Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Ekli dosyalar

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Ncengiz67 hocsm şarj yüzdesini gösteren tweak ve reposunu paylaşabilir misin? Artı olarak beta sürümler için beta uyarısını kapatan çalışan tweak biliyor musun?

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bunları çalıştırdım ben
Mesaj düzenlendi:
Repolarim da bunlar
Mesaj düzenlendi:

@Ncengiz67 hocsm şarj yüzdesini gösteren tweak ve reposunu paylaşabilir misin? Artı olarak beta sürümler için beta uyarısını kapatan çalışan tweak biliyor musun?
Alkaline sanırım. O kadar çok yükledim kaldırdım ki kafam dağıldı. Nobetaalert diye bir şey hatırlıyorum o uyarı kapaticiyi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

AlSarab

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şu maçkolik içindeki reklamları kapatıcak tweak var mı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
jailbreaktr repoyu yükliyim dedim ilk olarak altta bitti diyor yukarda kaynaklar güncelleniyor diyor öyle kaldı
BigBoss reposu aşırı yoğunluktan dolayı yanıt veremiyor. Bundan dolayı sorun çıkarıyor.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
hocam repoyu nereden yükleyecem bigboss u
mterminal diye bi tweak var kaynaklar bölümünde onu mu yükliyim
MTerminal
bingner/elucubratus izlenceler yazıyor
ios root şifresi değiştirmek için
BigBoss üzerinde bir tweak. Büyük ihtimalle yükleyemeyeceksiniz şu an. Repomuzdan NewTerm2'yi yüklemeyi deneyin.
BigBoss ne zaman düzelir belli değil şu an için.

omerdmrcc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler cydiadan repo ekleyemiyorum kaynaklar güncelleniyorda kalıyor var mı çözümünü bilen ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Beyler cydiadan repo ekleyemiyorum kaynaklar güncelleniyorda kalıyor var mı çözümünü bilen ?
BigBoss reposu aşırı yoğunluktan dolayı yanıt veremiyor. Bundan dolayı sorun çıkarıyor.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A7,A8,A12 kullanıcıları.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
A7 -A8 + A12 önümüzdeki günlerde eklenirler sadece sabırlı olun..

JailbreakTR

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Vallaha kaldık m*l gibi yaw
2-3 hafta diyorlar ama kimse bekleyemez o sürede. 12 seneyi aşkın süredir JB ile uğraşıyorum. Eskiden eşitlik vardı adalet vardı her cihaza aynı anda JB çıkar aynı muamele yapılırdı. Şimdi her şeyi A9 ve üstüne çıkarıyorlar. Yok abi zamanında hata ettik 5S ve 6 alarak. SSH2 kaydım var İOS 9’a şimdi düşürüp bir dahada dönmemek üzere orada kalacağım. En azından İOS 9’a JB var.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A7 -A8 + A12 önümüzdeki günlerde eklenirler sadece sabırlı olun..

JailbreakTR
Sabır mabır kalmadı insanda. Her şey neden A9 ve üstüne çıkıyor? Bize neden çıkmıyor? Bizim farkımız ney onlardan? Dış kapının mandalı muamelesi görüyoruz. Ayrıca A12’ye neden çıkmadı onuda anlamadım. Bu cihaz amiral gemisi her şeyden önce ona öncelik verilmeli.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Sabır mabır kalmadı insanda. Her şey neden A9 ve üstüne çıkıyor? Bize neden çıkmıyor? Bizim farkımız ney onlardan? Dış kapının mandalı muamelesi görüyoruz. Ayrıca A12’ye neden çıkmadı onuda anlamadım. Bu cihaz amiral gemisi her şeyden önce ona öncelik verilmeli.

Exploit kaynaklı olay. En kolay hangisiyse onlara verildi şu an. Diğerlerine de destek yakında verilecektir.

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Exploit kaynaklı olay. En kolay hangisiyse onlara verildi şu an. Diğerlerine de destek yakında verilecektir.
Hocam yalnız eski bir işlemciyi kırmak, yeni işlemcileri kırmaktan daha basit olmalı. A7 ve A8 o A9,A10,A11 işlemcilerinden daha eski ve güvenliksiz kolayca halledilmesi lazım A7 ve A8’in. Ama bu adamlar tam tersini yapıyor. Garip!?

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iOS 11 de google reklamlarını kapatan tweak vardı ismini unuttum sayfa da o kadar aradım bulamadım

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
12.1.1 beta 3 elmada kaldım. Cihazda Zeppelin, SafariFullScreenScrolling dışında hiçbir kullanıcı tweaki yok. Tek yaptığım cihazı kapatmak oldu. :(

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam yalnız eski bir işlemciyi kırmak, yeni işlemcileri kırmaktan daha basit olmalı. A7 ve A8 o A9,A10,A11 işlemcilerinden daha eski ve güvenliksiz kolayca halledilmesi lazım A7 ve A8’in. Ama bu adamlar tam tersini yapıyor. Garip!?

Exploit sistemdeki hatayı hedef alarak çalışıyor. Donanım değil.

vanery

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar
RespringProgress kurdum bizim repodan ama telefon Respring yapıyor ve açılmıyor restart yapıyor ve Jailbraek gidiyor. Tekrar Jailbraek yapıyorum yine Respring ekranında kalıyor yine restart yapıyor. Bu RespringProgress tarak nasıl kaldırabilirim.

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar ayarlar kısmında tweakler görünmüyor bir kişi yok mu bu işten anlayan yav sabahtan beri yazıyorum

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar ayarlar kısmında tweakler görünmüyor bir kişi yok mu bu işten anlayan yav sabahtan beri yazıyorum
Yeni çıkan güncel İPA yı kur...

Öyle sabahtan beri bilmem nerden beri kelimeler hoş değil !!

JailbreakTR

Tips
Tips
Üst Alt