beklicez mecbur. Acaba 12.3'te mi beklesem 12.3.1'de mi beklesem bilemedim :D
Hayırlı olsun cihazınız, güzel günlerde kullanın.
Cihazınızın modeli nedir? 12.3 sürümünde kalabilirsiniz.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Hayırlı olsun cihazınız, güzel günlerde kullanın.
Cihazınızın modeli nedir? 12.3 sürümünde kalabilirsiniz.
Teşekkür ederim. XR aldım. Valla home tuşu olmadan garip ama alıştım 10 dakikada :D

xuser17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iPhone 6 12.2 jailbreak bulamadım çıkmadımı ya yada varsa link atabilirmisiniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iPhone 6 12.2 jailbreak bulamadım çıkmadımı ya yada varsa link atabilirmisiniz

esarvas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Merhaba,
Tecrübeli arkadaşlara iki sorum var yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.
Elimde iki adet cihaz var bir tanesini acilen jailbreak yapmam gerekiyor cihazların mevcut durumları aşağıdaki gibidir.
1- Iphone 5s - iOS versiyon 12.3.1 - jailbreakli değil- nasıl jailbreak yapabilirim.
2- Ipad mini 2 - IOS versiyon 10.01.00 - Jailbreakli ama versiyondan dolayı bazı uygulamalar açılmıyor - versiyonu güncellemem lazım ama en son versiyon yüklersem yine jailbreak kaybedeceğim. düzgün jailbreak yapılabilen en son versiyon iOS hangisidir acaba ve nasıl yapabilirim?
Teşekkürler.
Merhaba, ipad'i jailbreak yaptım. şimdi elimde iphone 5s var bunu hangi versiyona downgrade etmeliyim jailbreak için? yardımcı olabilir misiniz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@Ferit2524 ülkelerin appstore mağzaları vardır. Misal truecaller uygulaması Türkiyede yasaklandığı için Türkiye mağazasında bulamazsın, indirmek için abd mağazasına geçmen gerekir. Bunu anlatmış yazıda.
Fakat appstore de bölge değiştirmek işe yaramıyor direk o ülkeye ait hesap açmak gerekiyor.

Jailbreak ve Düşündüğün gibi bedava uygulama indirmek İle alakası yok

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba, ipad'i jailbreak yaptım. şimdi elimde iphone 5s var bunu hangi versiyona downgrade etmeliyim jailbreak için? yardımcı olabilir misiniz?
İmzası açık olan sürümler ; 12.3.1 de kalın veya 12.3 düşürebilirsiniz.
Sürümünüze jb çıkmasını bekleyin.

Tips
Tips
Üst Alt