Neler yeni

Jailbreak - Sohbet ve Sormak İstedikleriniz

SaynKasm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yeni çıkan güncel İPA yı kur...

Öyle sabahtan beri bilmem nerden beri kelimeler hoş değil !!

JailbreakTR
Orda katmak istediğim mana sitem anlamında. Kimseye ahkam kesmek için yazmadım. Asıl sizin ünlem ile konuşmanız hiç hoş olmamış yardım etmezsiniz saygı duyarım şahsa konuşmamışım sonuçta
Mesaj düzenlendi:

Yeni çıkan güncel İPA yı kur...

Öyle sabahtan beri bilmem nerden beri kelimeler hoş değil !!

JailbreakTR
Yardım içinde teşekkür ederim.

Haxtrel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iPhone 6 ya nE zaman gelir ilk defa jailbreak yapıcam biraz bilinçsiz ve bilgisizim

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Adminlere soruyorum
•Jailbreak yapmadan önce hata almamak için neler yapmalıyız?
Şu aralar çok fazla hata alan görüyorum ve korkmaya başladım neredeyse vazgeçeceğim yani
•bide uncoverin ayrı ayrı beta sürümleri var ve yeni bir sürümü çıktığında -eğer biz bir önceki sürümde jb yaptıysak- nasıl güncelleyeceğiz?

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
G0blinden beri jailbreak yapıyorum valla bu kadar stabilini görmedim
Daha betası böyleyse siz düşünün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muratsaltt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Adminlere soruyorum
•Jailbreak yapmadan önce hata almamak için neler yapmalıyız?
Şu aralar çok fazla hata alan görüyorum ve korkmaya başladım neredeyse vazgeçeceğim yani
•bide uncoverin ayrı ayrı beta sürümleri var ve yeni bir sürümü çıktığında -eğer biz bir önceki sürümde jb yaptıysak- nasıl güncelleyeceğiz?
B31 ile telefondan kurdun PC olmadan kullanıyordum b32 çıkınca güncelleyim dedim masa üstünden kaldırıp b32yi kurdum ama döngüde kalıyor baya sonda Apple logosu görünüp jb aktif olmadan açılıyor telefon.ayarlardan cydiayıda yeniden kur yaptım ama olmadı ne yapılabilir?
Mesaj düzenlendi:

Aynı durum başına gelenler ayarları aşağıdaki gibi yapsın
Rica Ederim

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
GeoSn0w yazmış

#iOS 12.1.2 / iOS 12 #Unc0ver #JAILBREAK BIG UPDATES & A7/A8/A12 Support Ccoming!

frankcastle

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
12.1.3 için gelir mi acaba
Mesaj düzenlendi:

internette çeşitli uygulamalar var fakat güvenemedim

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
12.1.3 için gelir mi acaba
Mesaj düzenlendi:

internette çeşitli uygulamalar var fakat güvenemedim
Güvenmeyin o tür sitelere. Gerçek Jailbreak haberini ilk alabileceğiniz yer burası. Linkteki konuya gelişmeler oldukça yazılacaktır. Takip edin forumu

Hectobin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Beyler jailbreaki merak ediyorum ama kaygılarım var sizce yüklemeli miyim? Telefonum iphone 7 garantisi devam ediyor. Garantisi gidiyor mu? İnternette jailbreak kurulu telefondan jailbreak silinebiliyor, orjinal oluyor tarzı mesajlar var ama Apple’ın telefona geçmişte jailbreak işleminin yapılıp yapılmadığını görüp görememesi konusunda bir bilgi yok. Bu durumu anca daha önce jailbreakli cihazı olup garantiye işi düşen bilebilir.

Diğer bir kuşkum ise jailbreakte Apple’ın bütün servislerin kullanılıp kullanılmadığı. App store, icloud yedekleme vs. Bunların hepsi jailbreakte çalışır mı?

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

viast

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba, iPhone Dinamik Font ayarını seçeceğimiz uygulamalara uygulayacak tweak var mı acaba ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Beyler jailbreaki merak ediyorum ama kaygılarım var sizce yüklemeli miyim? Telefonum iphone 7 garantisi devam ediyor. Garantisi gidiyor mu? İnternette jailbreak kurulu telefondan jailbreak silinebiliyor, orjinal oluyor tarzı mesajlar var ama Apple’ın telefona geçmişte jailbreak işleminin yapılıp yapılmadığını görüp görememesi konusunda bir bilgi yok. Bu durumu anca daha önce jailbreakli cihazı olup garantiye işi düşen bilebilir.

Diğer bir kuşkum ise jailbreakte Apple’ın bütün servislerin kullanılıp kullanılmadığı. App store, icloud yedekleme vs. Bunların hepsi jailbreakte çalışır mı?

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.
Garantiye vereceğiniz zaman restore etmeniz yeterli. Servisler içinse evet hepsini aynı şekilde kullanmaya devam ediyorsunuz.

Asi0118

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.1.4 sürümü yüklü şuan telefonumda 6s Ben jailbreak yapmak istiyorum Sürüm düşürme ile uğraştım başaramadım.
Sorum
12.1.4 Sürümü Düşürmem Mümkün mü var mı çözümü yoksa 12.1.4 sürüm jailbreak ı mı beklemeliyim

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.1.4 sürümü yüklü şuan telefonumda 6s Ben jailbreak yapmak istiyorum Sürüm düşürme ile uğraştım başaramadım.
Sorum
12.1.4 Sürümü Düşürmem Mümkün mü var mı çözümü yoksa 12.1.4 sürüm jailbreak ı mı beklemeliyim
maalesef düşüremessin imzalar kapalı beklemelisin

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.1.2 jailbreakli cihaz.
Tek sorun AppStore bağlanma hatası.

Geçen hafta bu yüzden tekrar jailbreak yapmak zorunda kaldım. Aynı sorunu yaşayan varmı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar packix repo da weather12 diye güzel bir kilit ekran tweak i var ama riskli yazıyor, sizin bu konudaki düşünceniz nedir . Konudan anlayanlar cevap verebilirmi acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt